reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

I znowu nie zawiozłam dziecka do przedszkola.... eh... Pogoda- tragedia. Ale przynajmniej się wyspałam - az do 10.40 wiec az dziwne ze tak długo. Boshe dziewczyny współczuję wam tych puchnieć. Ja się czuje rewelacja nawet skurcze łydek mi odpuściły a Tymek w brzuszku przestawił się na dzienny tryb zycia i w nocy daje mi spokojnie zasnąć ale za to w dzień mam dyskoteki. Podobało mi sie czworaj pytanie gin czy w ciagu godziny czuje 10 ruchów a ja na to ze chyba w ciągu 3 min :-D
Badania wszystkie ok wiec nic tylko się cieszyć.
Aneta h pytałaś o ten czop. Wiec to taka nieduża ilosc śluzu z krwią która pojawia się na ok 2 tyg przed terminem na majtkach. Naprawdę tego nie jest tak duzo. To bardziej przypomina dobre wysmarkanie nosa niz jakieś krwawienia.

Pisałyscie cos dziewczyny o wodach płodowych wiec powinny być przeźroczyste. Moje były z taka lekką domieszką rózu. Sączyły się cały dzień a zoriętowałam się dopiero po kilku godzinach jak zmieniłam wkładkę na podpaske a poźniej na miskę. Bedziecie wiedziały na pewno jak przyjdzie ten czas :)

Jedyneczko gratuluje Ci zdolnej córci. Moja od wrzesnia idzie do 1 klasy wiec ciekawe jak to u mnie będzie :) Chętna jest do nauki. Sama czyta, pisze, dodaje... mam tylko nadzieje ze ten zapał w szkole jej nie minie.
Zazroszczę Ci Cynamonko pogody. U mnie tragedia....
Magda a to nie te skurcze przepowiadajace- Braxtona-Hicksa? Pewnie tak wiec nie ma się co martwić. W razie czego leć dziewczyno do lekarza.
Boshe jak ja się boję dentysty!!!! Współczuję wam Ewelad i papitua i podziwiam. Trzymajci się!!
Vanilka ale masz fajnego tatę:) Mój wzioł Oliwke na ręce jak zaczeła chodzić bo sie boi małych dzieci. Mnie i moich bgraci tez nie brał na ręce. Mi bedzie pomagał mój M i zała załoga jego cioć i teściowa która na całe szczescie nie jest taka jak z kawałów.
Louis zamknij drzwi od łazienki to nie bedzie w oko kuło . Poważnie... wiem ze to szlag trafia. Mam to samo jak patrze czasami na pokój Oliwki. M Ci napewno pomoze:)
Tiffi ja lubię obie formy zakupów :-) Te największe rzeczy(łóżeczko, pościelowe,materac) kupiłam na allegro ale po te małe już bede jezdziła po sklepach nawet jakbym miała kilka groszy dopłacić. Trzeba sobie tez coś w tej ciazy przyjemności zrobic. A nie ma to jak przegladanie smoczków i wybieranie na zywo:) Takie jest moje zdanie. Wózek kupię na allegro ale tez sobie latam po sklepach. a co tam...:)

Tak na marginesie to zauwazyłam ze od kąd urodziłam Oliwkę to jak widzę w telewizji albo na zdjęciach małą dzidzie ,zwłaszcza jak się rodzi to zły mi same płyna z oczu. Jakos sie wyjątkowo wzruszam a wcześniej tak nie mialam. Wy tez tak macie? Mój M jak oglądam "ciążę z zaskoczenia " albo " W łonie matki" to juz się przyzwyczaił ale to chyba te chormony. Juz tak 7 lat mam.
Miłego dnia dziewczyny :-)
 
reklama
swoja droga jak wam się aktualizuja te suwaczki? Ja musze codzinnie zmieniać a jak zapomnę to codzinnie jestem np. 30 tyd i 2 dzień... Chyba jestem jakaś ciemna i nie wiem jak to zrobić aby samo sie przesuwało w czasie.
 
Ja wrocilam ze sklepu ,mialam kupic tylko kielbaske polska do tej kapuchy bo dzisiaj robie ,a wrocilam obladowana :shocked2:poszlam na glodnego wiec same wiecie jak to jest -na wszystko mialam ochote :-D
zjem loda i spadam robic ta kapuche .

tetina a no tato obcykany wiec mi bedzie pomagal ..bardziej chodzi mi o starszego synka bo nie chce zeby czul sie odtracony :no:
co do suwaczka to wrzucasz sobie w podpis i sam Ci codziennie przeskakuje ,nie musisz codziennie tego robic .

kasiamaj hmm jestem tu od poczatku i powiem Ci ,ze jakos nie pamietam Ciebie ;/
trudno ,moze mam skleroze ;-)witaj :tak:

mysza powodzenia w SR :tak:
 
doturlałam się do domu:-)
u dentysty jak zwykle masakra, ale u mnie tak zawsze:zawstydzona/y: dentka specjalnie dla mnie dzis otwarła gabinet, bo na weekend śmiga, więc wręczyłąm jej czekoladki i śmiałyśmy się, bo ona zawsze mówiła: jak pani dziecko urodzi, jak u dentysty taki strach? więc dzisiaj jej mówię, że w końcu się okaże:-D ona jak zwykle była delikatna i czuła jak dla 2-latka, a ja, chociaż rano się nie bałam, bo sobie tłumaczyłam-babo, dziecko masz urodzić, a dentysty się boisz! to już na fotelu oczywiscie dostałam trzepawki ( u mnie to norma, podobnie jak inne wybryki-dawniej brałam tablety na spokój ziołowe:-D, i nawet dentka powiedziała, że czegoś takiego jeszcze nie widziała i to nie jest wymyślanie:-) wyszłąm spluta, mokra, rozczochrana- jak po wojnie! ale dumna, bo 2 zęby bez znieczulenia:-D no musiałam się pochwalić:-D
droga powrotna była okrężna i zakupiłam sobie fajne legginsy i spodenki takie ciągliwe milutkie rybaczki oraz koszulę do szpitala- w nagrodę:-)
louise no my wszystkie jesteśmy w sferze swoich zainetersowań perwersyjnych- macice, szyjki, piersi itepe:-D a książkę mam 'pierwszy rok życia dziecka' teściowa mi sprawiła w prezencie, podobno na promocji w biedronce za 25 zeta, ale to jakis czas temu było
Cynamonka no to rzeczywiście tylko słonka Ci życzyć, jak taki power masz po nim:-)
Vanilka pozazdrościć tatusia:-)
tiffi a wiesz dokłądnie, jak mała jest ułożona? bo mnie po wczorajszym usg gin pokazał dokładnie i doradził spać na prawym boku (wtedy dzidzia jakby na pleckach leży), wiec fajnie, bo już na lewym to chyba odleżyny wkrótce by powstały:-D
atabe to miłego męczenia mamy-odpocznij od samej siebie:-)
Mysza one same przylecą, jak je przywołasz myślami- bo to są gołąbki pocztowe:-) a tak na poważnie, to ja nie robiłam nigdy jeszcze, bo nie umiem-D kiedyś zrobił za to i były całkiem smaczne:-) a co do luteiny, to w jakims świeżym artykule wyczytałam, że zamiast właśnie nospy lekarze przepisują teraz luteinę, bo mniej szkodzi, a tonizuje i rozluźnia 'dolne rewiry'

a jeszcze się pochwalę-dzisiaj mam taki dzień chwalidupy:-D, że dostałam przedwcześnie prezent na urodziny od D- spełnił moje marzenie, bo chciałam akurat ten do kompletu do czajniczka i mam:-D
Philips - Parowar 9 l, 900 W, optymalne ustawienia timera - HD9140/90 - Parowary - Gotowanie - Drobne AGD
 
wrocilam z miasta i nogi mi w dupsko wlaza ale zalatwilam wszystko i kupilam reszte brakujacych rzeczy i stwierdzic moge ze wyprawke dla siebie i malej mam juz kompletna,od poniedzialku zabiore sie za pranie ubranek i to by bylo na tyle:)

atabe bedac u lekarki podpytalam o ta twoje opuchlizne i doktorka mi powiedziala ze masz tez sie przemywac rumiankiem albo zrobic sobie taka nasiadowke.
 
Juz po wizycie, troszkę boli ale nie jest to juz to co wczesniej. Mialam trzy kanały troszke czyszczone oczywiscie bez znieczulenia, ale az tak nie bolalo-bardziej bolalo wczesniej. Po niedzieli ciag dalszy. O wskoczylam w nastepne okienko.

ewelad Gratuluje wytrwalosci u dentysty. :-)Ja tez bardzo boje sie dentysty, dla mnie to najgorszy lekarz. Zawsze mi serce wali i jestem nerwowa jak mam isc do dentysty, chociaz odziwo duzo bardziej spokojnie to przechodze w ciazy.

atabe odpoczywaj sobie spokojnie u mamusi:-)

tiffi1 ja puki co to wszystkie moje kazje przez internet wylapalam, ale do sklepu tez zajde

louise a ja sama myje do tej pory tym W5 łazienke
 
Ostatnia edycja:
louise, nie wiem czy Ci któraś odpowiedziała w sprawie książki, bo nie doczytałam jeszcze, ale chciałam powiedzieć, że to zależy o czym książkę chcesz - " w oczekiwaniu" jest o oczekiwaniu, czyli ciąży, a ta druga to już po oczekiwaniu, czyli o dziecku :-)
o, juz doczytałam, że wiesz :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kama dzięki za info, prawdę mówiąc poczytałam wczoraj w necie trochę i już przemywałam rumiankiem :tak: mam nadzieję, ze ta opuchlizna w końcu zejdzie!!! bo ciężko mi siedzieć :sorry2:

ja zaraz się spakuje i wieczorem wybywam do mamki:-D
 
Do góry