reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

dziewczynki ja właśnie opijam się zieloną herbatą o smaku grejpfrutowym, ale tak się zastanawiam.. bo różne są opinie na temat picia zielonej herbaty w ciąży, jedni mówią, ze szkodzi, inni, że nie.. nie wiem, co myśleć..
 
reklama
jedyneczka ja jak swoimi szlam na bilans to nie musialam z nimi isc do okulisty tylko sam pediatra satrczyl, bo wzrok wagę i cisnienie mialy badane i wpisane w karte bilansowa w szkole.

Tez odpoczywam sobie :-)

Na weekend wybywam z domu. Jutro najpierw z rana do kina z dziewczynami. Po poludniu do siotry jade-urodziny ma jej synek moj chrzesniak, a na noc pojdziemy do moich rodzicow wiec wrocimy w niedziele wieczorkiem do domu
 
Patipula - taka to pozyje ( szalej, szalej, pozniej bedzie trudniej zrobic sobie wolne )

Ewcik - ja tez slyszalam, ze w ciazy zielona cherbata nie teges...Jesli chodzi o walke z zaparciami to ja codziennie do jogurtu dosypuje lyzke zwyklych otrebow przennych ( blonnik), lyzeczke nasion slonecznika ( oleiste), czasem pokrojona na kawaleczki suszona sliwke i u mnie to zalatwia sprawe. Od poczatku ciazy nie mialam zaparcia ani razu.

gaja 86 - mal sie przyzwyczai, tylko sie nie poddawaj, moj synio w podskokach teraz sunie do przedszkolaka, a tez mial kryzysik

Ufff, ledwie czlapie. Oblatalam pol miasta w poszukiwaniu spodni na deszcz dla mojego synia, potem spacer w parku, potem koszenie trawy i sprzatanie podjazdu i nogi weszly mi w tylek. :eek:
 
wróciłam w końcu do domku-najpierw zakupy (kupiłam w carrefour zestaw hippa szampon+mleczko do ciała, po olitaum spróbuję z tym-koleżanka sobie chwali) a potem spotkanie z moją położną i zwiedzanie porodówki też zaliczone- położna młoda, fajna, konkretna, porodówka też-jeszcze fajniejsza, niż kiedy rodziły tam moje koleżanki:-) posłuchałam ścieżko dźwiękowej z porodu, bo akurat jakaś bidulka się męczyła- o rety, poczułam stresa:szok:
patipaula no to fajnie że nam fajnie u dentków poszło:-D dobrze,że Cię nie boli już, bo w naszym stanie ból zęba to masakra:-( udanego mega aktywnego weekendu:-)
tetina jak nie pamiętam- byłam mistrzem nawet na wysokosci pach:-)
Ewcik ja parowar już mam wypróbowany, bo mam na działce tefala-dobre jedzonko, zdrowe, dietetyczne-ja lubię bardzo, a do zrzucania nadmiaru poopy po porodzie i do gotowania dla dziecka póżniej też supersprawa:-) a można już za 100 zł kupić:tak:
 
vanilka no tak ja tutaj z jakimiś poradami, a ty niezła wyga jesteś w kwestii dzieci, ciąży i w ogóle. Najważniejsze byś jakoś sobie ulżyła w tych opuchnięciach
ewcik to tak jak ze wszytskim w tej ciąży, na pewno jak wypijesz jedną dziennie to ci nie zaszkodzi, ale więcej może nie być zbyt dobre. Ja to się śmieję, że i natkę pietruszki można przedawkować (mojemu dziadkowi jak jedna pani podpowiedziała, że pietrucha jest git tak nasiał pół ogródka, myśmy tylko patrzyli z niedowierzaniem czy mu to nie zaszkodzi)

Ja wcięłam kolację i mam nadzieję, że mi cukier nie zaszkodzi bo nie wiem czy nie przesadziłam. Mój M po pracy pojechał jeszcze do sklepu i do domu, więc na razie go nie ma, więc ciągle siedzę sama echhh. Ale ta pogoda dzisiaj do bani, siedzę przy otwartym oknie a jakoś ciężko mi się oddycha.
 
ewelad tylko pytanie, czy taki za 100zl będzie się sprawował:dry: no i jak już, to jaki...
my wczoraj byliśmy na wycieczce ze szkoły rodzenia-na porodówce akurat był poród, kobieta tak krzyczała, jakby ją ze skóry obdzierali.. dziewczyny były przerażone, jedna to się nawet popłakała..

tiffi u mnie też pogoda do d... szaro, leje od rana, jakoś tak smutno..

dziewczyny, kiedy będziecie pakować torbę do porodu?
 
Ewcik no ja się nie popłakałam, ale jak pooglądałam te sale i sprzęty i posłuchałam, to nie powiem-poskręcało mi tam w środku trochę bebechy:-) a parowar za 100 też myślę, że będzie oki, np clatronic, czy jakaś inna firma-często są na promocjach, a jak coś nie teges będzie, to gwarancja jest:-)
ja już zawartość torby dla siebie prawie skompletowałam i czeka w kartonie, dla dzidzi nic nie wyprane, więc lipa póki co:-)
 
tiffi a przestan,ja sama wiele sie dopytuje doswiadczonych mamusiek tutaj bo duzo nie wiem czy zapomnialam .Ale co do puchniecia w ciazy to wiem wiele tak jak pisalam w poprzedniej ciazy mialam z tym ogromne problemy ,szpital dwa razy zaliczony wiec troszke wiem na ten temat juz ..
mi tez jakos duszno ,wogle ciezko mi oddychac wieczorem ..

ewcik ja jutro jade na zakupy i juz bede miala wszystko co potrzebuje dla siebie i malego ..wiec pewnie sobie torbe spakuje na dniach :tak:
 
reklama
Witam brzusie!!!
Ja sobie leżę w łóżku szpitalnym i się nudzę..Sara dzisiaj kopie we wszystkie strony:-)...Wyniki w porządku mamy i lekarz powiedział,że jak przez weekend nic się nie będzie działo,to w poniedziałek do domku..:tak:..ohhh ale nudy...
BUZIAKI;-);-)
 
Do góry