reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

louise ja bym myślała I rok z życia dziecka;-) a co do kosmetyków na szkole połozna mówiła że wiadomo sprawa indywidualna ale oni na oddziale używają j&j i nie ma problemu a Emi od płynu miała wysypke.Teraz kupię chyba nivea płyn do kąpieli albo oilatum czy balneum bo nie wiem nawet czy jakieś bambino płyny są:sorry2: a wczoraj kupiłam w auchan smoka ślicznego i zapomniałam z koszyka wyciągnąć taka jestem pipka:-p a odnośnie kaszy moje teściowa zrobiła kiedyś pierogi z kaszą gryczaną i serem, jejuńciu jakie to było dobre :-) ja cilitem na kamień też myłam albo cifem i chba cifem mi najlepiej szło bo się zmywa ten kamień i spłókuje a po cilicie to na gąbce zostaje jebky ten syf i po razie jest do wymiany.

pati współczuję z tym zębem:-( Też gratki córeczek:tak:

Vanilka to twój tata cos jak mój teściu, tez mu niemowle nie straszne :-) szkoda że mamcia nie może też przylecieć ale choć tato Ci pomoże i uraduje swoja obecnością:tak:

tiffi a ten przepis na mięsko w folii z ziemniaczkami z knora czy winiar tylko zamiast karczku udziec np. z indyka? jak możesz ziemniaczki oczywiście :sorry2:

atabe a ja mam pimafucin i jak zobaczyłam opakowanie to wiem że od tych tablet zaczęły mi się jazdy co 2 miechy jak była gin mi profilaktycznie je zapisała po laserowym usunięciu nadżerki:dry: a teraz co tableta to piecze jak diabli, do d....y takie tablety, może tam wsadze:-D mnie clotrimazol zawsze pomaga i nic nie dzieje się złego ale gin powiedział że w ciązy nie wolno:eek:

Lece Emi na próbe zawieźć a eks ja odbiera i jadą do niego. Fachowcy weszli własnie więc nie poleże niestety :-( Fajnie oczywiście że się dzieje ale męczące to:sorry2: Byłam na bilansie a tam musi byc badanie od okulisty więc d...pa załatwiłam a do okulisty długo się czeka podaczas gdy bilans mam dostarczyć do końca przyszłego tygodnia:dry: na szczęście eks załatwił u znajomej lekarki i jutro idą , eh dzieci. Może strach że nie pojedzie na zielona szkołe trochę ja zmobilizuje na przyszłość informowac mamę a pielęgniarka powiedziała że na ten wynik to okulary dostanie pewnie . Pewnie pół roku temu nie było tam źle :dry: oki lece a potem doczytam reszte bo straszne mam zaległości przez ten remont:-D
 
reklama
Vanilka ja tez mam te same obawy. Pomimo iż Oliwka sama mi truła o rodzeństwie od 2 lat i sama nie może się doczekać to tez się boję jak to wyjdzie w praniu. Czy nie zrobi się zazdrosna, nie poczuje odtrącona....

Byłam dzisiaj w sklepie i kupiłam Oliwce gumę do majtek. Zauważyłam ze jak wychodzimy na podwórko( oczywiście nie dzisiaj bo pada) to dzieciekaki juz nie graja w gumę, klasy .... Jak kupiłam jej krede do malowania to był szał na podwórku! Jutro wyśle brata aby nauczył dzieciaki grać w gumę. Gdzie te stare dobre czasy .... Pamietacie jeszcze? :)

Dzisiaj na obiadek karczek z cebulka i sałatka warzywna :) A truskawek nadal u mnie nie mozna kupic:(
 
witam:-)

ja oczywiście od rana zabiegana-o 10 pojechałam do biblioteki, byłam tam do 12 a potem jeszcze odwiedziłam koleżankę no i godzinę temu wróciłam do domu.. na obiadek robiłam naleśniki z serkiem truskawkowym, winogronami, kiwi, bananem i nutellą-ale pychotka:-D

dziś M na imprezę z pracy, więc chyba do mamy sobie pojadę na noc, bo on pewno ok 23 wróci, zresztą rano i tak idzie na dniówkę do pracy... a ja o 8 muszę być na nowym mieszkaniu, bo kafelkarze przychodzą przerabiać rury czy coś:dry:

co do praowaru, to też bym sobie z chęcią zakupiła, ale drogie toto:dry:
 
vanilka ja przeglądam różne stronki, głownie allegro i widzę, że różnice w cenie są spore, także będę musiała poszperać. Co do opuchlizny, to rzeczywiście niedobrze, nawet wczoraj na Sr o tym mówili, żeby skonsultować to ze swoim lekarzem
louise ja pożyczyłam od bratowej "w oczekiwaniu na dziecko", chyba ma też tą drugą. W oczekiwaniu jest bardzo fajna, tylko jest opisane co się dzieje w ciąży, więc trochę za późno na tą książkę - chyba że na przyszłą ciążę :-). Jeśli okaże się że bratowa nie ma tej drugiej to sobie kupię, chcę też kupić sobie "dzieciozmagania"
ania pestka no ja też zacznę internetowe zakupy uskuteczniać, zresztą tak dużo rzeczy do domu kupujemy, praktycznie całe wyposażenie łazienki, dla dzieciaczka też coś kupowałam, ale póki co mało. Nie fajnie,że mały chory, ale miejmy nadzieję, że będzie lepiej
atabe to niedobrze z tym puchnięciem, przykładać też możesz waciki moczone w herbacie. Miłego weekendu u mamy
kasiamaj pamiętam pamiętam. Ciężko napisac co u nas, poza tym że dolegliwości 3 trymestru nam dokuczają
aneta czasem te glukometry pokazują niestworzone wyniki, moja koleżanka też tak miała. Dziś już ok mierzył. Napisałam do lekarza, ale i tak mam wizytę u diabetologa za tydzień we czwartek, więc się okaże
maruśka ja na razie pizzy nie jadłam odkąd wiem o tej cukrzycy, ale zauważyłam, że mam niski cukier po jajkach (np. jajecznica)
tetina ja też się jakoś szybciej wzruszam, ale też nie mogę patrzeć na różne tragedie, chore dzieci itp. bo mnie wszystko boli. Mi się suwaczek sam przesuwa, choć generalnie powinnam mieć ciążę trochę starszą, ale ok niech idzie tak jak idzie.
No pewnie, że gra w gumę była podstawą, skakanka, takie klasy (i różne kombinacje), fajne gry były. Masz rację ucz dzieci, ucz
ewelad mała generalnie leży niby główką do dołu, nogi ma chyba po mojej prawej stronie mocno pcha w prawy bok. Super prezent dostałaś, przydałby mi się teraz,a napewno ci się przyda jak będziesz małą karmić
jedyneczka nie moge ziemniaków, to znaczy zjadłam jakieś dwa i nawet było w normie, ale zamierzam zrobić schab z woreczka, ale to jak M bęzie bo sama nie zjem tyle

Ja dzisiaj cały dzień siedzę w domu, głownie buszuję w necie. Zjadłam kombinowany obiad makaron razowy z mięsem mielonym z indyka i warzywami, nawet nawet było. czekam na M musimy zastanowić się, czy na weekend jedziemy do teściów i mojego brata. ja dzisiaj pouszowałam na allegro, poczytałam różne wątki, zakupowo-przygotowawcze do porodu/szpitala. Musze opracować jakiś plan działania
 
Witam
Nie było mnie prawie tydzień, pierw studia i egzamin ale na szczęscie zdany, A później jakoś nie było czasu.
Moja córcia od środy chodzi do przedszkola tego unijnego. Pierwszy dzień ok, a drugi już gorzej a dzisiaj to wogóle niechciała zostać.Ale sie musi przyzwyczajić. Zobaczymy jak w sobote będzie. Sorki ze tylko tak o sobie ale poczytam sobie co u ws później.
 
dziewczyny dzięki za rady :-)

tetina nie, mój W jest z Mazur tak jak ja, przyjechał tu za pracą, którą.. wczoraj rzucił, eh.. mam nadzieję, że uda mu się znaleźć coś innego, w przeciwnym razie będziemy mieć porządny problem ;-/
i matura jak matura, podstawa i nie ma się czym chwalić odnośnie wyników ale dzięki ;-)
i naprawdę zaskoczyłaś mnie swoją historią mieszkaniową :-O jestem pełna podziwu, że dałaś radę, teraz jak tak na siebie patrzę, to naprawdę nie jesteśmy w najgorszej sytuacji i musimy dać sobie radę :-D

przyjechałam do swojego i mam dość ograniczony dostęp do internetu także wybaczcie moją nieobecność na forum, trzymajcie się ciepło lipcóweczki! :-*
 
Ostatnia edycja:
kama z tym rumiankiem i podmywaniem to tak ,ale nie wolno nam teraz zadnych nasiadówek robic ,mi to mówiła ginka i to z reszta niejedna
 
Jestem, na chwilę, przygotowuje się do powrotu M z pracy, nie widziałam go od wczoraj rano, aaaażż się stęskniłam:blink::blink:
Spędzimy wieczór razem i sobotę bo w niedzielę idzie z powrotem do pracy i w pon więc będę go mieć we wtorek rano :-( muszę się nim nacieszyć :tak::tak:
 
tiffi spoko,temat opuchlizny jest mi znany bo szybko puchlam w pierwszej ciazy i duzo sie naczytalam ,nasluchalam od lekarzy ..wiec spoko ;-)

tetina Tego samego sie obawiam ale mam nadzieje ,ze niepotrzebnie tylko sie martwie .

A ja zrobilam obiad jakis czas temu i juz tylko bycze sie przed tv :happy2::tak:zapewne tak bedzie juz do wieczora :happy2:
 
reklama
vanilka tez mam taka nadzieje :-)
młoda mamuska wiec jak widzisz nigdy nie jest tak źle zeby nie moglo być gorzej i nigdy nie jest tak dobrze zeby nie moglo byc lepiej:) dacie sobie rade, najwazniejsze ze sie kochacie :) a nie myslałaś o przeprowadzce i poszukaniu pracy na mazurach albo w oklicach twojej miejscowosci? Rodzine mielibyscie bliżej.
Kur...a!!!! Autko mi się zepsuło. Alternator siadł i lipa. Kolejny wydatek.
 
Do góry