reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

czesc dziewczyny ,kuzwa jaga posrana pogoda ,normalnie wszystkiego sie odechciewa,wczoraj jeszcze sie obraziłam na M i chwilowo z nim nie gadam
tiffi ale co chcesz jakies przepisy z indyka?ja robie z indyka i gołabki i kotlety , mielone ,medaliony,bardzo lubie sosy białe z warzywami i indykiem do tego ryz ,kasza lub maaron ,lubie ale musze miec ochote,czesto robie bo to bardzo dobrze i najzdrowsze dla dzieci,dla mnie jest za mdły jak za duzo zjem
louise ja chetnie sie wprosze na gołebie,do Ciebie
fistaszki sa pyszne ,ale mnie wk...a ten bałagan jaki sie robiu przy łupaniu
miłego dnia dziewczynki
 
reklama
Hej .
Wstalam sobie o 8-ej ale jeszcze gnije w lozku ;-)
pogoda nawet ok ,slonko raz jest raz sie chowa ale nie pada..
dziewczyny ,w pl chyba jest teraz tzw."trzech ogrodnikow" wiec dlatego zimno jest .
Zawsze na te dni zimno bylo :tak:jesli teraz one sa bo moge sie mylic;-)

wogle na gebie jestem opuchnieta :-(

dzemena Moj tato pomagal mi przy pierwszym synku wiec wprawiony .On wogle ma duze pojecie o dzieciach ,taka z niego gosposia ;-)bo dlugo siedzi na recie ,a mama pracuje wiec On ogarnia wszystko w domu .
Mama nie przyleci ,nie dostanie urlopu :-:)-:)-(

Ide zaraz sie doprowadzic do normalnosci ,potem do sklepu po jakiej jedzenie bo puchy ..chcialam isc kupic pozostalosci dla malego ale raczej odpuszcze sobie bo wieczorem bede wyc z bolu nog...takie chodzenie niestety juz nie dla mnie:no:
jutro pojade z M autem bo wolne ma .Wiec co pozostaje maly spacerek i reszta dnia w domu ;/
 
witam sie i ja!!
przechwalilam ostatnio to moje spanie,dzisiaj zasnelam o 3 nad ranem i od 9 nie spie:sorry2:
na pocieszenie u nas tez slonka brak,cynamonka przeslij no troche do mnie;-)

ja musze zaraz do lekarza po zaswiadczenie dla kasy chorych i moze do rossmanna sie przejde.

louise ja tez sie pisze na golabki:-p
aaaa i tez do tych lekko napuchnietych naleze:-)

milego dnia brzuchatki
 
Witam dziewczynki. Widze ze kazda ma kiepska pogode. U mnie na szczescie nie pada ale pochmurno i zimno wrrr az nic mi sie nie chce ale trzeba wstac i posprzatac i z malym sie troche pobawic.:)
Tak wiec zycze milego dnia i udanych wyjsc tym ktore musza to uczynic:)
 
louise ja ostatni raz gołąbki robiłam kilka lat temu (jak jeszcze żyła moja mama i niestety nie pamiętam proporcji niestety). Co do wkładek sprawdzających, czy wody się sączą to wiem, tak ogólnie napisałam, że tego się obawiam. Co do książek to obydwie są ok, ta w oczekiwaniu ci się mniej przyda bo ona dotyczy raczej czasu w ciąży (a to już finisz), "1 rok z życia dziecka" bywa przydatna.
Co do czyszczenia kabiny to my dopiero zakupiliśmy taką kabinę, ale poczytałam na forach i jest taki płyn firmy Ravak, którym przeczyszczasz taką kabinę raz na kilka miesięcy i ona sprawia, że ten kamień sie tak nie osadza, poza tym pomaga zakup takiej zwykłej ściągarki i po każdym prysznicu ściągnięcie wody. Tylko się nie bierz za sprzatanie tej łazienki, bo cię spiorę.
magdzia tak mi się wydaje, że to te skurcze. Wczoraj na SR lekarz mówiła, że właśnie one się tym różnią, że jak się zajmiesz czymś innym ,zmienisz pozycję to przestają, słabną itp.
madzik no myślę, o tym, żeby jakoś zacząć kompletować tą torbę, bo jednak nigdy nic nie wiadomo
patipaula trzymaj się u tego dentysty
dzamena no chętnie bym jakiś prosty przepis zaaranżowała, chodzi o to by nie było smażone, może być duszone, pieczone w folii czy piekarniku i żeby nie było suche - to będę wdzięczna

Oj dziewczyny coraz trudniej mi się śpi problem polega na tym, że nie mam już siły spać na lewym boku (boli mnie), na wznak nie wolno, na prawym mała mnie kopie tak, że nawet chwilę nie mogę odpocząć, więc ciągle się budzę i przekręcam. Od wczoraj buszuję po allegro i próbuję się z licytacjami, na razie bez sukcesów, ale póki co się wprawiam. Mam do Was pytanie, czy wy głównie kupujecie różne rzeczy w sklepach czy raczej w necie?? Cieszę się, że dzisiaj piątek i weekend trochę pobędę z M.
 
tiffi ja zdecydowanie wole neta .tam na spokojnie szukam sobie to czego mi potrzeba .
Jedynie teraz musze troszke pobiegac po sklepach i pokupowac kosmetyki dla siebie ,dziecka ,czy koszule do szpitala,laczki ...i takie inne p i e r d o l k i ;-)
Ale wiekszosc moich zakupow to zdecydowanie przez neta byly robione .

ide sie kompac bo cos dobudzic sie nie moge ;/
 
dzamena, zapraszam poki sa :-) ja do ciebie z kolei na te pyszne rzeczy z indyka sie bym wprosila :-)

kama ty sie ostatnio naspalas wiec w zapasie za dzisjesza nocke troche masz :-)

tiffi dokladnie wlasnie o to mi chodzilo z tymi ksiazkami-bo M wlasnie mowil tak jak ty a ja nie bylam pewna. to sie biore za zamawianie tej 1 rok z zycia dziecka. M wyrazil ochote przeczytania i ogolnie poglebienia wiedzy wiec musze korzystac :-) co do lazienek to sciagaczka u mnie nie zda rezultatu bo mamy polokragla kabine-wiec musialaby byc tez taka sciagaczka a nawet nie wiem czy takie sa...a tan plyn, o ktorym piszesz to czytalam ze wlasnie podobna funkcje ma Hagesan-blekitna lazienka. musze obydwa obczaic na przyszlosc. nie nie-nie biore sie sama-poczekam do jutra czy M sie wezmie za to a jak nie to chyba wezme kogos z ogloszenia do sprzatania normalnie :wściekła/y: glupia szyjka-no az mnie nosi
ze spaniem mam ten sam problem co ty ostatnio...ehhhh....
 
louise wiem co czujesz ...ja codziennie mam masakre jak widze porozwalane zabawki mojego dziecka :wściekła/y:A najlepsze jest to ,ze ma swoj pokoj i tam ma miec zabawki ale On je wlecze po calym domu !!!i mam w calym domu u gory i na dole jego zabawki :wściekła/y:szalu dostaje rano jak to widze :wściekła/y:

ja jeszcze z tego wyra nie zwleklam sie :no:juz 10 :szok:
martwi mnie ta opuchlizna geby ;/ boje sie ,ze to dopiero poczatek i pojawi sie na nogach ,rekach i zeby tylko cisnienie nie dalo o sobie znac :-(nie chce jakis szpitali :-(
 
reklama
ide sie wykapac i po te portki choc nie na pewno bo sie mega rozpadalo i za przeproszenie rzygac sie chce jak sie o wyjsciu mysli.wrrrrrrrrrrrrr...co za pogoda i jeszcze zimno na dodatek. nie moge juz patrzec na burdel w domu-lazienka jest w stanie strasznym i nie wiem czy sie powstrzymam zeby jej nie sprzatac. ale kupilam taki plyn do kabin w lidlu-W5-podobno najlepszy do szklanych drzwi prysznicowych-tak na forach pisza-bo ten kamien mnie zamorduje. czym wy czyscicie drzwi kabiny-chodzi mi o szklane a nie z pcv. ja mylam plynem uniwersalnym a potem plynem do okien i polerowalam ale kamien i tak nie znikal ai za monet zas usyfione. nie mam sily za kazdym razem wycierac do such drzwi po prysznicu a sciagaczka tez u mnie nie dziala bo kabina polokragla...i badz tu madry czlowieku. dobrze ze choc kafle w prysznicu sa jasne i nie nablyszczane.przy okazji remontowym lipcowkom nie polecam ciemnych blyszczacych plytek do prysznica...a tym W5 nie posprzatm sama bo dziala drazniaco i sie boje ze Staskowi zaszkodzi wiec musze czekac na M i dostaje szalu juz tak mnie wnerwia ta lazienka zanieczyszczona.
ksiazke dalej nie wiem jaka zamowic-chyba ide na inne fora-moze tam mi cos doradza.
milego dnia

Ten płyn z Lidla jest bardzo dobry, ja czasami stosuje tez sam ocet.
 
Do góry