reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

rybkabiał-:-(, ale głowa do góry, wszystko się ułoży.

Dziś parę godzin szukania butów na zimę i NIC. Spanie śnieg, a ja w adidasach będę...Nic mi się nie podoba, albo kosztuje 400, albo nie ma mojego rozmiaru...

Szukałam właśnie na necie ile może kosztować fotograf na ślub cywilny, ale jakoś tak mętnie to wygląda...niby ok. 200 zł. Ale nie znalazłam namiarów w Białymstoku, chyba zadzwonię do tych weselnych i spytam co i jak. Tylko im na cywil to się pewnie nie opyla, jak mogą mieć weselicho...Ale może w lutym mniej tych ślubów?

Co do mojego studium- źle sierota doczytałam- tylko raz jest wyjazd na 4 dni, i wtedy mam akurat ferie, więc luz. A kolejne zjazdy są na miejscu, czyli nie muszę z pracy się zwalniać, ewentualnie wyjdę 15 min wcześniej, lub się spóźnię. A jak już będzie dzidziuś- to na te parę godzinek tatuś się wykaże:-)

Miłego wieczorku, ja idę pranko rozwiesić. Mój "oficjalny Narzeczony" już śpi:-)
 
reklama
Joaszka - w takim razie napewno na tych studiach dasz radę!! Skoro to z efs to sie nie ma co zastanawiać!! A po co mamy tatusiów - będą nam pomagać jak będziemy się edukować, a jak!!:-)

Rybkabial - ten facet nie jest Ciebie wart, napewno na swojej drodze spotkasz
jeszcze tego tego jedynego. Domyślam się ze teraz to dla Ciebie bardzo trudne ale napewno sobie poradzisz!! My kobitki silne jestesmy!!

Claudua - jesli plamienie się nasili ja na Twoim miejscu pojechałąbym do szpitala, w takim przypadku nie mogą Cię zbyć i musi Cię ktoś zbadać!!

Newife - też chcialabym mieć takie manualne zdolności!! Zazdroszczę!!

Vanilka - super wiadomość z tym nowyk mieszkankiem - fajnie ze trafiła się okazja!!:tak:
 
emih przepraszam,ze w poprzednich postach Cie pominelam i nie odpisalam,ale jakims cudem przegladajac umknela mi 1 strona-akurat ta z Twoim wpisem.Nadrabialam w pospiechu i przeskoczylam stronke:sorry:Dopiero teraz doczytalam.
Dzieki-czuje sie juz lepiej.Biore Bioparox na gardlo i tradycyjne-domowe srodki.
Fajny pomysl z tym skoczkiem.Spodobalby sie mojemu synkowi,bo uwielbia ruch.U taty na kolanach skacze czesto jak szalony;-)W sumie to kupilam mu juz Misia edukacyjnego z Fisher Price,ale to idealny pomysl na gwiazdke.

rybkabiał Postaraj sie byc silna dla Swojego malenstwa.Zdecydowanie ten facet ze swoja pseudo dojrzaloscia nie jest Ciebie wart!!!Wiem,ze teraz ciezko w to uwierzyc,ale zobaczysz jeszcze wszystko sie ulozy.Cale zycie przed Toba.Na pewno poznasz jeszcze kogos,kto Was pokocha i z kim bedziesz szczesliwa.

Claudia jezeli zauwazysz chocby odrobinke zywo czerwonej krwi lub sluz podbarwiony krwia(taki mocno rozowy) nie wachaj sie,tylko jedz do szpitala.Sluz bezowy nie musi wcale oznaczac nic zlego.Ja biore duphaston i w zwiazku z tym tez sluz mam ciemniejszy.
 
dzieki dziewczyny za odpowiedzi...narazie jest caly czas malenko i nie ma podbarwienia krwia...zobacze jakby sie cos nasilalo to oczywiscie bede cos robic...mam nadzieje, ze przeczekam do poniedzialku:unsure:
aaa i nie biore niczego bo to moja pierwsza ciaza wiec nic nie wiem, poza tym pierwsza wizyta w ten pniedzialek
 
ja w 1 ciazy mialam nospe zawsze w pogotowiu na wszelki wypadek, gdyby mnie dopadly mocne, bolace skurcze macicy...
po tym jak moja znajoma poronila, a nospa by temu zapobiegla (tak powiedzial lekarz) :eek:
 
teraz to juz mi sie wydaje, ze naprawde jest cos nie tak...tego sluzu jest coraz wiecej i wogole zaczal plynac gdy zaczelo mnie kuc tak jakby w lewym jajniku...teraz juz mam schiza, ze moze mam ciaze pozamaciczna, bo naczytalam sie, ze jak kuje w boku to moze byc to....rozumiem, ze nie mozna donosic ciazy pozamacicznej?...:-(
 
witam:cool2: Mikolaj byl?

nie przelece przez wszystkie posty...tyle nastukalyscie...ale to dobrze...pozostawie na wieczorna lekture:tak:
 
Witam wszystkich:-)

Claudia jakiego koloru jest ten sluz???Ciazy pozamacicznej nie da sie donosic.Taka ciaza zagraza tez matce.Nie martw sie na zapas.Jak masz takie straszne leki o dzidzie jedz do szpitala.Musza Cie przyjac!!!

R.usałka a byl Mikolaj:tak:Przyniosl elegancki zestaw do robienia tipsow.Znajoma juz jakis czas temu mnie nauczyla robic,pozyczalam od niej zestaw,jak byl mi potrzebny,a teraz mam wlasny:-)Szarpnal sie Mikolaj w tym roku,chyba dlatego,ze troche o nim mowilam,bo w poprzednich latach roznie to bywalo:dry:
 
Claudia po 1 nie pakuj sobie do glowy wszystkiego co czytasz w necie bo sie nerwowo wykonczysz! to ze kluje w boku to naciagaja sie wiazadla macicy, ale widze, ze bardzo sie martwisz, wiec moim zdaniem powinnas pojechac na ostry dyzur i sprawdzic! nikt cie za to nie ukaze, a Ty sie uspokoisz...
 
reklama
Doczytalam i zdarzaja sie przypadki,ze mozna donosic ciaze pozamaciczna,ale wystepuje to bardzo rzadko i wiaze sie w ryzykiem.
 
Do góry