reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witam popoludniowo.:-)

perla witaj wsrod lipcoweczek.Wyglada na to,ze roznica miedzy Twoimi dzieciaczkami bedzie jeszcze mniejsza niz u mnie.Super!!!

Joaszka kurcze troche szkoda marnowac taka okazje.Z drugiej jednak strony jak zostawic malenstwo na caly weekend.Nie wyobrazam sobie tego nawet.Na pewno podejmiesz najwlasciwsza dla Ciebie decyzje.:tak:

Vanilka usmiechu i lepszego humorku Ci zycze:-) A spotkania z kibelkiem niestety tez zaliczam.Unikam miejsc w ktorych nie ma toalet publicznych,bo obawiam sie pawika na ulicy;-)

Jutro Mikolajki,a ja wstyd sie przyznac nie mam jeszcze prezentow dla moich pociech.Az mi ciarki po plecach przechodza jak pomysle o kolejkach w centrach handlowych:hmm:Jak to mowil jeden z prezydentow Nie chcem,ale muszem;-)jechac po prezenty.Tak na marginesie.Czy mikolajki obchodzi sie tylko w Polsce,czy w innych krajach Europy rowniez.
 
reklama
Vanilka super,ze trafilo Ci sie to mieszkanie.Przy malym dziecku odpowiednia temp.w domu ma duze znaczenie.A ciezaroweczka tez nie powinna przeciez marznac.;-)
 
Ostatnia edycja:
mammi miedzy moimi maluchami bedzie 1,5 roku roznicy i szczerze mowiac narazie jestem przerazona tak mala roznica...
Vanilka doskonale wiem o czym mowisz z tymi mieszkaniami1 My mieszkamy w takim starym budownictwie z pojedynczymi szybami w oknach... brrrrrrrrrrrrrrrr ale na wiosne zmieniamy obowiazkowo na wieksze i w nowszym budownictwie z nowymi, podwojnymi oknami :-)
Rusalka a Ty gdzie w UK mieszkasz jesli wolno spytac? ja na poludniu, nad morzem...
 
Ostatnia edycja:
Jak tu dziś pusto,widać,że weekend :tak::-D Ja właśnie czekam na gości,przyjeżdża szwagierka,która też jest w ciąży i też ma termin na lipca :-D ,no i nasi tatusiowie zamierzają opić nasze fasolki :-) a my będziemy soczek pić :sorry: Martwi mnie tylko fakt,że codziennie o 19 godz już w łóżku leżę :happy: a dziś impreza więc...nie wypada;-)
 
Te które trzymaly kciuki moga juz puscic nie wyszło niestety.........

Najgorsze jednak jest chyba to ze okazał sie draniem i zrobil to z pełną premedytacją zwodzac mnie bardzo dlugo robiac nadzieje i ponizajac. Ciezko mi wiem nawet nie wiecie jak wam zazdroszcze kiedy wasi mezowie/partnerzy dotykaja was po brzuszkach lub przygotowuja sie razem z wami do przyjscia maluszka na swiat:-(
 
Rybka, strasznie mi przykro, że przez niedojrzałego palanta cierpisz :wściekła/y:
Miej mimo to nadzieję, że czeka na Ciebie coś lepszego - lepiej teraz niż za późno...
Isabel, ja też zasypiam na stojąco - dziś pospałam po obiedzie :-)
Vanilka, gratuluję zmiany mieszkanka! Ja też doceniam ciepełko, w domu mam termostat ustawiony na 23 stopnie, a do tego cały wieczór palimy kominek :-)

Dziewczyny, ja uszyłam dziś kolejną firankę - tym razem do pokoju córki :-) Mam jeszcze w planie do świąt dwie :tak:

A teraz siedzę z laptopkiem na kanapie, a mężuś z kolegą porządkują garaż ;-)
 
kurcze...boje sie...zaczelam tak jakby troche plamic...jest tego malenko, ale jest!!!kolor jest taki jakby bezowy...zaczelo sie to wczoraj wieczorem kiedy nagle zaczal mnie mocno brzuch kuc...co mam robic...wizyte mam w ten poniedzialek
 
Claudia mialam tak w poprzedniej ciazy, ok.9-10 tygodnia! oczywiscie tez bylam zszokowana i myslalam ze poronie, tymczasem w szpitalu uswiadomiono mnie ze takie rzeczy na poczatku ciazy sie zdarzaja, bo organizm przyzwyczaja sie do nowej sytuacji... teraz bym wziela nospe i jesli nic powazniejszego by sie nie dzialo, poczekalabym do poniedzialku, ale oczywiscie jak sie martwisz to mozesz pojechac na ostry dyzur....
 
reklama
kurcze...boje sie...zaczelam tak jakby troche plamic...jest tego malenko, ale jest!!!kolor jest taki jakby bezowy...zaczelo sie to wczoraj wieczorem kiedy nagle zaczal mnie mocno brzuch kuc...co mam robic...wizyte mam w ten poniedzialek

Bierzesz Duphaston? Ja po dwóch poronieniach bym pojechała do szpitala, ale najprawdopodobniej to nic złego, plamienia na poczatku się zdarzają... Choć jeśli to po większym bólu, to może warto się uspokoić w szpitalu... Trzymam kciuki!
 
Do góry