reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

dzieki dziewczyny za przyjecie do grona i za wszystkie mile slowa, wiem, ze bedzie ciezko, ale czego sie nie robi dla naszych kochanych skarbeczkow...
 
reklama
Hej Lipcówki:-)Witam się weekendowo.

Ja wstałam, zrobiłam zakupki, zraz fryzjer mnie czeka. Czuję się w miarę ok, wiadomo-cycki, częste siku, czasem mi niedobrze, ale da się żyć.
Tylko w pracy wkurzają...i tak myślę, że może w poniedziałek na L4?w pon muszę jeszcze być, ale później chyba pójdę do lekarza, choć mam wyrzuty sumienia, że skoro dobrze się czuję nie powinnam...

Poza tym- dostałam się na darmowe studium socjoterapii...i mam dylemat...
od stycznia do grudnia trwa, bez wakacji, więc jak co to na poród wolne:-)no ale:są sesje wyjazdowe. co 2 tyg od lutego do czerwca...do tego zajęcia stacjonarne...ja w piątki do 16 pracuję...nie ma możliwości zamiany godzin, bo koleżanka też studia robi, a zwalniać się co dwa tyg. to też nie bardzo...poza tymm boję się, że jakby coś się działo, to jak ja dojadę do lekarza? (sesje w jakimś ośrodku na wsi)... No i czy dam radę po ileś godzin po całym tyg pracy siedzieć na zajęciach? A potem, dzidzia taka mała będzie, a ja znów będę na weekendy jeździć? Nie wiem co robić....Spróbowałabym, ale jak zrezygnuję w trakcie, to będą kazali płacić, bo to z efs...
 
nie mow, ze jeszcze Cie trzymaja...(patrze, ze masz ciaze 2 tyg starsza) masakra jakie to meczace nie?

mnie brzuch bolam w nocy - obudzilam sie ok 3 i mdlilo, ze hej...ale siusiu i jakos zasnelam...obudzilam sie w miare ok...zabralam sie za sprzatanie:cool2:
No nie mialam mdlosci juz z tydzien jak nie dluzej ,a tu dzisiaj rano kible zaliczylam :wściekła/y:
aisim ja tez nadal spiaca :crazy:
wogle dzisiaj jakis kiepski nastroj mam ....dół
 
hej:)

a ja musze suwaczka przesunac bo sie okazalo ze porod planowany na 10 lipca;) serduszko mojemu kropku juz bije bardzo ladnie i wszystko wskazuje ze bedzie ok:)
 
Perla2212 - wybacz , ale nie przywitałąm się wcześniej fanie że znów nowa lipcóweczka przybyła!!
Joaszka - dla otuchy, powiem Ci ze ja też zaczęłąm właśnie studia podyplomowe z efs - tylko ja mam zajęcia w każdy poniedziałek od 15:30-21:30 i jak na razie jakiś daje rade. Tylko że ja mam blisko i niedaleko od domu. A ty jednak musiałabyś jeździć:-( Wszystko od samopoczucia zalezy i sił!! No i ja mam tam przerwe wakacyjną!! a ty nie! Wiec sprawę poważnie trzeba przemyśleć.
Vanilka - też mam dziś kiepski dzień i samopoczucie!! Tak bywa raz lepiej raz gorzej!
 
Joaszko- nie twierdzę,że z Tobą byłoby tak samo ale ja nie dałabym rady :/ Wiem jak rózne samopoczucie miałam w piewszej ciąży i nie zawsze byłam zdolna do myślenia a co dopiero do pracy i nauki jednocześnie. Ale oczywiście trzymam za Ciebie kciuki- jak postanowisz tak będzie napewno dobrze!
 
Witam was dziewczyny:-)
Na początku chcę się przywitać z nowymi mamami, ciesze się że jest nas coraz więcej:-)
Wieki mnie tu nie było...mój synek ma zapalenie oskrzeli,:-( w dodatku spał ze mną i teraz i mnie łamie...na nic siły nie mam...wieczorem śpię jak tylko się do poduszki przytulę...a noce ciężkie, dzisiaj zasnęłam dopiero po 3 w nocy-mały coś płakał, czegoś się wystraszył...ciężka noc...
no ale muszę się zacząć udzielać:sorry:...bo produkujecie dziewczyny posty i żeby być na bieżąco trzeba czytać i się udzielać, więc postanawiam poprawę...będę się udzielać:tak:
Idę teraz was poczytać:tak:
 
reklama
Dziewczyny a my mamy przeprowadzke :szok::szok:
Kiedys rozmawialam z jednym anglikiem ,ze jak zwolni sie u niego w kamiennicy mieszkanie to niech da nam znac bo mam juz dosc naszego zimnego domku a on ma fajna kamienniczke gdzie tylko 3 rodzinki mieszkaja i wogle mieszkania fajne nowoczesne no i przedewszystkim cieple ..kto mieszka w uk wie o co mi chodzi dokladnie ;-)no i niedawno gosciu dzwonil ,ze jest wolne to nieszkanko co nam sie podobalol i czy bierzemy je :szok:no wiec ogladnelismy jeszcze raz i bierzemy :tak:Ale musimy dzisiaj bo on jutro wyjezdza do konca grudnia do Dubaju :szok:
hehe no to pakuje graty ;-)dobrze ,ze to tylko uliczke dalej ;-)
Ale sie ciesze ,ze wkoncu nie bede mieszkac w tym zdechlym domku bo naprawde wyglada moze i fajnie ale co z tego jak zimny ..ogrzewamy ciagle na fula ,a tu ledwo co czuc :wściekła/y:
M wziol kolege i wszystko nosza ja mam zakaz :zawstydzona/y:
 
Do góry