reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Hej

Kochane dziekuje za trzymanie kciukow.

Bylam wczoraj u lekarza, wszystko jest w porządku, Mowilam o tych uplawach to powiedzial ze to infekcja i dal tabletki "dowcipne"
Ale czytalam na ulotce to jest tam zaznaczone, ze zabronione brac do 3 miesiaca w I trymestrze ciązy. Wiec nie biore bo ja sie boje.

Widzialam małą glizdę na usg i serduszko bijące. Jestem szcześliwa.
Chociaz od 3 dni boli mnie głowa, Dzis mnie bol obudzil

Arlecia - cieszę się, że wszystko o.k.
Co do tabletek dowcipnych, też takie dostałam, ponieważ przywiozłam coś pobasenowego z wakacji. Oczywiście je wykorzystałam, a nie wiedziałam jeszcze, że jestem w ciąży. Były to pierwsze dni. Ulotka także zabraniała stosowania w pierwszym trymestrze, ale na szczęście wszystko jest o.k. Nazywały sie CLOTRIMAZOLUM. Teraz jednak, gdybym wiedziała pewnie nie zaryzykowałabym i poczekałabym do 13 - go tygodnia.
Trzymam kciuki:-)
 
reklama
aisim ja wedlug gina iUSG jestem w 8 tyg.i 4 dniu ciazy.Podobnie jak Ty mam pobolewania.Przypominja jakby taki lekki krotki skorcz,cos jak przed@ ,albo bol brzucha przy biegunce ;-)Dziwne i niepokojace uczucie.Bywa,ze zdarzaja sie kilka razy dziennie.Gin.mowil zeby sie tym nie martwic.Ostatnio doszly do tego tez klucia raz prawej raz lewej strony w okolicach blizny po cc.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jeden dzień i tyle postów do przeczytania.
Ktoś wspomniał o uzależnieniu, na to ja jestem uzależniona na maksa. Wczoraj na szkoleniu myślałam o forum :confused2:
Joaszka - serdeczne gratulacje!
Geperty - Sto lat!
Pojawił się temat zakupów. Narazie kupiłam sobie tylko biustonosz, ale ciuszki są rewelacyjne niektóre, tylko cena...
 
Dziękuję bardzo za życzonka :tak:, oby dzisiejsza wizyta (o 11-30) przyniosła mi wspaniałe wieści o dzidziulce :tak:.
 
Ja juz kupiłam spodnie ciążowe dwie pary biustonoszy i pidżamkę. Jakieś kosmetyki też się przewinęły w zakupach.:-)
Ceny faktycznie trochę odstraszają, ale i tak nie mamy wyjście i będziemy kupowały...:tak:
Dziewczyny, czy zaczęłyście stosowanie jakis kosmetyków ciążowych? Może coś polecacie?

Ja kupiłam krem do pielęgnacji biustu z serii mama z perfecty i krem - maść w aptece - fissan, przeciw rozstępom - jak dla mnie rewelacja i cena przyzwoita, bo gdzieś pomiędzy 30-40 zł za tubkę. Może wygląd nie zachęcający, ale jest bardzo gęsty i wydajny:-) W porównaniu do cen mustelli to nic...
 
hej laski,

rzeczywiscie produkcja postow jest zastraszajaca :-) ja zaraz mykam do gina i chce zobaczyc kropka jeszcze raz i zobaczyc czy jest ok i mam nadzieje ze mi akrte ciazy zalozy i da zaswiadczenie do roboty. Mnie tez brzuch pobolewa tak jakby mi cos w srodku roslo...taki dziwny to bol jest nie jak na poczatku ale taki wlasnie nie wiem jak to opisac. Nie boli ciagle tylko czasami i w nocy czasem obudzi. Mam nadzieje ze to nic zlego. A co do objawow to jeszcze klopa nie przytulalam ale muli strasznie ...mdlosci mam potworne.
 
Jeżeli chodzi o kosmetyki to kupiłam oliwkę dla dzieci J&J i używam wieczorem po kąpieli, tylko, że brak mi pod tym względem systematyczności...
Rozstępy już niestety mam. Zanim zaszłam w ciąże miałam okresy, w których szybko przybierałam na wadzę i szybko gubiłam kilogramy i to niestety widać na mojej skórze - uda, boczki, pośladki :zawstydzona/y:
 
reklama
Cześć dziewczyny!! Trzymam kciuki za wszystkie wizyty -oby było wszystko ok (baaa,napewno będzie!).
Ja wróciłam właśnie z bety, o 15.00 dowiem się jaki jest wynik.
Nie wiecie może ile beta powinna przyrosnąc w ciągu 5dni? W moim przypadku wychozi na to,że jestem conajmniej tydzień do tyłu bo owulka przesuneła się mocno. Kompletnie teraz nie wiem jak liczyć tygodnie... Ginekolog skreślił z kartoteki 5tydz i wpisał na to miejsce 3tydz...
 
Do góry