reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

witam - dziewczeta przespalam polowe doby...jak wczoraj poszlam spac przed 17- wstalam po 18...pokrecilam sie po domu do 19 i poszlam spac...wstalam o 9...normalnie szok:-D

Polianna- musisz chyba w takim przypadku po prostu uzbroic sie w cierpliwosc...na pewno wszystko jest ok...a po prostu jak piszesz masz mlodsza ciaze..co do bety-jestem zielona, mimo, ze robilam wlasnie w 5 tyg....to nic mi nie powiedzano tylko- gratuluje wszystko ok:happy:
 
reklama
Czesc .
Pospalam z synkiem standardowo do 9.30:tak:
Wczoraj od ok.15 godziny tak mnie brzuch zaczol bolec i krzyz normalnie jak na okres ...i co jakis czas taki skorcz ..Wieczorkiem wykompalam sie poszlam juz klasc sie do spania ,a tu taki skrocz mocny :-(Polecialam na kibelek i rozwolnienie :szok:Jak juz wszystko ze mnie wylecialo to brzuch przestal bolec .
Kurde ani duzo w dzien nie jadlam nic ciezkiego i takie cos :eek:
Ale stracha to ja mialam wielkiego jak by w nocy sie nie zatrzymalo to bym gonila na szpital napewno ....

R.usalka spiochu :-pA mozesz myc juz naczynia ??Czy nadal Cie trzyma ??
polianna Ja bety nigdy nie robilam bo tutaj chyba nie ma takiego zwyczaju wiec nie orientuje sie ..Ale pamietam ,ze chyba ktos na poczatku dawal linka do stronki gdzie byly wlasnie te normy ..:tak:Trzymam kciuki za fasolinke czy groszka zeby rosl szybko :happy:
geperty trzymam kciukasy za wizyte no i przylanczam sie do zyczen :happy::happy:

Arleciu ciesze sie razem z Toba z wizyty :tak:
Witam serdecznie nowa mamuske :happy:
tyle mam na podgladzie wiec i tyle skomentowalam ;-)
 
Następną wizytę mam w poniedziałek za tydzień,czyli powiedzmy za 10dni. Nie za wcześnie? Te 10 dni aż tyle mogą zmienić,że lekarz zobaczy pęcherzyk? Kurde :/ W tym czasie to już zarodek powinien być a ja się pęcherzyka opatruję ;-( Buuu...mam jakieś załamanie formy :-( Mam nazieję,że chociaż ta beta mnie pocieszy.
 
Polianna - podaję Ci skopiowane normy bety, ja tez miałam robiona w 4 tygodniu, było 220 i to już było pewne, że to ciąża, nie musiałam powtarzać. Trzymam kciuki za dzisiejszy wynik.;-)


3 tydzień ciąży: 5.8-71.2
4 tydzień ciąży: 9.5-750
5 tydzień ciąży: 217-7138
6 tydzień ciąży: 158-31 795
7 tydzień ciąży: 3697-163 563
8 tydzień ciąży: 32 065-149 571
9 tydzień ciąży: 63 803-151 410
10 tydzień ciąży: 46 509-186 977
12 tydzień ciąży: 27 832-210 612
14 tydzień ciąży: 13 950-62 530
15 tydzień ciąży: 12 039-70 971
16 tydzień ciąży: 9040-56 451
17 tydzień ciąży: 8175-55 868
18 tydzień ciąży: 8099-58 176
Bardziej precyzyjne zakresy norm można uzyskać znając termin owulacji.
Przy ocenie wczesnej ciąży od bezwzględnych wartości HCG ważniejsze są przyrosty jego stężenia w czasie. W prawidłowej ciąży poziom HCG wzrasta przynajmniej o 66 % w ciągu 48 godzin i o 114 % w ciągu 72 godzin.
Im ciąża późniejsza, tym wzrost stężenia HCG wolniejszy i w przedziale od 1200 mIU/ml do 6000 mIU/ml poziom HCG podwaja się średnio w czasie 96 godzin (4 dni), a dla stężeń przekraczających 6000 mIU/ml czas ten może być jeszcze dłuższy. Przy HCG przekraczającym 6000 mIU/ml lepszą informację o stanie i umiejscowieniu ciąży daje badanie USG.
 
R.usalka spiochu :-pA mozesz myc juz naczynia ??Czy nadal Cie trzyma ??

oj trzyma...trzyma...kuchnia to teraz nie moja bajka:-D:-D:-D


co do Twojej wczorajszej akcji- dobrze, ze sie polozylas...odpoczelas..i dzieki Bogu to bylo chwilowe! oby wiecej takie akcjie nie mialy miejsca!!!:tak:

a mowi sie, ze w ciazy czesto ma sie zatwardzenie...ja tez nie z tych:-D:cool2::-D
 
kurczektora to juz godzina...jezusicku zmykam - dzis mam wizyte u GP z moja mala bo kaszle..a my jeszcze bez sniadania...w pizamach ..mala przed tv a ja na bb...no i lece jeszcze pranie na dworze rozwiesic- SLONCE MAM W UK:-D
 
Cześć laski:-D
Claudia ,życzę by mąż szybko znalazł dobrą prackę:tak:tak to już jest, ze się na prace narzeka jak jest, a jak jej nie ma to jeszcze gorzej...
Joaszka gratulacje!kiedy ślub?
Polianna trzymam kciuki za przyrost bety!
emih ja też nie sypiam najlepiej, tzn. budzę się co 2 godziny i męczę z ponownym zaśnięciem , a to muszę siusiu, a to pić mi się chce, potem skręcam grzejniki, bo mi gorąco, a rano mój mąż się trzęsie z zimna i mnie wyzywa, ze się poprzeziębiamy, a mi gorąco:eek: ale jeśli ty nie sypiasz wogóle to porozmawiaj o tym z lekarzem, może Ci jakoś pomoże.
kasik1106 ja też brałam Clotrimazolum, jak już byłam w ciąży, ale jeszcze o tym nie wiedziałam! mam nadzieję, ze to nie zaszkodziło dzidzi:no:
geperty 100 lat:-)

Ja się cieszyłam na weekend z mężem, a on mnie uświadomił, że ma jutro imprezę firmową:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: wkurza mnie ostatnio jak wychodzi, normalnie ryczeć mi się chce:eek:
 
oj trzyma...trzyma...kuchnia to teraz nie moja bajka:-D:-D:-D


co do Twojej wczorajszej akcji- dobrze, ze sie polozylas...odpoczelas..i dzieki Bogu to bylo chwilowe! oby wiecej takie akcjie nie mialy miejsca!!!:tak:

a mowi sie, ze w ciazy czesto ma sie zatwardzenie...ja tez nie z tych:-D:cool2::-D
No to witam w klubie kuchnia to teraz nie moja bajka :-D:-D
Mi tam smierdzi :-(
Kurde tak sobie mysle moze po jablkach mnie tak pogonilo w pierwszej ciazy nie mialam takiego czegos wiec dla mnie to nowosc i nie powiem mam stracha !!

My tez mamy dzisiaj slonko :-p:tak:
 
kasik - ogromnie dziękuję. Czy te normy są od OM czy od Owulacji? Powiedzmy,że miałam owu w okolicy 12 listopada....
 
reklama
Do góry