reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Dzamena niezłe masz pomysły!!
Witam nowe lipcóweczki :-)
Tak sobie poczytałam o sernikach itp i w końcu zjadłam kiełbasę z ogórkiem kiszonym na kolację:tak:
Mój M wraca z pracy, a ja za laptopa i doczytuję co tam u Was:happy:Na przytulanie coś nie mam ostatnio ochoty.
Dzisiaj mam 29 urodzinki i tak mi smutno,że to już ostatnie 20-te...Stara dupka ze mnie. Ale najważniejsze, że mam dzidziulka w brzuszku:sorry:
 
hej dziewczyny :)
Na 18 mam wizytę-razem z Anetką :)
A ze mną kiepsko temperatura 37,:-(-wzięlam juz apap bo takie dreszcze i bardzo mięsnie bolą.Wypytam się ginekologa co i jak-może trzeba wziąść antybiotyk.Ale to on już powinien wiedzieć.Mało piszze ,cały czas leżę teraz wstałam bo muszę się do porządku doprowadzić.Jedyny plus że dzidzia dzisiaj mocno daje o sobie znać.
kuruj się moja droga, a lekarz raczej nie powinien dawać antybiotyku, bo nie masz wysokiej gorączki
dzamena czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze- to a propos parówek oczywiście, a możesz jeszcze napisać w jakiej temperaturze robisz te parówy???
mruczka wszystkiego naj... a dlaczego ci smutno, wcale 2 przed wiekiem nie jest taka fajna, ja miałam 29 w zeszłym roku i na te 30 tegoroczne bardzo się cieszę. Czym tu się przejmować wiekiem, taka kolej rzeczy
louise a ty mi obiecałaś przepis na leczo, wiem wiem to banalne sama robiłam, ale pomyślałam, że skoro tak zachwalasz to ja poproszę

Jutro wybieram się do mojej koleżanki, która też jest w ciąży tylko rodzi kwiecień/maj, ma tą cukrzycę i strasznie się męczy tym jedzeniem, ale jutro czeka mnie obiad dietetyczny pstrąg z warzywami na parze (tak przynajmniej zapowiedziała moja kumpela). a teraz lecę coś na kolacje zjeść bo zaczynam się robić głodna
 
Dzamena niezłe masz pomysły!!
Witam nowe lipcóweczki :-)
Tak sobie poczytałam o sernikach itp i w końcu zjadłam kiełbasę z ogórkiem kiszonym na kolację:tak:
Mój M wraca z pracy, a ja za laptopa i doczytuję co tam u Was:happy:Na przytulanie coś nie mam ostatnio ochoty.
Dzisiaj mam 29 urodzinki i tak mi smutno,że to już ostatnie 20-te...Stara dupka ze mnie. Ale najważniejsze, że mam dzidziulka w brzuszku:sorry:
mruczusiu ty stara dupko życze Ci dużo,duzo zdrówka no i oczywiscie szczesliwego rozwiązania co byś sie długo nie męczyła.tego Tobie zycze ja jeszcze starsza dupka
 
kuruj się moja droga, a lekarz raczej nie powinien dawać antybiotyku, bo nie masz wysokiej gorączki
dzamena czasem najprostsze rozwiązania są najlepsze- to a propos parówek oczywiście, a możesz jeszcze napisać w jakiej temperaturze robisz te parówy???
mruczka wszystkiego naj... a dlaczego ci smutno, wcale 2 przed wiekiem nie jest taka fajna, ja miałam 29 w zeszłym roku i na te 30 tegoroczne bardzo się cieszę. Czym tu się przejmować wiekiem, taka kolej rzeczy
louise a ty mi obiecałaś przepis na leczo, wiem wiem to banalne sama robiłam, ale pomyślałam, że skoro tak zachwalasz to ja poproszę

Jutro wybieram się do mojej koleżanki, która też jest w ciąży tylko rodzi kwiecień/maj, ma tą cukrzycę i strasznie się męczy tym jedzeniem, ale jutro czeka mnie obiad dietetyczny pstrąg z warzywami na parze (tak przynajmniej zapowiedziała moja kumpela). a teraz lecę coś na kolacje zjeść bo zaczynam się robić głodna
tiffi parówy zapiekam w temp 220 stopni jak juz ciacho lekko zbrązowieje to takie sa najlepsze
 
ŁO MATKO :szok::-D-musiałam przebrnąć przez 12 stron :-p już mnie oczy bolą od czytania :-D:-D-co za maraton.
mój mały misio już śpi to mam wolne i chwilkę dla siebie-bo potem mykam na serial.
dziś tylko jeden bo "M" dzis nie ma.
coś mnie mdli-bo sie najadłam placków ziemniaczanych z serem na obiad.

co tam porabiacie laseczki???

Perla-a może jakbyś mu kilka dni podawała probiotyk??-ja jak mój mały miałproblem z brzuszkiem to dawałam ACIDOLAC-bardzo mu pomagał.-tylko nei wiem czy w UK będziesz mogła coś podobnego dostać???
Madzik-a miałaś syrop *spam*???
*spam* syrop 150g | Przeziębienia, grypa | Przesiębienia, grypa | i-Apteka.pl
on jest dla ciężarnych-ja miałam i mi pomógł.jeszcze mój gin polecał mi oscilococcinum (lek homeopatyczny)taki granulki.
Beatka-tez tak mam z tym piciem.
Ewcik-a badali Cię w kierunku kolki nerkowej???ja miałam z synkiem w pierwszej ciązy w 16tyg.leżałam wtedy 3 dni w szpitalu-dali mi jakieś kroplówki rozkurczające i już mnie to nigdy nie dopadło do końca ciązy.-od razu po podaniu kroplówki przeszło.
Ashika-co za chamskie zachowanie tego lekarza!!!!chyba bym mu w plapę wymalowała-niech sam sobie czeka!!!
Zuzanna-Niunia-Justyska-Hej dziewczyny.
SupciO-pisałam już Madzi wyżej o lekach-może coś Ci pomoże??? z tego co podałam.
Mruczka-wszystkiego najlepszego w dniu Twoich urodzin.
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:zcMDkiA0iuJlhM:http://www.bip.gminy.com.pl/bejsce/pic/kwiaty2.jpg

zapomniałam dodać-to ciekawa stronka dla Waszych dzieciaków (tych dziewczyn które już mają starsze bobaski)-może komuś się przyda.
http://ciufcia.pl/
 
Ostatnia edycja:
Mruczka 100lat 100lat:tak::-D stare to będziemy po 80;-) w końcu żyje się coraz dłużej!!!
dzamena faktycznie przepis prosty i smaczny:tak::-D ale ja nie mam piekarnika:angry: trudno, zrobie jak pojedziemy do mamki- co się odwlecze to nie uciecze;-)

a ja zjadłam super dietetyczną kolacje- pizze:zawstydzona/y:
tiffi mi by się taki obiad przydał, jaki ty będziesz jutro jadła:tak: może by mi w dupsko nie poszedł:-p
 
niunia je jeszcze nie ćwiczę bo lekarz mi powiedział że mam nie za długą szyjkę (choć twierdzi że nie ma problemu)a wyczytałam że jak coś nie tak z szyjką to lepiej nie ćwiczyć zbyt wcześnie. Zacznę może w ósmym miesiącu. Ale generalnie to ja je ćwiczę regularnie od urodzenia Emi czyli od 10 lat więc myślę że są w niezłym stanie, ale trzeba by raczej o to mojego M zapytać:-D

cześć supcio:happy:

dzamenka łobuzie gdzie się szwendasz ostatnimi czasy:-p

justyska witaj:happy:

tiffi daty nie ma na butli ale wygląda na oki, zresztą może nie będę jej potrzebowała:tak:

madzik 37 to nie dużo ale mnie gin powiedział żeby brać jednak apap nie tyle na gorączkę co jako lek przeciwzapalny .

mruczka sto lat sto lat niech żyje żyje nam itd.:-)ja też tak przeżywam "progowe" urodziny - 25,30,35 a te pomiędzy luzik więc jeszcze 4 lata się nie będę stresować:-D

atabe ja miałam równie zdrową kolację w dodatku leszkiem zapiłam tą pinde:-)
Ale do sklepu zamiast wysłać M sama jednak pojechałam po pifo i serniczek no i kupiłam: sobie stanik, Emi bluzeczki a Nadince bluzeczkę i sukienusie,Mkowi klapki a sernika zapomniałam:-p:-D
 
Mruczka Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzin:-) Wcale nie jestes stara:-)

Ja sie na dzis juz zegnam bo cos zle sie czuje: krzyz mnie bardzo boli i nadodatek mam straszny katar(bardzo zle mi sie oddycha).
Do jutra.
 
reklama
Hejka, my juz z Madzią po wizycie,wszystko oki, mały rosnie jak na drozdżach, zdjecia mam 2 ale takie zamazane bo się mały ruszał że nic nie widać więc nie będę wklejać, hemoglobina mi co badsanie spada więc przepisał mi lekarz żelazo, poza tym wszystko oki:-)

idę coś zjeść bo zgłodniałam:-p

MRUCZKA STO LATEK!!!!!!!!!
 
Do góry