reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
jdyneczka sprawdź czy na butelce jest jakaś data ważności :eek: ale mi się wydaje że powinna być ok
beatka25 mnie się też chce pić ale głównie wieczorami
mammi to jednak wskazówka dla ciebie że masz dużo odpoczywać i nie zawracać sobie głowy sprzątaniem.twój synek na pewno sobie poradził świetnie, a ty dbaj o siebie
ashika no to kolejna jesteś bo ja wczoraj tez miałam mieć, ale dupa i to prywatnie, tylko że ty to trafiłaś na jakiegoś wariata

Ja zjadłam na obiad śmieciówę czyli warzywa na patelnię a do tego parówka podsmażana. na deser zrobiłam sobie sałatkę owocową z bitą śmietaną
 
od jutra w realu ma być promocja na ciuszki dla dzieci;-) jakieś body za 2.99 czy cuś:happy:
oglądam rozmowy w toku.
hej nowe lipcówki
 
hej dziewczyny :)
Na 18 mam wizytę-razem z Anetką :)
A ze mną kiepsko temperatura 37,:-(-wzięlam juz apap bo takie dreszcze i bardzo mięsnie bolą.Wypytam się ginekologa co i jak-może trzeba wziąść antybiotyk.Ale to on już powinien wiedzieć.Mało piszze ,cały czas leżę teraz wstałam bo muszę się do porządku doprowadzić.Jedyny plus że dzidzia dzisiaj mocno daje o sobie znać.
 
witam nowe lipcóweczki,kuzwa normalnie nie mozna przy Was dziewczyny zniknąć na 1 dzien bo pózniej brak mi czsu na nadrabianie a o pisaniu nie wspomne,widze ze juz był dzis jadłospis na obiad wyszczególniony:tak:ja tam dzis szybkie zarcie czyli spaghetti napoli i paróweczki w ciescie francuskim
 
reklama
ale bym sobie zjadła chipsy...ale ni mam;-)
dzamena te twoje parówki brzmią całkiem całkiem:tak: jak to się robi??
 
Do góry