reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

jak już Madzia pytała idziemy do naszego lekarza, w sumie to nic niwego się nie dowiemy, bo w piatek byłyśmy na połówkowym, ale chociaz może na chwile podejrze znów małego jak gin pozwoli,narazie dziewczynki:-)
 
reklama
wiecie co , tak się nagotowałam, że odechciało mi się jeść :sorry:
Niunia witaj wśród lipcóweczek :happy::happy:
Madzik widzę, że masz niewesoło. Co to za głupie choróbsko tak męczy ?!? :wściekła/y:
 
ale bym sobie zjadła chipsy...ale ni mam;-)
dzamena te twoje parówki brzmią całkiem całkiem:tak: jak to się robi??
boziu w koncu nadrobiłam troche.
skarbie parówki w ciescie to najprostrze i najszybsze danie jakie moze byc czyli kupujesz gotowe ciasto francuskie cały płat ja akuratnie lubie z biedrony bo jest dobre i wcale nie drogie,rozkłaasz go na blacie i zawijasz w to ciasto paróweczke odcinasz itd z kazdą mozesz posmarowac białkiem i zapiekasz to 10 minut ja na koniec posypuje je zóltym serem tak około po 5 min po wstawieniu.mozesz tez sobie najpierw zawinąc parówke w plasterek sera a dopiero pózniej w ciasto francuskie to juz jak kto woli
 
Ostatnia edycja:
ciekawe spróbuje w tyłeczek pewnie też idzie nieźle a już 6 kg wiecej zostaja tylko dresy na chwile obecna ale co tam :D moze na wiosne przyszlego roku znów schudne ;)
 
ciekawe spróbuje w tyłeczek pewnie też idzie nieźle a już 6 kg wiecej zostaja tylko dresy na chwile obecna ale co tam :D moze na wiosne przyszlego roku znów schudne ;)
oj nie przesadzaj ja tam jakos sobie cały czas mówie ze kiedy bede jadła jak nie teraz bo po ciązy jak znam zycie to juz bedzie tylko wiecznie dieta i czwiczenia
 
reklama
Do góry