reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

reklama
Meegii4 i Emih ja tez jestem mamusią 4 latki. No to mnie pocieszyłas, ze to ostatni bunt :-) jestem ciekawa jak to bedzie jak sie dzidzus urodzi. Mała nie moze sie doczekac.
Moja córcia tez doczekac się nie może, to dla dziecka tak długo... A musialam powiedzieć, bo trzeba miec argument czemu nosić juz nie mogę, albo dlaczego ma na brzuch uważać... Tylko za wczesnie mi się wydaje na takie wiadomości... Jak straciłam ostatnio Aniołka, a jej nie powiedziałam (cóż pomyslałam, że lepiej zniesie fakt że dzidzia jest w brzuchu dwa lata niż śmierć) codziennie rano dotykała mojego brzucha i pytała jak dzidzia się dziś czuje...- myslałam że umrę z bólu :-(
 
Moja córcia tez doczekac się nie może, to dla dziecka tak długo... A musialam powiedzieć, bo trzeba miec argument czemu nosić juz nie mogę, albo dlaczego ma na brzuch uważać... Tylko za wczesnie mi się wydaje na takie wiadomości... Jak straciłam ostatnio Aniołka, a jej nie powiedziałam (cóż pomyslałam, że lepiej zniesie fakt że dzidzia jest w brzuchu dwa lata niż śmierć) codziennie rano dotykała mojego brzucha i pytała jak dzidzia się dziś czuje...- myslałam że umrę z bólu :-(

Emih strasznie to smutne co napisałaś ale faktycznie chyba lepiej dla Twojej córci że jej nie powiedziałaś!!
Teraz wszytko się uda - napewno!!:-)
 
Moja córcia tez doczekac się nie może, to dla dziecka tak długo... A musialam powiedzieć, bo trzeba miec argument czemu nosić juz nie mogę, albo dlaczego ma na brzuch uważać... Tylko za wczesnie mi się wydaje na takie wiadomości... Jak straciłam ostatnio Aniołka, a jej nie powiedziałam (cóż pomyslałam, że lepiej zniesie fakt że dzidzia jest w brzuchu dwa lata niż śmierć) codziennie rano dotykała mojego brzucha i pytała jak dzidzia się dziś czuje...- myslałam że umrę z bólu :-(
Domyślam się jak musiało Ci być wtedy ciężko :-( Ale teraz na pewno będzie ok :tak: i twoja córcia doczeka się upragnionego dzidziusia :-D Ja mojej małej powiem jak brzuszek będzie widać,już widzę jej minę :shocked2: pewnie usłyszę:NIE NIE DZIDZIA! jest małą zazdrośnicą,ale powoli jej to przechodzi :tak: Byle do lipca!:-D
 
:-):-):-)
dziewczyny ja juz po wizycie,relacja na odpowiednim watku
dziekuje za trzymane kciuki-jestescie kochane:tak:
 
Kama bardzo się cieszę że wszystko dobrze:) Ja idę na wizyte i usg dopiero 1 grudnia. Strasznie się denerwuje, bo to moja druga ciążą i mam nadzieję że tym razem bedzie wszystko dobrze.Strasznie panikuje, dobrze że mój mąz taki opanowany :)
Moje lęki biorę z faktu iż nie mam mdłości i wymiotów. Czasami boli mnie głowa i często chodze do kibelka nawet w nocy.Noi piersi urosły i zrobiły się twarde.
1 grudnia marzę i ja aby napisać że dzidzia duża i jest serduszko:)
 
Kama bardzo się cieszę że wszystko dobrze:) Ja idę na wizyte i usg dopiero 1 grudnia. Strasznie się denerwuje, bo to moja druga ciążą i mam nadzieję że tym razem bedzie wszystko dobrze.Strasznie panikuje, dobrze że mój mąz taki opanowany :)
Moje lęki biorę z faktu iż nie mam mdłości i wymiotów. Czasami boli mnie głowa i często chodze do kibelka nawet w nocy.Noi piersi urosły i zrobiły się twarde.
1 grudnia marzę i ja aby napisać że dzidzia duża i jest serduszko:)


kazda ciaza jest indywidualna jedne maja mdlosci inne nie i ty zobaczysz pieknie bijace serduszko malensta:tak::tak:
 
Aisim, Isabell- dziękuję za ciepłe słowa, pocieszam się że jak mam tak mocne mdlości to jednak wszystko jest ok bo duże stężenie HCG i wytrwam do końca, a córeczka będzie miała rodzeństwo, któremu juz planuje kupowac ubranka i zabawki :shocked2:
Isabell-
Ja mojej małej powiem jak brzuszek będzie widać,już widzę jej minę :surprised: pewnie usłyszę:NIE NIE DZIDZIA! jest małą zazdrośnicą,ale powoli jej to przechodzi :tak: Byle do lipca!:-D
Myslę, że Twoja córeczka wyjdzie już z tego dziwnego okresu dwulatka gdzie egoizm wiedzie prym a jako 3-latka spojrzy calkiem innym (cieplym) okiem na braciszka czy siostrzyczkę :tak:
Kama- super że wszystko dobrze i kolejna spokojniejsza mamusia w naszym gronie :-)
 
reklama
Witam was dziewczyny.Mam na imię Magda i 29 lat i to będzie moje pierwsze dzieciątko :)
Termin mam na 5 Lipca 7t i 5d ciąży.Serduszko juz bije i dzidzia ma 11mm.
Pochodzę ze śląska.Na dzień dzisiejszy mam mdłości -szczególnie rano i ogólnie się słabo czuję.Bardzo bolą mnie tez piersi ,ale to podobno normalne.Dziewczyny przytyłyście już coś?ja narazie nic -waga bez zmian.Pozdrawiam wszystkei Lipcóweczki :))

http://babystrology.com/tickers/bab...nt=magdaa&year=2010&month=7&day=3&babycount=1
 
Do góry