reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Hej dziewczyny:-)
U mnie jak narazie dziś bez spotkania z kibelkiem, ale wszystko przede mną, bo najgorsze są wieczory:zawstydzona/y:
Joaszka proponuję sukienkę wiązaną z tyłu, taka zawsze się dopasuje do figurki:tak: ja taką miałam na swoim ślubie, bo mam spory biust <nawet bez ciąży;-)>
Ja to bym teraz nie dała rady ze ślubem, ze względu na mdłości i wymioty:wściekła/y: dobrze, że już jestem po:tak:
Kama 3mam kciuki:tak:
Mam dziś jakieś dziwne uczulenie, ale tylko na twarzy i naprawde nie wiem skąd i co to jest:eek:
Witam nowe lipcóweczki;-)
Miłego dnia bez mdłości i innych rewelacji!
 
reklama
Witam nowe osoby w naszym gronie !!!
Wy tu o wozkach a ja wcale o tym jeszcze nie mysle bo zwyczajnie chyba sie boje tak wczesnie planowac.Jak przyjdzie co do czego to wtedy sie rozejrze.
Ktoras z was pytala na co zwracac uwage kupujac wozek.
Ja patrze czy jest lekki,czy ma spory koszyk na zakupki,tym razem przydalaby sie regulowana raczka bo pewnie moja corcia chcialaby powozic troszke.Kolezanka ostatnio kupila Graco i narzekala ze ma za krotkie to siedzonko pod pupa-jak jej synek lezal to bylo dobrze, ale jak usiadl to nozki mu za bardzo wisza i zwyczajnie sie zsuwa.Jak na UK trzeba tez szukac takiego wozka z ktorym latwo wejsc do autobusu o niektore autobusy sa bardzo waskie a wchodzi sie tylko przednimi drzwiami.No i zeby skaladanie nie bylo zbyt skaplikowane.Pozdrawiam .
 
Witam wszystkie mamusie:-)
Dzis na szczescie mam duzy lepszy dzien.Mdlosci oczywiscie tradycyjnie sa, ale zadnych niepokojacych boli brzucha, czy dolkow:happy:Humorek ogolnie mi dopisuje mam nadzieje ,ze pozostalym lipcoweczkom rowniez:tak:

W sprawie wozkow chetnie sie wypowiem, chocby tylko po to, zeby jeden z nich odradzic.Dla Szymonka chcialam miec wozek 3 funkcyjny z fotelikiem.Taki tez kupilam.Wozek mial pojemny kosz i torbe na raczke.Ladny kolorek- capuccino,z tylu pompowane kola, z przodu mniejsze skrecane.Cena przystepna bo 1000 zl.Wszystko byloby pieknie gdyby nie to, ze okazal sie totalnym badziewiem.Po trzech miesiacach zepsuly sie przednie kolka, potem doszlo do tego tylnie kolo, na koniec zepsula sie raczka.:wściekła/y:
Przy kazdej naprawie czekalam ponad 2 tygodnie, a dziecko przez ten czas bylo bez wozka.W koncu kupilam inna spacerowke.Nie pamietam w tej chwilii nazwy firmy.Na pewno napisze jak wroce do domu.Na pewno byla to Polska firma , chyba na B.Model na 100% nazywal sie 3x3.
Wiem juz na pewno, ze niezdecyduje sie na zadne Polskie wynalazki>lepiej dolozyc troche pieniedzy i kupic jakis markowy wozeczek niz potem meczyc sie z dziadostwem.
Aha.Dla mnie poza innymi walorami rowniez waga wozka ma duze znaczenie.Na aluminiowej ramie sa lzejsze od tych na stalowej.
Ale sie rozpisalam...
Milutkiego popoludnia dziewczynki;-)
 
Loanna, Kasasiunia2- witamy serdecznie :-)

U mnie tez dziś troche lepiej niż wczoraj z mdłosciami (a w poprzedniej ciąży praktycznie nie miałam). Wczoraj myslałam że zejdę- caly dzień cos stało mi w przełyku, cofało się- straszna straszność!- i to calusieńki dzień, bez przerwy dłuższej niż 2min, nawet w nocy (budziłam sie kilka razy)
Czytałam wszędzie gdzie się da, co może pomóc i chyba... pomogła herbata z cytryną... Dziś tez mdli, ale przynajmniej mówic mogę, a wczoraj co słowo to przełykanie "śliny". Fujjjj :eek: :eek: :eek:
A tu coś o mdlościach z wiadomoci internetowych:
"Mdłości zwiększają prawdopodobieństwo noszenia bliźniaków. Poza tym badania naukowców z University of Liverpool zdają się wskazywać na to, że nudności i wymioty podczas ciąży zmniejszają ryzyko poronienia. Ten odruch mógł wykształcić się w drodze ewolucji po to, by organizm ciężarnej kobiety odrzucał pokarmy zawierające duże ilości toksyn. Z kolei według badaczy z nowojorskiego University of Buffalo kobiety, które doświadczały podczas ciąży porannych mdłości, są potem o 30% mniej narażone na ryzyko raka piersi."

Aisim- Co do wózków- chyba nie powiem więcej niż poprzedniczki- waga, kosz na zakupy, składalność, moim zdaniem większe koła bo mniej trzęsą, możliwość prania "tapicerki" i zwrotność też bo czasem ty sobie a wózek sobie...
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny!Witam również nowe mamusie,które dołączyły do naszego grona :-D U mnie na razie żadnych oznak mdłości,zgagi i w ogóle ;-) jedyne co mnie wkurza to codziennie nowe pryszcze!!!:szok: Nigdy nie miałam problemów z żadnymi wypryskami,a tu nagle plaga :szok: to pewnie wina hormonów.A tak to samopoczucie super :-D
 
reklama
Rybkabiał, Isabell - nie martwcie się to wszytko przejściowe kłopoty napwno się ułoży!! i głowa do góry a brzuch do przodu)):-):tak::-)
 
Do góry