reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Isabell4891 wozeczek rewelacja!!!!:tak:Ogladalam je wczesniej na Allegro i generalnie graco ma najlfajniejsze podwojne.Chyba tez wybiore cos z tej marki:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam - dziewczeta czuje sie potwornie...mdlosci mam od samego rana...jadlowstred...nie jestem w stanie nic wiecej napisac...a fee tak sie czuje:wściekła/y:
 
Hej dziewczyny ;-)
Cholera od wczoraj nie mielismy polaczenia z internetem :wściekła/y:
M dzwonil do nich o co biega przeciez rachunek zaplacony ,a oni ,ze maja jakies utrudnienia na lini :wściekła/y:szkoda ,ze to juz drugi raz w miesiacu takie utrudnienia ...
No i znowu mam zalelosci bo piszecie jak szalone:happy:
Ale to jutro nadrobie ;-)
Kurcze cos nie mialam dzisiaj wole cofek ,mdlosci ,jakos zapachy mnie nie draznia jak wczesniej no i juz sobie wkrecam ,ze cos moze byc nie tak :-(

Witam nowe lipcówki :happy:
 
Witam wieczorkowo!!!
Dwa ostatnie dni były chyba najgorsze pod względem samopoczucia w moim życiu, dostałam wysokiej gorączki, cały czas po 39 stopni:-( Dreszcze i kaszel strasznie mocny i jeszcze ten strach o dzidzię. Musiałam ciągle jeść apap, inaczej gorączka doszłaby chyba do 40 stopni. Już myślałam ,że mam świńską grypę Pojechałam wczoraj do lekarza i dostałam antybiotyk:-(, na początku myślałam ,że nie pomoże, ale jednak, dziś jest o niebo lepiej. Bardzo się martwie tym antybiotykiem w tak wczesnej ciąży. Cieszę się ,że już mi przeszło, mam nadzieję,że wszystko będzie w porządku.
Pozdrawiam!!!
 
Jak długo może trwać taki stan euforii i niedowierzania? Dzidzię widziałam już na USG, i bijące serduszko. I dalej nie mogę uwierzyć :-) Nic nie boli, wymiotów brak, samopoczucie super :sorry: Oby tak było do końca ;-)
 
Witam się z rana!!
Co u Was!!?? Moje samopoczucie ok tylko męczą mdłości okresowo w róznych porach dnia, ale daję radę!! No i obowiązkowo o 21 jestem juz w łóżku - senność nie przechodzi!!
Dziewczyny a najgorszy jest fakt że już przytyłam 1,5 kg jak tak dalej pójdzie to zrobi się ze mnie ogromny balon...tragedia:-) wiedziałąm że to nastąpi ale nie spodziewałam się że aż tak szybko!!:no:
 
Witam:-)
No ja kurczę czuję się dobrze...i martwię się, bo oczywiście naczytałam się, że jak się samopoczucie nagle poprawi, to może być znak, że coś nie tak z dzieckiem...A potem piszą, że nie ma reguły, ale jakieś ziarnko niepewności zasiane
Zwarjuję do te poniedziałkowej wizyty.
Nadal bolą piersi i siusiu co "5 minut".

Miłego dnia, mi czas do pracy:-)
 
reklama
Witam się i ja:)
Jestem dziś padnięta...synek wstał o 6...dla mnie to zdecydowanie za wcześnie...zwłaszcza, że poszłam spać coś koło północy...na szczęście teraz grzecznie siedzi w łóżeczku i się bawi...a ja próbuje na siłę wcisnąć w siebie jakieś śniadanie. Masakra...strasznie mało jem...waga stoi...ale brzuszek już się pojawia...
Ogólnie to mam straszne wahania nastroju, mój mąż ma przechlapane bo wszystko się na nim odbija...sama jestem na siebie zła i mam nadzieje, że mi to jak najszybciej minie...
Strasznie szybko się meczę, teraz wyjście na godzinny spacer z synkiem to dla mnie wyczyn...wracam i się kładę bo jestem padnięta...najgorsze są te schody do pokonania...ale pamiętam, że po 3 miesiącu jest przypływ energii...liczę na to.
Ponarzekałam...poczytam teraz was...
Miłego dnia

Joaszka ja miałam tak samo, wstałam jednego dnia...super samopoczucie, zero mdłości...już przez myśl mi przeszło, że może w ciąży nie jestem...w końcu jeden test zrobiłam...może był przeterminowany...już miałam głupie myśli...że może ja chora jestem a nie w ciąży...no mówię wam czarna rozpacz, no ale jak mnie mdłości chwyciły wieczorem to mi wszystko z głowy wybiły... nie martw się na zapas i się ciesz lepszym samopoczuciem:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry