reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

witam sie z rana i deklaruje o trzymanie kciukow bo zaraz uciekam na wizyte i sssttrraassszznniie sie boje ze moze byc cos nie tak:-(odezwe sie jak juz bedzie po:tak:
milego dnia lipcoweczki
 
reklama
witam sie z rana i deklaruje o trzymanie kciukow bo zaraz uciekam na wizyte i sssttrraassszznniie sie boje ze moze byc cos nie tak:-(odezwe sie jak juz bedzie po:tak:
milego dnia lipcoweczki

3 mamy baaardzo mocno!!!Będzie ok:-)A ja muszę do poniedziałku czekać...ale mam nadzieję, że się opłaci tak długie czekanie, bo to będzie już 8 tydzień więc mam nadzieję zobaczyć coś więcej niż ciemną plamkę:-)
 
Hej

Witam nowe mamuski, ktore dołączyły do naszego grona.

Joaszka ja mysle, ze meżus sie zdeklaruje i jeszcze w ciąży poprosi cie o ręke. Moze trzeba mu lekko podpowiedziec. Faceci są tacy, zyją swoim zyciem i myslą ze jest wszytko fajnie i nic sie nie domyslają o czym my kobiety marzymy, pragniemy dopóki my im tego nie powiemy.
Ja czasami tak mowie mojemu o jakiejs kolezance i dodaje jeszcze ale ona ma fajnie, jakie mile, jak jej mąż sie pięknie zachował :-):tak: czasami na mojego to dziala, Wiem ze mojemu męzulkowi to czasami trzeba cos podpowiedziec bo taki gapiszon z niego.

Kama kciuki mocno zacisniete.Nie denerwuj sie, bedzie wszytko dobrze.

Meegii4 i Emih ja tez jestem mamusią 4 latki. No to mnie pocieszyłas, ze to ostatni bunt :-) jestem ciekawa jak to bedzie jak sie dzidzus urodzi. Mała nie moze sie doczekac.


O widze, ze tematy wózeczków w toku ja tez mam wybrany wozek, No chyba ze mi sie jeszcze cos pozmienia i mi sie inny spodoba.

Ja czuje sie fatalnie. Mam mdłosci i wymioty. Jedynie marze o łozku, kibelku i żeby mi ktos jedzonko pod nos podstawiał.
Wczoraj ugotowałam zupe ktorej zapach mnie zabijal, Nie moge otwierac nawet lodowki. Widze, ze to samo sie dzieie jak z pierwszą ciaża. I trwało to do konca. :crazy:
 
Czesc Dziewczyny,

Jak tam wasze poranne mdlosci? U mnie wczoraj byla akcja zgaga !
Juz w pracy zaczela mnie meczy, wiec wypilam 2 herbaty mietowe,w drodze do domu kupilam sobie paczke migdalow, po czym wskoczylam do lozeczka i ogladajac film wcinalam sobie. Na 5 minut byl spokoj, ale pozniej myslalam ze wyjde z siebie. Tak mnie przelyk palil, ze juz z tej bezsilnosci tylko wylam w poduszke.Ok 11-tej wsiadlam w samochod i w pizamie pojechalam do najblizszego sklepu po Rennie. Ciutke ulzylo, ale masakra. Poza tym tez wole nie otwierac lodowki , juz nawet na owoce,ktore tak zjadalam nie moge patrzec. Teraz etap pieczywo wasa, suchary i paluszki grissini.
Pozdrawiam
 
Właśnie w internecie natknęłam się na smutną historię.
Mam obawy przed wklejeniem tej informacji tutaj, bo niekażdy życzy sobie być zasypywanym informacjami, zwłaszcza takimi, dlatego pytam się czy mogę umieścić w tym miejscu link odsyłający do historii pewnej rodziny.
 
Hej, u mnie porannych mdłości jeszcze nie ma, ale w pierwszej ciąży też tylko kilka razy je miałam, ale na kibelku nie wylądowałam ani razu, może i tym razem będzie bez atrakcji :tak:. Za to bolą mnie piersi i czuję jak macica się rozciąga :confused2:.

Zgaga to był mój ciążowy koszmar, miałam ją 24h/dobę i to od początku, jadłam Renni, które jako jedyne przynosiło ulgę, teraz jeszcze brak :-).

A dla chorujących znalazłam syrop specjalnie dla ciężarnych:
*spam* - Syrop dla kobiet w ciąży - 150g
 
Hej

Witam nowe mamuski, ktore dołączyły do naszego grona.

Joaszka ja mysle, ze meżus sie zdeklaruje i jeszcze w ciąży poprosi cie o ręke. Moze trzeba mu lekko podpowiedziec. Faceci są tacy, zyją swoim zyciem i myslą ze jest wszytko fajnie i nic sie nie domyslają o czym my kobiety marzymy, pragniemy dopóki my im tego nie powiemy.
Ja czasami tak mowie mojemu o jakiejs kolezance i dodaje jeszcze ale ona ma fajnie, jakie mile, jak jej mąż sie pięknie zachował :-):tak: czasami na mojego to dziala, Wiem ze mojemu męzulkowi to czasami trzeba cos podpowiedziec bo taki gapiszon z niego.

Kama kciuki mocno zacisniete.Nie denerwuj sie, bedzie wszytko dobrze.

Meegii4 i Emih ja tez jestem mamusią 4 latki. No to mnie pocieszyłas, ze to ostatni bunt :-) jestem ciekawa jak to bedzie jak sie dzidzus urodzi. Mała nie moze sie doczekac.


O widze, ze tematy wózeczków w toku ja tez mam wybrany wozek, No chyba ze mi sie jeszcze cos pozmienia i mi sie inny spodoba.

Ja czuje sie fatalnie. Mam mdłosci i wymioty. Jedynie marze o łozku, kibelku i żeby mi ktos jedzonko pod nos podstawiał.
Wczoraj ugotowałam zupe ktorej zapach mnie zabijal, Nie moge otwierac nawet lodowki. Widze, ze to samo sie dzieie jak z pierwszą ciaża. I trwało to do konca. :crazy:
No planujemy ten ślub, ale jakoś taka niecierpliwa jestem. Wczoraj to już mu nawet powiedziałam, że dzień przed ślubem mi się oświadczy:-)
I wcale nie ze względu na ludzi, ale dlatego że ja nie chcę iść z brzuchalem do ślubu.
I tak teraz ze względu na moje piersi mam problem z kupnem sukienki, bo jak w biuście dobra to na dole za szeroka, a jak dojdzie jeszcze brzuch i większe piersi, to już w ogóle. No a poza tym, jak już teraz nie za dobrze się czuję, to co będzie później?Dziękuję ja za taką imprezę ze zgagą i kibelkiem.
 
Witam serdecznie wszystkie mamusie.
Muszę sie pochwalić bo i ja mam ternim na lipiec:) Bardzo się cieszę a jednoczesnie boję się o dzidziusia. Pierwszą ciążę straciłam w 7 tygodniu. Ale teraz jest zupełnie inaczej, teraz wiem że bedzie wszystko oki. Pierwsze USG mam 1 grudnia.Co za sądna data. Trzymajcie kciuki i za mnie.
Pozdrawiam Kasia
Jestem tutaj nowa. Powiedzcie jak wstawiacie te słodkie suwaczki.
 
reklama
I ja się witam!!

Fajnie że znów nas przybyło!! Witajcie mamuśki!!

Ja dziś nawet nie najgiorzej, chociaz z rana było fatalnie!! Mdłości mnie męczą ale dopiero pod wieczór, jakoś daję sobie z tym radę i nie jest tak źle.
Joaszka - kochana napewno będzie ślub, a faceci to już tak mają - po prostu inna mętalność niż nasza.
Kama - trzymam mocno kciuki - wszytko będzie dobrze!!

Kobitki mam takie pytanko bo widziałam że temat wózków zaczął się już przewijać!! Ja jestem laikiem w tej materi zupełnym!! Wiem tylko że chiałabym kupić wielefunkcyjny wózek ( gondola, spacerówka, fotelik samochodowy). Poza tym zastanawiaąłm się i chyba w naszym przypadku gondola musiałaby być dość duża (długa) bo przeciez to będzie środek lata!! Tylko mam taka prośbę może niech obecne mamy się wypowiedzą na co zwaracać uwagę przy kupnie takiego wózka!!! (zwrotność kółek, lekki) bo ja nie wiem zupełnie na co zwracać uwagę!! chociaz to jeszcze dla mnie troskę odległy temat:-)
 
Do góry