reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2010

Witaj MAdzik :-)
Jak ja ci zazdroszczę tego USG, sama liczę dni do wizyty a ciągle termin tak odległy :wściekła/y: Ja niestety już przytylam 1kg, ale od wczoraj jestem przekonana że w ciągu kilku dni to zgubię przez te ch**** mdłości:eek: :eek: :eek:
 
reklama
hejka

Witam wszystkie nowe lipcóweczki. Fajnie, że grono się powiększa. Niedługo trzeba będzie zmajstrować jakąś listę z terminami porodów a potem z odkrytymi płciami naszych fasolinek:tak:no i ich imionami.

Dzisiaj zaliczyłam pierwszą cofkę. Matko ale się wystraszyłam. Normalnie nie wiedziałam co robić, biec do ubikacji, łapać oddech czy po prostu ulżyć sobie na środku pokoju;-)No 100 myśli na sekundę. Do tego zaczyna kręcić mi się w głowie i no fajne to nie jest :no:.
Zapisałam się na 25.11. do gina:-D Może już coś tam zobaczymy
Pozdrawiam
 
Tak się zastanawiam...czy będę chciała poznać płeć dzidziusia.W poprzedniej ciąży dowiedziałam się,że to córcia miesiąc przed porodem,pamiętam ten dzień jak dziś,był akurat 8 marca :-D taka niespodzianka w Dzień Kobiet :-) w końcu marzyliśmy o córeczce :tak: Tym razem nie wiem czy będę chciała wiedzieć,może tylko teraz mi się tak wydaje,a im bliżej będzie rozwiązania to ciekawość będzie mnie zżerać:-D A wy będziecie chciały wiedzieć?
 
Emih uda sie tym razem na pewno.Musi!!!!!!!:tak:
Faktycznie ciezko wyjasnic 4 latniemu dziecku czym jest smierc.Mojej coreczce powiedzialam prawde, ale ona ma juz 7 lat i jakos to zrozumiala.
A teraz cieszy sie bardzo ,ze znowu dzidzia bedzie.Tylko jest jeden warunek, tym razem ma byc dziewczynka;-)

Kama1986 super,ze wizyta poszla dobrze i wszystko jest w porzadku:-)

Beatka25 no to witam w klubie zwracajacych:eek:Ja od ponad tygodnia w torebce nosze woreczek foliowy w wiadomym celu;-) Na razie na sczescie nie musialam korzystac, bo zawsze jakis kibelek w poblizy byl.:tak:

Ten fatalny woek, o ktorym pisalam wczesnie to ADBOR arte 3x3.
 
isabell jak znam siebie to będę chciała wiedzieć. Zdrowie najważniejsze, obojętna mi płeć ale ja z tych ciekawskim jestem i raczej nawet jakbym sobie postanowiła to i tak bym w tym postanowieniu długo nie wytrwała;-)
 
Tak się zastanawiam...czy będę chciała poznać płeć dzidziusia.W poprzedniej ciąży dowiedziałam się,że to córcia miesiąc przed porodem,pamiętam ten dzień jak dziś,był akurat 8 marca :-D taka niespodzianka w Dzień Kobiet :-) w końcu marzyliśmy o córeczce :tak: Tym razem nie wiem czy będę chciała wiedzieć,może tylko teraz mi się tak wydaje,a im bliżej będzie rozwiązania to ciekawość będzie mnie zżerać:-D A wy będziecie chciały wiedzieć?

Ja chcialabym wiedziec juz teraz:tak:Niestety cierpliwosc nie jest moja mocna strona.Bardzo chcialabym miec dziewczynke moze wlasnie dlatego tak zalezy mi zeby jak najwczesniej znac plec dzidziusia.Ale jezeli bedzie chlopiec rowniez bede szczesliwa.:happy:
 
Ja też będę chciał wiedzieć, w sumie to już chcę :-D, bardzo pragnę córeczki, do parki dla mojego synka, a Nikuś choć jeszcze nie wie, że jestem w ciąży, to mówi, że chciałby mieć w domu dzidziusia-dziewczynkę :tak:.

Jeszce wracając do wózków, ja mam zwykły wielofunkcyjny, jako gondola w prowadzeniu sprawdził się super, dziecko ładnie osłonięte, duże pompowane koła, leciutko się pcha i wjeżdża pod krawężnik (bardzo ważne!!!), niestety waga zabijająca, na szczęście mieszkam na 1 p., wózek zostawiałam na klatce, a małżon wieczorem wciągał na górę, sprowadzić było łatwo, bo sam skakał po schodach na dół :-D. Pakowanie do samochodu też niezbyt poręczne (delikatnie mówiąc), no ale za cenę 650zł cudów techniki nie ma co się spodziewać ;-). Jako spacerówka gdy dziecko siedziało twarzą do mnie tak samo się prowadził jak gondola więc fajnie, jednak po przełożeniu rączki masakra, nie można było oderwać przednich kółek od ziemi, fatalnie wyważony. No i to na tyle, w sumie same narzekanie, ale jeszcze drugiej dzidzi posłuży, w końcu to tylko na pierwszy rok, jakoś się przemęczę :sorry:.
O taki, tylko ja mam w innych kolorach:
WÓZEK WIELOFUNKCYJNY-FIRKON+FOTELIK SAMOCHODOWY (821165660) - Aukcje internetowe Allegro
 
reklama
Do góry