reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Coś Patra się dziś z rana nie zameldowała... Ciekawa jestem co u niej :-)

A u nas po staremu. Z jedną tylko różnicą - chłopaki jada na wakacje z babcią i prababcią :tak: a my mamy 2 tygodnie = 14 długich dni bez dzieciaków :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Oj Ewcia ja nadal w dwupaku :) a najlepsze jest to ze od wczoraj rana nie mam zadnych skurczy, krzyz nie boli, raz na jakis czas brzuch robi sie twardy i tyle. Codziennie jestem teraz w szpitalu na oddz. Gin.-położ. Bo mama tam lezy A porodu nie widac hehe



Ja po odwiedzinach u mamuśki. Normalnie za każdym razem jak u niej jestem to mam ochote się zsikać w majty i powiedziec że to chyba wody mi odeszły. Mnóstwo ciężarnych na oddziale a zza drzwi słychać płacz maluszków... Zapytałam jednej położnej kiedy mój lekarz ma dyżur i niestety dopiero 24go i 28go. Wizyte mam w poniedziałek więc jak nie urodzę do tego czasu to pewnie wypisze mi skierowanko na 24go... ?Oby nie na 28go!
No i mnie nadal anemia trzyma. Ale hb podskoczyła z 10.5 na 10.8 hehe Normalnie szaleństwo.
 
Ostatnia edycja:
Czesc Dziewczyny :*
Wpadam wszystkim zafasolkowanym życzyć spokojnej ciąży i szybkiego rozwiązania :* ;* ;*

Patra za Ciebie kciuki trzymam żebyć już urodziła ;* jak tam? A jak z Twoim mężem dogadujecie się jakoś? ;* :*

Ewa gdzie dziadkowie Twoich zabierają? Zaaaazdroszcze !! Chociaż my w sierpniu jedziemy sami bo dzieci zostają z dziadkami :-D
 
Ja nadal 2w1. Rano wypilam 2lyzki olejku rycynowego. Rewolucja po 10minutach,wymioty. Boli mnie podbrzusze i krzyz a na wkladce brazowy sluz. Moze cos ruszy. Biore sie za sprzatanie heh
 
Dzieńdoberek!:-)

Patra- czyżby pomógł olejek? Napisz, kochana co u Ciebie.Myslę o Tobie od rana bo mi się dziś śniłaś. Od dwóch dni odzyczajam Marysię od smoka. Jest troche płaczu. We śnie bujałam płaczącą małą w wózku, a Ty przyszłaś i dałaś jej smoka:-D:rofl2: No byłam wkurzona:-D

Ja testu jednak nie robiłam (jestem dumna z sibie:-D). W końcu poszłam po rozum do głowy, bo mnie testy tak wcześnie wychodziły negatywnie nawet, gdy byłam w ciąży. Jutro powinnam dostać @, więc wytrzymam w niepewności jeszcze ten jeden dzień.

Ewa- ja też tak chce. Nie pamiętam już kiedy byłam z mężem sam na sam w normalnych godzinach - tzn nie od 22ej do 7ej rano:-D
 
Aniu u mnie nadal nic. Uparta dziewucha. Jutro o 15 mam wizyte u gina,we wtorek ma dyzur i witaj szpitalu. Chociaz wolalabym trafic od razu na porodowke.. Trzymam jutro kciuki za tescik! Hehe i fajny sen..
 
Ania ciekawy sen :-D

Patra, kobitko faktycznie masz upartą córcię :sorry2::-D

Ewcia, zazdroszczę Ci kochana, ja też bym chciała odpocząć choć kilka dni sam na sam z mężolem. Za rok niby teściowie chcą wziąć Julkę nad morze, ale szczerze nie wiem czy się zgodzę :-D

Dziś chyba jakaś taka noc na dziwne sny. Mi się śnił mąż, szliśmy na spacer i nagle nas napadli, a ja z brzuchem pod nosem walczyłam z napastnikami :-D Broniłam męża jak lwica :tak: A jemu się śniło, że wrócil z pracy i słyszy jakieś ochy i achy patrzy a tam ja i moja siostra no wiecie co :szok: Zboczuszek mój jakieś ma sny, a obudzil sie to zawstydzony że szok, powiedzial że będzie mieć traumę :-D:-D

Tort zrobiony, nie jest to dzieło świata, ale jak na pierwszy raz chyba może być DSC00656.JPG jeszcze później wrzucę zdjęcie przekroju, specjalnie dla Ewci ;-)
 
Moja kochana trzylatka :-)DSC00657.JPGDumna mamusia z córcią i Hanką, psiapsiółką JulciDSC00658.JPGDSC00664.JPGTort w przekroju, niestety był nieco za suchy, ale i tak wszystkim smakowałDSC00666.JPG

Ogólnie przyjęcie udane, ale brat Marka a ojciec chrzestny Julki ma u nas krechę jak stąd do Chin. Wyobraźcie sobie, że cham jeden nie przyszedł bo wolał iść z kolegami grać w piłkę. Brak słów po prostu :wściekła/y::no:
 
reklama
Do góry