reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

reklama
Ewa z krwi bo na skórne to chyba jeszcze za wczesnie.
Wiesz teraz we wszystkim chemia,a on na konserwanty i cały ten syf żle reaguje,wiec o efekty nie trudno,głupie warzywa w zupie nie wiadomo co w sobie mają,ostatnio w tesco kupiłam marchew moze była dobrze szprycowana,do tej pory gotowałam tylko z naszej swojskiej marchewki,no ale to moze byc wszystko,równie dobrze moze byc od zębów bo idą,a przy zebach tez go wysypuje,jak go jeszcze karmiłam to przy moim okresie tez efekty miał
 
Ewcia no pewnie tak jak piszesz z tymi hormonami:tak:
A ja własnie wszamałam kolacje,troche puzno dupka pewnie urosnie,ale Artur wraca przed 21 i chciałam zeby chłopak zjadł pożądny obiad,bo cały tydzien cos odgżewanego miał,myslałam ze i Alan zje a on troche podzióbał w ziemniaczkach i juz najedzony:-p
Biore sie ogarne jeszcze troche chałupkę bo jutro ksiądz po kolędzie,przyszedł nowy tydzien temu i powiedział ze będzie chodził,poprzedni nie był w tym roku bo chorował a ten sie teraz w poscie namyslił,trza chyba choinke ubrac:tak:Mama bedzie go przyjmowac bo ja w pracy wiec dzis trza pożadek zrobic.
a co tu tak pusto:confused2:
 
hej kobietki:-)

czyżby jeszcze wszystkie spały????:-(
mnie ta pogoda już przygnębia:-(
chce słonkaaaaaaaaa,może któraś ma w nadmiarze to poprosze troszke....
 
kobity co tu tak pusto:szok::szok:

pogoda paskudna, pada śnieg z deszczem, zimno jest i wieje. Kolejny dzień Julcia w domku spędzi:baffled:

Ale miałam dziś sen, obudziłam się zapłakana. Śniło mi się, że mąż mnie zdradził z koleżanką ze studiów, bo ja wciąż na niego krzyczę i się czepiam:eek: Rano jak wrocił z pracy to go nie chciałam z objęć puścić.

Juluś cudnie spała, 20:20 - 7:10 więc mama wyspana, ale znów ta szaruga nie nastraja mnie zbyt pozytywnie. Do tego waga, znów w górę, tym razem całe 59kg:szok::szok::szok:czyli 10 kg za dużo, buuuuuuuuuu:-:)-:)-(
 
Hej
To fakt bo i puścuitko tu u nas i pofoda do niczego :no: Do tego mnie coś głowa pobolewa, jestem przed @ i wszystko tak mnie denerwuje że szok
Jak Mała zaśnie to pójdę do sklepu po banany, dzisiaj na MiniMini widziałam jak dzieci zajadały się chlebkiem bananowym, też chce taki zrobić, już znalazłam fajny przepis.

U mnie słoneczka nie ma, dlatego chociaż takie rozsyłam.....
 
cześć mateczki wariateczki!!!!

Pogoda do baaaaaaaaaani.... Jest pochmurno, mokro, zimno, wietrznie, ale póki co nie pada. I dobrze bo musze iść do Rossmanna po pampersy. I chcę kupic łośkowi czapeczkę. Gotuję teraz małemu barszczyk, śpi łobuzina. Ostatnio strasznie w kość daje. Tylko mama i mama. Mama to, mama tamto, a tata be. Maminy cycek się z niego zrobił. W nocy też częste pobudki. Ale myślę że duży wpływ ma na to pogoda. Ech nas też ona przygnębia i dołuje. Mi to kompletnie nic się nie chce. @ by się przydała to bym przynajmniej za porządki się wzięła :-D:-D:-D

Jak dobrze że dzisiaj piątek i w końcu pobędę z mężolem. Bo ten tydzien miał na 12 czyli najgorsza zmiana z możliwych. Przed 11 wychodzi a wraca o 21 :wściekła/y:

Beatko26 po jakim czasie stosowania Oillan zauwazyłaś poprawę skóry u Juliki? Bo małemu bródka się już prawie zagoiła. Ale ma takie krosteczki na policzkach, które raz są mniej a innym razem bardziej widoczne i mu to nie schodzi. Taki grysik, koloru skóry. Wg dermatolog to też alergia na nikiel (ale testy robione nie były), no ale po wyeliminowaniu wszystkich rzeczy zawierających niekiel nadal to ma :no: Więc mozliwe że ma tez inną alergię... Pojawiło mu się to jakieś 2 miesiące temu. Trzeba bedzie iść do alergologa lub porządniejszego dermatologa... Testy do 3 roku życia są mało wiarygodne. Dziecko alergie ma, a za miesiąc może po niej nie byc śladu :baffled: I bądź tu człowieku mądry..
No ale Zyrtec bierze i Calcium i do tego kąpiel z Oillan i krem do buźki też ma, a te krostki mu nie znikają i raczej nie swędzą.. Już się zastanawiałam czy to czasem nie rogowacenie okołomieszkowe, tym bardziej że mąż coś podobnego ma na ramieniu..


miłego dnia kochane!!!
 
Patra u nas po oillanie skórka się zrobiła gładka po 3 zastosowaniach, a liszajki zeszły po 2 tyg. Dodam , że nie smaruję jej co dzień tylko po kapieli, a że jest kąpana co drugi dzień to co 2 dni smaruję. No i sobie smaruję wtedy suche łokcie i kolana i są ładniejsze. Tak więc oillan jest super, za 500ml zapłaciłam 31zł, za 400ml emolium ktore nie pachnie zbyt fajnie 47zł. Różnica jest :)
 
reklama
HEJ BABENCJE.
U nas też szaro i pada,ale bylismy zrobic kóleczko i stracic kase na żarcie.:confused2:
JUlkowi zlożyłam spacerówke bo była w piwnicy ,wyprałam skreciłam ,a ten sie cieszył jak nie wiem.
Troche rece mnie bolą ,pomimo ,że lżejsza od poprzedni8ego,ale kółka małe i ciężko sie pcha w ogóle skrzypią .:angry:

Dziś KAROL mnie pyta jak sie urodził JULEK ,mowi do mnie ;
-mamo JUlek urodził sie w szpitalu ,ale jak on sie urodził ,to ,że w szpitalu to wiem tylko jak NO??!!
A mame zatkało :szok::-D:szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled::baffled:

KAMUŚ byłam kilka razy w LICHENIU tak jak w CZESTOCHOWIE ,chociaż w skarbcu itp. nie byłam.
ALE uwielbiam w takie miejsca jezdzic,wtedy czuje ,że jestem bliżej BOGA.
dobra juz snuje bo pomyślicie ,że dewota ze mnie.:-D
ALE W PRZYSZŁOSCIE NIE ŻARUJR TYLKO WALCIE W DRZWI.:tak::tak::tak:;-)


Testy alergiczne sa wiarygodne ok.7roku życia.
Dziecko musi umiec siedziec spokojnie bezruchu przez jakis czas.
Ja tez sie dowiadywalam ,bo z KAROLEM mialam cyrki ,zjadł np. czekolade i sie dusił ,żygał itp.
Facet z banku jeszcze nie dzwonił.:-:)no::no::no:

sorki ,że wczoraj sie nie odzywałam ,ale jakoś mi zeszło ,a później sie nie dało z JULASEM.
dZIS ZACZĘŁAM CZYTAĆ KSIĄŻKĘ I TA JESTEM W szoku że z nimi przeczytałam prawie czterdzieści stron.

STOPI ,pewnie firma krzak:-D:tak:,ale te K2 w cholere drogie nie stac mnie teraz na nie 400zł nie schodzą .
Ja i tak dużo nie będę jeździć jak za małolata sie jeździło ,czas i obowiazki niestety.
ale wypaśne są .
za poprzednie rolki ojciec wtedy dał chyba 400zł ,pamiętam ostatnie many wydał bo mu kwiczałam.
 
Do góry