reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Ja tylko dzień dobry powiedzieć chciałam, poczytam Was później.Mam jednak pytanko: w jakim wieku dziecko osiąga właściwy kolor oczu?Ja i mąż mamy brązowe, Zosia urodziła się z niebieskimi a teraz ma takie nijakie czyli niebiesko-piwne.Całuję Was i uciekam odezwę się jak Niuńka pozwoli:-)


P.S. brrr zimno i wieje ze spaceru nici:-:)-:)-(
 
reklama
Czesc cioteczki :-D Dzisiaj z malym pospalismy do 8:30, oczywiscie z przerwa o 6 na mleczko. Ogolnie Kacperek jest strasznie marudny. Siedzi mi wlasnie na kolanach i pcha sie do klawiatury. Pisze jedna reka wiec wybaczcie mi styl pisania :rofl2:

A my dzisiaj takze konczymy 5 miesiecy :-D:-D:-D:-D

innym solenizantom zyczymy wszystkiego naj naj, a zwłaszcza imiennikowi czyli Kacperkowi Ady :-)

W ogole to zła trochke jestem bo wczoraj mielismy odebrac notebooka z Ery a tu trzeba czekac bo na stanie nie maja i nie wiadomo czy do swiąt beda :wściekła/y: Barany..

Na szczescie stluczka meza nie by6la zbyt powazna i dzieki szwagrowi mechanikowi auta bedziemy mieli gotowe prawdopodobnie jutro :-D uff
A naprawe 2 auta pokryje ubezpieczalnia i niech spadaja ;-)

Oho Kacprowi wlasnie sie bekło i mnie popluł deserkiem :-D Idziemy ratowac ubranka. Przeciwnik = jagody :-D Kto wygra? hehe
 
A my juz po spacerku,nie bylismy nawet pół godzinki bo tak zimno,u nas -7,jakos bałam sie w taki mróz chłodzic go dłużej,taki miał czerwony nochalek:-)
A teraz spi wiec biore sie za te okna:tak:
OLCIA ja mam niebieskie maz brazowe i mały miał raz takie raz takie każdy widział co innego,ale juz od jakis 2 miesiecy ma brazowe,ale gdzies słyszałam ze dziecku moga sie oczka długo zmieniac,ale ile to nie wiem,może do roczku?jak ktoś wie to ci napewno napisze:-)
 
Patra Ada Wszystkiego naj dla małych


My tylko na chwileczkę, Mała ucina sobie drugą drzemkę, a poza tym to Maruda z niej, sama tylko poleży z pięc minut, nic nie mogę sama przy niej zrobic, dlatego teraz lece wykorzystac to że śpi :no::no::no: Nic ją nie ciekawi, zabawki, mata, karuzela :no: Może będzie lepiej jak będzie sama siedziała, bo już nie wiem.
Trochę Was od wczoraj podczytuje, ale pisac to już nie za bardzo mogę, melduję tylko że żyje :tak:

Dmuchawiec Aniołki pierwsza klasa po prostu

 
ja też mam dość. Od kilku dni Julka daje mi w kość wieczorami, zasypia niby o 20, ale o 21 już nie śpi o tak do 24. Ja padam mąż pada a ona dalej gada. Nie wiem skąd mała bierze na to siły. Teraz M usypia ją w bujaczku bo ja nie miałam już siły i nerwów jej w łóżeczku usypiać. Zaśnie i za godzine się budzi bo głodna. potem ok 5-6 i pośpi max do 8. W dzien drzemki po 45min max godzina i też sie z nia nie wyspie bo ja zasypiam ponad poł godziny. Koszmar jakiś.... Za to w dzień jest boska tak fajnie gaworzy i wogóle jest cudna hihihi, tylko te noce:-(

a jak usypiasz Julkę???
maylah
ja na gondolę kładę kocyk złożony na pół, a Zosię ubieram w pajaca, na to cieplejsza bluzeczka, taki niby miś z zakrytymi łapkami i stópkami i przy takim mrozie jak dziś w puchowy śpiwór z rękawami i kapturem.Oczywiście czapka.



CZY MACIE JAKIŚ SPOSÓB NA TAKIE MOCNO PORANNE WSTAWANIE?????? :-( później spać się nie da bo mało śpi w ciągu dnia i wieczorem jest już bardzo zmęczony.
też chętnie poznam sposoby na nocne pobudki, bo u nas to już taka kołomyja z tym spaniem się porobiła, że nie wiem co mam o tym myśleć.Albo przesypia całe noce, albo jest 7 pobudek, albo tak jak od kilku dni 2 pobudki, natomiast dziś przeszła samą siebie:spała od 22 do 2 w nocy, dostała cyca i spała do 6 rano potem znowu jedzenie i spała do 12:00:szok::szok::szok:przed chwilą się obudziła.Od początku staram się zachować rytm dnia czyli wszystko o tej samej porze ale widać moje dziecko ma to w nosie:-(
Dmuchawiec czy Ty jakąś szkołe plastyczną skończyłaś???Gały mi wyszły z orbit na widok tych aniołków.Zazdroszczę ludziom, z takimi talentami, bo ja jedyne co potrafię ulepić to pierogi:-(
adddaaa, Patra dla dzieciaczków wszystkiego najlepszego, zdrówka i radości:-):-):-)
 
witam popołudniowo
wszystkiego naj naj naj patra i adddaaa dla waszysch maleństw
dmuchawiec super te aniołki tylko pozazdroscić talentu
maylah ja ubieram malego w spodnie, pod spodem rajstopki, bluzke i na to bluze wkladam do spiwora i na to cieply koc i tak sobie z 40 min. wedrujemy

u nas dzisiaj -5 ale jeszcze wychodzimy i powoli ucze malego spania w domu w wozku ale bez zimowego ubrania, bo jak do niedzieli nie naucze to prezentow nikt w tym roku od nas nie dostanie:-):-):-)
dziewczyny ja sie nie obrazam za te uwagi o moich tesciach, sama sie z tego smieje moja siostra powiedziala jak ich zobaczyla ze wygladaja jakby z cyrku sie urawali:-D:-D:-D tak poobwieszani zlotem, na kazdym palcu pierscionek i po 3-4 sygnety u tescia hahahahhaha. ale wczoraj znow ta gadka ze z malym powin nam gdzies isc ze nie raczkuje, a i wkoncu do tesciowej dotarlo ze ma nie calowac malego ani w twarz ani raczek, jak przychodzi z zimnem na twarzy bo to dla niego niebezpieczne i nie chce zeby on tez pozniej mial jak moj D, oczywiscie foacha walnela i powiedziala ze to nic takiego.
 
Witamy sie ponownie!

Juz jestesmy po szczepieniu. Zosia płakała jak na Zosie przystało-czyli w całej przychodni było ja słychac. Na szczescie krzyczała krótko, zaraz ja zagadałam i nawet w czapke ubrac sie dała bez płaczu:tak:
Pytałam o spacery w mroxna pogode, i tak:
jesli jest na plusie- mozna nawet 2 godziny spacerowac
od -1 do -4 ok godziny maxymalnie
od -5 do -7 ok pół godziny
od -8 do -10 ok 15 minut
od -10 wcale nie mozna:no:

Czyli ja dzis przesadziłam:eek: Ale mam nadzieje, ze nic małej nie bedzie. Nosze ja w chuscie, zasuwam moja kurteczke do samej góry, tak, ze Zosii tylko czubeczek głowy widac. Wiec zwr/ócona do mnie brzuszkiem oddycha ciepłym powietrzem. Po powrocie miała ciepła buźke, nosek, raczki-cała była ciepła, wiec powinno byc ok.
Ja słyszałam ze ok roczku kolor oczu sie ustala dopiero.

Szkoły plastycznej nie konczyłam:-D

Justysia anioły maluje plakatówka i pryskam lakierem bezbarwnym w sprayu. Pisałam, ze mozna lakierem do włosów spryskac, to tez nadaje troche połysku ale chroni tylko przed blaknieciem farby, nie przed wilgocia.

Wszystkim maluszkom, które obchodza dzis mini-urodzinki duzo , duzo zdrówka i usmiechu na pucołowatych buźkach! :-D

Nie wiem co jeszcze miałam napisac...
Fajnie, ze podobaja sie anioły, ale musze uwazac, bo przez te Wasze pochwały w samozachwyt wpadne:tak:
Pa, pa! Całusów 102!:-D
 
czesc cioteczki.
u mnie robert zasnal dopiero o 23 ale za to obudzil sie o 8.30 iec tez sie wyspalismy. Dzisiaj jest za to uz spokojniejszy. Na cale szczescie.
dzisiaj ropracowal gryzaka na czecie pierwsze (ale on jest z 2 czesci bo ta do gryzieniajest wymienialna)i bawil sie sama raszka ktoraj jest z twardszej gumy. wyslizgiwala mu sie z buzi wydajac przy tym dzwiek. Tak sie przy tym chichral. A teraz sie bawi z tata jak by sobie tu wlozyc jego reke do buzi hehe.

No i oczywiscie zyczonka dla wszystkich jubilatow dzisiejszych z okazji mini urodzinek:-D:-)
 
WSZYSTKIEGO NAJ DLA DZISIEJSZYCH SOLENIZANTOW!
nam sie udalo zaliczyc spacerekw ogrodku, bylysmy 40 minut, temp -1 wiec nie tak zle ale musialysmy sie zbierac bo u sasiada obok znow drzewo zaczeli scinac i halas no i wiory wiec my myk szybciutko do domku...oj kiedy to sie skonczy bo scinaja jedno drzewo juz 3 dzien:szok:
u mnie podobnie jak u ciebie maylah ze jak wychodze na spacer z domku to mam tylko dluga ulice ktora jest bardzo ruchliwa:wściekła/y: no i zostaja nam tylko niby spacery w ogrodku. Po nowym roku sie przeprowadzamy blizej plazy wiec na wiosne jak znalazl, spacery nad woda no i zima tez dobrze.
mamuska dzis dzwonila ze juz zamowila tort na chrzciny Mariski bo mamy w poniedzialek, ah juz nie moge sie doczekac by wysciskac rodzicow.
No nic ja spadam sie pakowac bo jutro jedziemy...
 
reklama
BeataZ To miłej podróży życzę :tak::tak:

vercik_86 zdolniacha z tego Twojego Robercika :-D:-D

dmuchawiec Jak Malutka była taka cieplutka :-D to na pewno jest ok :tak: Wy się nawzajem grzejecie a nie tak jak w wózku, ziębi od dołu i w ogóle.

Basienka26_2009 3-4 sygnety? :szok::szok: O Matko!!! I to mu nie przeszkadza? Mojemu M to ciężko było się do obrączki przyzwyczaic

Dziewczyny widziałyście gdzieś w internecie jakiś fajny przepis na taką super chatkę z piernika? Chyba podejmę się takiego wyzwania :eek:
 
Do góry