reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2009

Sysia_waw- z tym czopem do rzeczywiście nigdy nie wiadomo. Ja nie wiedziałam czy już mi odchodzi czy nie... A ostatnio lekarz jak mnie zbadał, to powiedział, że "śluzuję"- czy coś w tym stylu. Więc jednak odchodzi, chociaż tego za bardzo nie zauważyłam. Miałam cały czas taki normalny śluz, koloru biało- żółtego. I wcale nie były tego jakieś wielkie ilości. A poza tym to nic nie znaczy, bo można tak chodzić właśnie jeszcze z 2 tyg.
Czyli odejście wód byłoby lepsze :-) Ale czytałam ostatnio, że chyba u ok. 50% kobiet wody odchodzą wcześniej, a reszcie dopiero w szpitalu. Więc marne pocieszenie:szok::szok:

Sysia_waw, gabiaz, jo-anna - rzeczywiście o chustach opinie są różne. Najlepiej zapytać lekarza, tylko nie każdy ma jakąś szerszą wiedzę na ten temat. Krąży dosyć dużo mitów i lekarze podchodzą do tego bardzo ostrożnie. Ale wiadomo, że dobro maluszków jest najważniejsze, więc lepiej się upewnić zanim coś się zrobi. Ja też dlatego jeszcze się nie zaopatrzyłam w chustę. Zobaczę jak to będzie jak już Mały się urodzi...

adudz- głowa do góry!!! Popraw sobie humorek jakąś przyjemnością. Chyba coś wisi w pogodzie, bo ja też ogólnie jakoś dziwnie się czuje- głowa boli, spać się chce i jakiś leń mnie ogarnął... A może rzeczywiście to objaw zbliżającego się porodu:confused:
 
reklama
Abudz taki dzien chyba, bo mnie dzis tez humory zlapaly i to niekoniecznie te przyjemne. Fajnie, ze nie tylko mnie to spotyka. Jesli to prawda, ze przed porodem lapie sie doly i chce sie wyc to na mnie czas.
Bylam dzis u gina, w srode mam sie stawic na izbie przyjec. Zobaczymy czy mnie przyjma czy odesla. Gin mowi, ze bylby juz czas :szok: lozysko rozwiniete, wod po trochu ubywa. Maly wazy poki co 3240g.

wyyyyc mi sie chce :-(ale nie zawracam Wam dupy.
Moze Wy macie choc troche lepsze humory. Udanego wieczoru.
 
Ale tu dzisiaj cisza....

dziuuula- humorem się nie przejmuj, to normalna chyba:tak: To trzymam kciuki za Ciebie w środę. Będzie dobrze:-D Też bym chciała to już mieć za sobą, bo to czekanie jest strasznie dołujące. A tym bardziej jak trzeba czekać tyle po terminie co Ty.

To ja uciekam na jakiś krótki spacerek, bo to niezdrowo tak cały dzień siedzieć i nic nie robić. Mięśnie mi zastygną i nie będę miała siły potem urodzić:-p
 
...witam wieczorkowo :)

Synuś stwierdził,że do domku z wakacji wraca pojutrze....tak mu dobrze u babci...:tak:

Po wizycie u gin...szyjka skrócona...lekkie rozwarcie...główka nisko...mogę urodzić dziś, jutro, za tydzień...i tyle się dowiedziałam...w czwartek ostatnie usg;-)(jeśli doczekam)...i jeszcze jedno...po pomiarach pani doktor stwierdziła,że moja Gustebalda będzie miała więcej niż 2600...:-D:-D:-D...to mi bardzo poprawiło humorek...

Eh...nadal niedołężna...z "samolotu" nie dałam rady zejść o własnych siłach...i tak leżałam z rozstawionymi nogami...aż się domyśliła,żeby mi pomóc...ale wstyd:-D

Miłego wieczorku...idę małża gnębić...bo bez gipsu :)))
 
Hej dziewczyny ja też mam taki dołujący humor i to od kilku dni. Już nie mam siły wszystkie naokoło rodzą tylko nie ja. Dzisiaj nawet poszłam do szkoły rodzenia poruszać się troszkę. Termin mam na środę i zwolnienie do środy a jutro muszę iść do lekarki bo nie wiem co robić. Nie chcę jeszcze macierzyńskiego. A jak urodze za 2 tyg to 2 tygodnie stracone, zawsze to trochę dłużej z dzieckiem pobędę zanim do pracy wrócę. Ciekawe czy mi da to zwolnienie dalej czy już na macierzyński wyśle. W końcu chodzę prywatnie to nie chcę za darmo ale zobaczymy. Mi też brzuch twardnieje ale nic poza tym.
 
Hej dziewczyny ja też mam taki dołujący humor i to od kilku dni. Już nie mam siły wszystkie naokoło rodzą tylko nie ja. Dzisiaj nawet poszłam do szkoły rodzenia poruszać się troszkę. Termin mam na środę i zwolnienie do środy a jutro muszę iść do lekarki bo nie wiem co robić. Nie chcę jeszcze macierzyńskiego. A jak urodze za 2 tyg to 2 tygodnie stracone, zawsze to trochę dłużej z dzieckiem pobędę zanim do pracy wrócę. Ciekawe czy mi da to zwolnienie dalej czy już na macierzyński wyśle. W końcu chodzę prywatnie to nie chcę za darmo ale zobaczymy. Mi też brzuch twardnieje ale nic poza tym.

Jak sie przeterminujesz :-) to nie daj sie namowic na macierzynski!!! Idz do internisty po zwolnienie. Moja kolezanka przeterminowala sie az 14dni i nie brala wczesniejszego macierzynskiego , tylko zwolnienie od internisty!!!!;-)
 
Witajcie wieczorową porą, ja dziś cały dzień po za domem, bo jak mam siedzieć i myśleć kiedy się urodzi to nic dobrego z tego nie wychodzi:tak:
Mój tak jak obiecał nie pił jak się spotkaliśmy ze znajomymi, także się bardzo cieszę:-)
Dziś miałam termin z usg i co i dalej nic grrrr:no: Chodzę, biegam już po schodach, seks, chyba te liście musze z malin spróbować:)
Iwon Annie, Karola ogromne gratulacje!!!!:-):-):-):-):-)
Iwon dużo chyba przeszła, ale widzę dziecko rekompensuje wszystko:tak:
Gustliczek, mój teraz jest spedytorem i powiem ci szczerze, że nie słyszałam, żeby ktoś dostawał faktycznie diety, (nie na papierku) także to chyba nie zależy od wielkości miasta, takie są kiepskie realia w pl.
A mam pytanie bo ty podobny termin masz, rośnie ci jeszcze brzuch? bo mi strasznie, że aż mnie to przeraża, bo ile może w tych ostatnich tygodniach:confused:

Olcia to dobrze cię zrozumiałam, że czop nie musi mieć zabarwienia i być jakiś duży? Bo ja od kilku dni mam dużo więcej wydzieliny,czasami jak by mi nawet wody się sączyły, ale tak myślałam, że jak czop nie odszedł to i wody się nie sączą. A już sama nie wiem, ciągle coś się zmienia i jak to rozpoznać, dobrze że porodu nie da się przegapić:-D

Mes póki jesteś przed terminem porodu to masz prawo do zwolnienia, także nie daj sobie wcisnąć macierzyńskiego, a środa się jeszcze na to łapie, Ja mam termin na 19-tego i lekarz mi dał bez niczego zwolnienie do 26-tego i mówi, że chyba się wyrobię do tego terminu, ja też mam taką nadzieję:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej dziewczyny

u mnie noce od 2 dni tragiczne....... 4razy sikanko i przekladam sie z boku na bok,jakies rece mam spuchniete i wogole zle sie czuje.........
jeszcze dzisiaj zrobie obchod miasta bo lodowka pusta, jutro zalicze gina i niech sie dzieje co chce...... a w sobote jeszcze wesele mamy....... i to akurat bez komentarza zostawie.......

pozdrawiam i milego wtorku zycze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Do góry