reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

Sama jestem ciekawa,ktora Mamusia otworzy lipiec?no ja raczej nie,mimo ze termin wg om byl wczoraj,a wg usg mam na piatek:-)Cos mi sie zdaje,ze my wszystkie z terminem na poczatek lipca przenosimy(wnioskuje z tego,co pisza dziewczyny).Chyba,ze Marlena juz rozpakowana:-)

sagaa pewnie też juz rozpakowana, bo rano miała miec cesarke... ale poza tym to jakaś cisza z tymi rozpakunkami nastała:baffled:
 
reklama
Dziewczyny ja tylko przekazuje wiadomość od AsiJan - po ktg została w szpitalu. Jest po kroplówce..... Czyli za niedługo na świat przyjdzie Hania!!!
 
Iwon ja też na to liczyłam :)) ale mam termin na jutro i może Mój Maluch czeka na swój dzień :p :p
Zobaczymy bo coraz bardziej boli mnie brzuch ...
 
reklama
Witajcie!

Widze, ze Hania rozpocznie serie lipcowych dzieciaczkow:-)

Ja czekam tez na swoja kolejke, po wczorajszej wizycie okazalo sie, ze szyjka juz skrocona i 2 cm rozwarica jest. Poszlam jednak jeszcze do pracy i dzis tez chyba pojde do szkoly, chyba, ze cos sie do tego czasu zmieni.

Ala, bylabys w gronie nielicznych, ktore rodza dokladnie w wyliczonym terminie:happy2:
 
Do góry