reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

No właśnie ja mam cholerne panele i dlatego wszystko zaraz fruwa. Od dziś dręczę kocicę witaminkami kocimi i może to pomoże. Na moją poprzednią księzniczkę- sukę owczarkę działał wspaniale Amino biotin (polecam:tak:) w okresie zmiany sierści czyli prawie większość roku...... A kota mam pierwszy raz i testuję.....:confused:
 
reklama
Gabiaz to moze i ja zapytam o takowe witaminy;-)u mnie kłeby wiruja w powietrzu jak płatki sniegu:-Dale i tak kocham moja kocie...ja naszczescie- tam gdzie kot najczesciej przebywa, mam kafelki i panele ktore raz w tygodniu grutownie odkurzam i myje.. czesciej niema sensu...
Lece spac babeczki,,,jutro czeka mnie wizyta kontrolna w szpitalu... 8rano i zakret na zakrecie...droga do Galway 1,5 godziny brrr:no:ale coz jakos przeboleje byle by wszystko było oki ..:tak:dousł jutro wieczorem babeczki wczesneij niedam rady chyba ze przy porannej kawusi sie zdaze przywitac;-) spijcie słodko ..dousł
 
witajcie
ehh... u mnie znowu bezsennie. Pospałam sobie od 23.30 i przyszłam teraz tradycyjnie pognieść wielką poduchę - zobaczymy czy z dobrym efektem sypialnym.
kompletnie nie miałam dziś w ciągu dnia czasu na leżenie ale udało mi się co nie co popolegiwać a wieczorem najadłam się porządnego stracha bo coś przedziwnie mnie zakuło i ... myślałam że już się zaczyna... ojej... autentycznie miałam pełne gacie ze strachu. obiecuję jutro nieco więcej poleżeć!!!
dziś musiałam jednak pojeździć jeszcze z papierami w sprawie budowy - tzn. zgłosić rozpoczęcie prac budowlanych bo dopiero jest w trakcie zmiany, że budowa jest NASZA a nie tylko MOJA - no tak wyszło :zawstydzona/y: i na razie wszystko ja muszę załatwiać. A przy okazji jak już tak jeździłam po mieście zakupiłam sobie od razu podkłady poporodowe, tantum rosa, sól fizjologiczną do oczków i noska i ... torbę do szpitala mam już kompletną i spakowaną - przynajmniej pod tym względem jestem spokojniejsza i mogę powiedzieć, że mam już WSZYSTKO - od A do Z łącznie z najmniejszymi duperelkami. ufff....

a w mojej bezsenności dostrzegam jeden plus - mogę Was w końcu poczytać :-)

pozdrawiam nocną porą!
 
Widzę, że tu o każdej porze ktoś pełni dyżur:-D Teraz ja nie mogę spać. Znowu krew z nosa mi poszła, dziwne to ostatnio u mnie.Byłam u kumpeli na urodzinach wczoraj i tak jadłam za dwóch, że aż mi głupio było:-D i dlatego pewnie tak się spało mi dziś nie za dobrze.
Jaka mgła za oknem, duży przeskok temperatur chyba.
Ja z kolei tęsknie za tą sierścią:-( Już bym chciała zwierzaka, no ale wytrzymaliśmy tyle to jeszcze trochę.
Goteczka ty to masz tej energii, jakiegoś sportowca chyba tam w brzuszku wychowasz;-)
Ela i chyba ten tydzień beż połówki twej szybko ci minął?
 
Dziendobry kochne..ja juz od godzinki na nozkach kot mi miałczał dla odmiany nad głowa dzisiaj bo juz głodomor głodny:-Da ja i odziwo wstałam wyspana ,chyba dlatego ze ostatnio spie długo w ciagu dnia:tak:...tez zabrałam sie wczesniej za pałaszowanie sniadania przed droga bo zawsze jak zjem przed samym odjazdem to konczy sie nieciekawie na srodku ulicy:-D...
makro10-:tak:tak odkad przestałam myslec ze go niema ,i zajełam sie swoimi sprawami ani sie nieobejrzalam a tu juz piatek:-)jutro moje szczescie wraca.:tak:
z czego sie strasznie ciesze..:happy2:
goteczka -dobze ze mi przypomniałas o tatum rosa to moje szczescie zakupi mi w polsce dzisiaj ..i musze mu powiedziec o jakis cherbatkach na laktacje moga sie zawsze przydac a tak witaj w klubie..torba coprawda niespakowana ale wszystko zapiete na ostatni guzik:tak:dousł wieczorem kochane.. ;-)
 
makro - z tym sportowcem to możesz mieć rację - chyba to będzie... akrobata. Normalnie mówi się że dzieci im większe tym mniej ruchliwe bo mniej miejsca mają a mój??? - od dwóch dni cały czas robi fikołki i straaaaaaaaaasznie się przekręca. Może mniej kopie ale za to tak zmienia położenie że nie nadążam za nim i kompletnie nie wiem teraz co gdzie ma. boję się tylko, żeby się w pępowinę nie zaplątał:szok:
 
Witam. Ja wczoraj padłam jak trusia i nawet nie zdążyłam tu zajrzeć.
Mam to samo Goteczka każdy przekręt, każdy ruch czuję jak nie wiem. Jeszcze dziś rano po lewej stronie była sobie wypchnięta pupka a po prawej nic. Śmiesznie to wyglądało. Chciałam zrobić zdjęcie ale jak się ruszyłam to moja panna zmieniła pozycję.
Wczoraj wzięłam rower i chciałam pojechać do siostry ale niestety nie dałam rady. Dół mnie tak ciągnął, że zrobiłam spacerek.
Ja nie mam jeszcze nic uszykowane. Nie mam nawet koszul do szpitala i nie wiem kiedy je kupię, bo mój ciągle w pracy. Pojadę rodzić chyba w starych:-):-):-)
Fakt mogę liczyć na komunikację wiejską ale ja się na takie rzeczy już nie nadaję. Siusianie co chwile, bóle pleców i mój ciągnący dół to porażka na autobus.
 
Asia- o koszule do porodu to Ty się nie martw. Dostaniesz tam taką uroczą, seksowna do pępka tak że idąc korytarzem bedziesz swieciła tyłkiem:)
Ja sie dzis wybieram z moja yoreczką do fryzjera. Może w koncu zacznie wyglądac jak York bo ostatnio ja zapusciłam. Wszystkim niecierpiacym kłaków polecam yorki. One nie maja sierści tylko włos i nie gubią go na wiosne:)no i moga go mieć nawet alergicy. Tylko raz na kilka miesiecy trzeba odpalic 50 zł fryzjerowi:/
Ja dzis dostałam meila, ze moje majtochy i podkłady sa w drodze. Jeszcze tylko cycnik i w sumie ja bedę gotowa za to moje dzidzi daleko, daleko...ale mój małżon stwierdził wczoraj że tym mam sie nie martwic bo przeciez jakby co to on wszystko kupi. Powiedziałam mu, ze nie będę na nim polegac bo nie kupi tego co bym chciała wiec stwierdził, że wystarczy jak kupi wszystko co najdroższe i dwa razy więcej niz nam potrzeba i bedę zadowolona...świnia!
 
witam widze ze dzis jakies pomor jelsi o spanie chodzi, ale jakos to przezyjemy albo moze nas dzieciaki przyzwyczajaja do tego ze jak urodzimy to skonczy sie spanie cało nocne ;]
co do yorka to z mila checia ale musialabym sie tego mojego pozbyc, a ze go kocham nad zycie i pewnie bym wczensiej chłopa oddala to raczej go nie wymienie ;) pozatym synek ma rok niecąły wiec moze mzienia siersc na swoja jakąs własciwa, hmm kto wie :]
AsiaJan no ja te znie mam koszul tylko koszul, ty to jeszcze w"starych" rodzic mozesz a ja takowych nie posiadam hihi Chce kupic jakies mega tanie, bo i tak po powrocie ze spzitala bede spała w tym co zawsze, kosuzlin nie nawidze jakos !
 
reklama
Godzinkę jeszcze się udało przespać:-) Mój już leży w jednej pozycji i oby tak został, kopie mniej, więcej się wierci, ale nie za dużo. Ja już też myślałam, żeby jakiś filmik aparatem nakręcić jak faluje brzuch, ale jeszcze go niezłapałam.
:-D fela cwany tej twój, ale wybrnął by dobrze z sytuacji;-)
Kasiurek na allegro poszukaj, bo jest duży wybór i jak porównywałam ze sklepem to najlepsze z allegro mają cenę tych zwykłych w sklepie

Słuchajcie, u nas w szpitalu kazali wziąć ubranka dla małego na wyjście, to co to powinno być? Śpioszki + koszulka+ kaftanik, czy coś innego, a może coś więcej, jakieś body, nie wiem jak się takie niemowlaki prawidłowo ubiera:confused: Bo podobno bardzo sprawdzają czy ciepło ubrany jest.
 
Ostatnia edycja:
Do góry