reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

witam dziewczyny :-)

juluszka na pewno wszystko przemyślicie i dokonacie dobrych wyborów, ale zmiany to faktycznie wam się szykują duże
trzymam kciuki żeby wszystko wróciło do normy [z waszymi nerwami]
 
reklama
Juluszka, mój brat ostatnio szukał pracy w Poznaniu i przyznam, że szybko znalazł i za spore pieniądze więc coś się ruszyło i raczej pomimo kryzysu nie jest tak trudno, dużo zależy pewnie od regionu do którego się byście chcieli przenieść.
Chyba lepiej rodzić tam gdzie będziecie mieszkać w danej chwili, bo zawsze twój może podskoczyć do ciebie do szpitala i w ogóle prościej, (tylko zabierzesz wtedy całą historię ciąży).
rewolucja na maxa:tak:, ale dla spokoju warto, życzę ci dobrych decyzji i jak najwięcej spokoju i relaksu, żeby dzidzia też się za dużo nie zamartwiała.
 
Witam sie czwrtokowo - przeziebienie mija, juz tak nie kaszle no a co za tym idzie mały w brzuchu spokojniejszy ufff :] STodal działa cuda jednak :]
Wczoraj przyszla tez paczka z allegro z wsyztskimi rzeczami do spzitala dla mnie i dla dzidziolka :]a wiec oficjalnie to brakuje mi masci na sutki i dwoch pizam tzn koszul nadal :] Jeszcze z allegro staniki do karmienia maja przyjsc i koniec z zakupami :] Myslalam ze sie nie wyrobie z moim tepem zamawiania i chodzenia po sklepie ale sie udało nawet ceratke pod materac juz kupilam tzn nie pod materac tylko pod przescieradło
 
Kasiurek1983 teraz dopiero zauważyłam, że masz dokładnie taki sam termin jak ja:) Zazdroszczę zrobionych zakupów. Ja jestem na razie na etpaie przeglądania wątku wyprawkowego i tworzenia na jego podstawie jakiejś listy rzeczy niezbędnych. Trochę się przeraziłam, ile tego jest. U mnie kolejny dzień leżenia. Już mi lewy łokieć prawie krwawi od tego podpierania się przy laptopie, czytaniu albo jedzeniu. Mój Mały coś słabo od wczoraj kopie. Ja już się schizuje, czy wszystko OK, ale może po prostu nie ma nastroju. Matka non stop leży, to co on się będzie wysilał:) W Bielsku dziś piękna słoneczna pogoda, którą mogę się trochę nacieszyć, bo leżę w pokoju z dużym oknem. Pozdrawiam dziewczyny, miłego czwartku!
 
Witam
U mnie pogoda w kratkę wczoraj cieplutko a dziś już chłodno dzidziuś rozrabia a mnie sie strasznie chce spać chociaż przespałam spokojnie noc

Pozdrawiam wszystkie dwupacki
 
Witam czwartkowo
Juz po wizycie :tak: Wszystko dobrze a za tydzien USG :-):-):-) Zobacze jak urosla moja maluda :-D
Juluszka powodzenia z podejmowaniem decyzji :blink: Napewno bedzie dobrze :tak: Trzymam za Was kciuki :-)
Makro zdazylam wrzucic fotke zanim wszystko pokasowalam :zawstydzona/y: Tylko dzieki temu przetrwala :tak:
Dzisiaj planuje nic nie robic :tak: Zaraz zmykam do wyrka i poogladam jakies filmy :-p Pozniej do Was zajrze :-) Milego i pogodnego dnia dwupaczki kochane
 
ja-anna , wiesz moj tez mało ruchliwy ale to przez kaszel za pewne. ja zaczelam kupuwac tylko hmm rzeczy do spzitala, ubranka podostawalam od kuzynek, kolezanek wiec ubranka mam wszytsie "dostaniete" ze tak powiem. My kupilismy 7 body, kolezanka kotra ma byc chrzestna kupila tez jakies ubranka. My zakupilismy 30 tetrowych , 5 flanelowych pieliuch bo chcemy tryzmac w tetrze, kupilismy tez tzw suche majtki, kotre naklada sie na tetre, no i rzeczy do spzitala, tyle co my nakupwalismy, za duzo tego nie jest
 
ja nie mam nic od rodziny.. moze od brata meza cos dostaniemy ale oni mają córkę a u nas ma byc chłopiec :) wczoraj sobie obiecałam ze w czerwcu zaczne sie juz rozglądać za rzeczami...
 
Jak tak to wszystko czytam to nie wierze, że to tak przeleciało, nie dawno jeszcze pisałyśmy o wynikach z pierwszych usg , a teraz ostatnie przygotowania! Mi zostało tylko wszystko poprać i poprasować, bo ciuszków mam dość dużo , po pierwszym synusiu, a jeszcze mam od koleżanek dostać. Jutro zabieram się do roboty. Mam okazje bo moi dwaj pozostali faceci jadą nad Bałtyk na komunie! Ja już nie miałam odwagi tym bardziej ,że tamtejsze powietrze może przyspieszyć poród!
No ale przynajmniej sobie odpocznę i obiecałam sobie ,ze nie wychodzę z łóżka do godziny 9.00 rano!No to życzę wszystkim "dwupakom" (świetne hasło) miłego słonecznego dzionka:-)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie.
Moja dzisiejsza noc była nietypowa, poszłam spać wcześniej niz zwylke i do łazienki poszłam dopiero o 5 rano. W nocy mało sie budziłam:szok: A normalnie co 1,5h pobudki mam.
Juluszka Zdrowie rodziny najważniejsze.A w pracy powinno się mieć jako taki komfort psychiczny. Życze wam,żeby mąz szybko znalazł dobrą prace
Kasiurek Ja planowałam,że Wiktor też będzie w tetrze.Był w niej jakieś 2 mies. Ale bardzo mu się pupa w nich odparzala, dostał strasznej wysypki w okolicach pieluszkowych i przeszliśmy na jednorazowe.
 
Do góry