reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

cześć kobietki po weekendzie :-)
u mnie z rana trochę słoneczko świeciło, ale teraz to chyba niezła burza przed nami
milgak – po pierwsze gratulacje, że malutka jest taka dzielna, na pewno niebawem pozwolą ci zabrać córeczkę do domu, i będziesz mogła ją tulić do woli.:-):-):-)
Adddaaa – powodzenia jutro na ustnej maturze, na pewno pójdzie ci znakomicie !!:-):-):-)

Ojjj ale lać zaczęło :-) może powietrze będzie trochę inne, bo dziś jakoś duszno cały dzień było, pozdrawiam
 
reklama
Miglak- trzymam mocno kciukasy za Haneczke!Dzielna z niej dziewczynka i bardzo waleczna. Bedzie dobrze. Sama oddycha, wcina mleczko...a w krótce pewnie bedziecie w domku. Dbaj o nia i o siebie i pisz nam o jej postepach.

Ja dzisiaj ledwo dycham. Duszno i burzowo. mam wrażenie że słoń mi siedzi na klatce piersiowej. A w sobote zapowiadaja 30 stopni:) Humor poprawiła mi poczta polska bo dostałam paczke z zakupami z allegro a najważniejsze ze dotarła kołyska:)..ślicznosci. Wszyscy ja składalismy pod pretekstem sprawdzenia czy części nie brakuje:)..potem niestety ją złożyliśmy i teraz będzie czekać w kartonie na lokatora. Moje dziecie dziś dokuczało psu. Moja sunia jak zwykle wcisnęła sie obok mnie kiedy czytałam książkę a że leżałam na boku to położyła sie obok brzucha. Nagle pac i dostała kopniaka. Trochę sie chyba zdziwiła, popatrzyła na brzuch i znowu sie położyła. Za chwile pac i znowu kopniak. Zwątpiła i poszła na fotel. No ale jak pisałąm, moje małe szczęście nie lubi gdy coś go uciska.
 
Miglak po pierwsze gratulacje po drugie trzymam za was kciuki i zycze szybkiego powrotu do domku z Haneczka
 
Miglak GRATULUJĘ!!!! I WITAM NA ŚWIECIE PIERWSZĄ LIPCOWĄ CÓRECZKĘ :)
Trzymam kciuki za dzielną Hanię, żeby rosła zdrowo!
Jestem w szoku - nie wpadałam tu z braku czasu, ale wiadomość do mnie dotarła, więc musiałam do Was zajrzeć :)
 
Milgak, to gratulujuje córki!!!:-) oby szybko rosła i była zdrowa:tak:, żeby szybko nadgoniła te parę tygodni.
Kasiurek, tylko dobrych wyników ci życzę:-)
Addaa, powodzenia na polskim, zaciskam kciuki:happy2:
 
milgak trzymam kciuki mocno zaciśnięte, by maleństwo dalej się dobrze rozwijało i byś mogła ją wkrótce zabrać do domu :-)

adddaaa powodzenia jutro na maturze :-)
 
Milgak, to gratulujuje córki!!!:-) oby szybko rosła i była zdrowa:tak:, żeby szybko nadgoniła te parę tygodni.
Kasiurek, tylko dobrych wyników ci życzę:-)
Addaa, powodzenia na polskim, zaciskam kciuki:happy2:

no oby były dobre wyniki :]
Milgak -własnie gdzie moje maniery - serdecznie gratuluje córy :]


Kurcze ale duszno, nie dosc ze objetosc płuc sie nam zmiejsza to jeszcze ta pogoda :( niech sie rozpada to bynjamniej bedzie czym oddychac a tak :(
 
Witam się i ja dzisiaj:)
U nas na razie słonko, ale nigdy nie wiadomo co dalej...
Miglak Trzymam kciuki za Was:tak:
Adddaaa powodzenia jutro na maturze:tak:
Kasiurek będą tylko dobre wyniczki, w końcu nie jesteś sama:tak:
Monia a Ty się oszczędzaj jak tylko możesz:tak:
Pożarłam troszkę a teraz cierpię tak mi niedobrze....
 
Milgak zycze zdrówka malej Hani a Tobie duzo wytrwalosci i siły zeby przetrwac te tygodnie gdy mala jest w szpitalu. mam nadzieje i bede mocno trzymac kciuki zeby wszystko bylo juz dobrze. a Ty zawsze juz bedziesz lipcowa mama, wiec czekamy na wiadomosci od Ciebie i Twojej córeczki...

Kasiurek dobrze ze juz masz to za soba

Adaa powodznia na maturze...
 
reklama
miglak gratuluje coruni :) nie dosc ze jest to pierwsza lipcowa coreczka (i nie ma co do tego zadnych watpliwosci), to jeszcze z taka sila woli, niech tak trzyma :tak: zycze wam duzo zdrowka sily i wytrwalosci, niech czas pozostaly do powrotu do domku szybko wam zleci

ada polamania jezyka jutro :-)
 
Do góry