reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2009

cześć :-)
ja tylko na chwilkę wpadłam się przywitać, bo nawet nie mam siły siedzieć przy laptopie, tak mnie głowa boli, że :szok::szok::szok:
a co gorsza, że ta głowa to od tygodnia mnie już boli:angry::angry::angry: już sama nie wiem co z tym zrobić, jakoś nie uśmiecha mi się wizyta u lekarza, ale chyba bez niej się nie obędzie,
no nic miłego wieczorku kochane :-)
 
reklama
adudź bidulo może to jakieś przesilenie?

Ewcia, Wy to się macie z tymi uszami i katarami :(

Po wczorajszym wieszaniu reklamy w sklepie mam zakwasy, do tego poszałam w domu i wyszorowałam balkon 6m2 kafelka po kafelce na kolanach, umyłam okna i kurze pościerałam. Dziś nie czuję rąk :D

Juluś grzecznie spała, za to nasza sąsiadka ktora schodzi z 4 piętra w swoich szpilach zawsze mi budzi Julkę między 7-8 a czasem i wcześniej. Chyba jej zwrocę uwagę żeby ciszej schodziła bo nie każdy musi tak wcześnie jak ona wstawać, a ona serio schodzi jak krowa jakaś.

Pogoda cudna a ja do 16 w pracy, potem kurs do 18. I cały dzień bez dziecka ;//
 
U nas dziś chmurki, ale za to 15st. więc w miarę ciepło.

Posadziliśmy dzisiaj wreszcie nasze truskaweczki do donic. Mam 6 sadzonek. zobaczymy co z nich będzie. Będę też musiała pomyśleć o jakimś stelażu bo one mają mieć długie pędy, które chcę podwiązywać w górę (ze zwisających zrobię pnące) :-)

Ehh... też mam katar. Muszę napisać mężowi, żeby mi kupił jakieś tabletki na katar, bo już mnie roznosi.
 
cześć matki wariatki!

U nas właśnie poprawia się pogoda, wyjrzało w końcu słonko zza chmur, a my.. uwięzieni w domu. Małego od rana czyści (3 bardzo rzadkie kupy) i jest rozpalony. Do tego teraz popołudniu na policzkach wyskoczyły mu czerwone kropki. Ma też kilka za uchem i na szyi. Nie wiem co to może być :baffled: No i poczekam do rana i zobaczymy czy znikną czy pojawi się ich więcej. I wtedy kolejna wizyta u lekarza, ech.. a święta za pasem..
 
Patra wysypka na policzkach może być od gorączki. Buziaki dla małego.

Mój Tomi od rana marudny. Mówi, że źle się czuje. W pewnym momencie powiedział, że ucho go boli :baffled: Dałam mu nurofen. Samopoczucie się poprawiło, ale po zupce się zdrzemnął (choć nigdy tego nie robi). Zobaczymy jak antybiotyk zacznie działać może będzie lepiej... Mam już dość tego kataru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kysz!
 
ojj kobietki pozdrówcie swoich synków od ciotki z bb i życzcie im zdrówka
Beatko a ty jak już w takim wirze porządków jesteś to może i do mnie wpadniesz z rozpędu co? u mnie co prawda kafelek na balkonie nie ma (jeszcze) ale okna to przydałoby się umyć, jak masz jeszcze ochotę to zapraszam ;-);-);-)
 
adudź przykro mi mam takie zakwasy że nic już nie sprzątam, resztę zrobi Marek :-D

wiecie co , oglądałam własnie odcinek Usta usta ten co będzie w przyszłym tygodniu. Ale się spłakałam, Julka ginie w wypadku drogowym, zostawia małego Leona, kurcze ale mi sie smutno zrobiło :-:)-:)-(Cały ten odcinek taki jakiś przesiąknięty smutkiem i teraz mam kijowy nastrój :-(
 
hej!
melduje ,że żyje i wpadam sie pochwalić ,że siostrzeniec chrzesniak mi sie urodził:-):-):-)w niedziele 4600 i 58dł.:-)
mamy mocne geny:-D;-).

a po za ty kredytu hipot. nie dostaniemy:-:)-:)-:)-:)angry:.
a po za tym:
ciepło,dworek spacery ,kwiatki ,rowery,sianie:-):tak::tak::tak:,o łobuzowaniu nie pisze bo to na porzadku dziennym.

julek cos zaczyna mamrotać
wczoraj przynisoł mi talerzy i powiedział DZIEKUJE:szok:,chyba ze mi na uszy padło.
a dzis piore materacyk z łóżeczka i mowie zobacz jaka bródna woda ,o on
woda beeee...:szok:
chyba ze znowu sie przesłyszałam i mowi UWAGA :-D.

kamila no bez netu i tak chyba pozostanie jak narazie''OSZCZEDAMY:tak:;-):baffled:'',ale uruchomilam sobie gg na komórce to jak chcesz to pisz.
A CO Z TYM AUTEM?? BO ja nic nie wiem wiadomo??


STOPI ZGADZAM SIE z tym ze latem lepiej i szybciej od pampkow oduczyc ja tez czekam na to.Karola latem oduczałam ,bo zima skutków nie było.
a WY ile na tej jajorce jeszcze bedziecie na zajaca wracacie??

ZRÓKA CHOROWITKĄ !!

EWO hustawka ekstra.a samemu taka uczyć co :confused:
nie masz krawcowej w poblizu??

sorryy za błedy CAŁUJE WAS BABECZKI:-):-):-):-):-):-)
MŁAAAAAA....:-):-):-):-):-):-)

 
reklama
Justysia ani się nie obejrzysz a młody będzie paplał jak stary. Tak poza tym to fajnie, że zajrzałaś :-)

Dzisiaj byliśmy na spacerku na rowerkach. Tomi jak zawsze popędził do przodu i ja go wołam "Tomek!" a Adam, krótko zwięźle i na temat "Tome oĆ! waziaj auto jedzie! Tome acaj!" (po przeczytaniu na głos nawet da się zrozumieć) :-D
 
Do góry