reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Kic a nie mówiłam:-)Brawo dla Kubusia w pełni zasłużył na nowy traktor:tak:
Sylcia 100 lat dla Oli !!:tak:

Madzia kciuki zaciśnięte:tak:

Dziewczyny możecie być ze mnie dumne;-)Misia dziś pierwszy raz puściłam do mamy na noc.Babcia sama zapytała czy Miś jedzie a on mnie zapytał czy może na noc już nie miałam co wymyśleć aby go w domu przetrzymać;-)Powiedziałam mamie że będę dzwonić tak kontrolnie, tylko poprosiła aby nie co 2 minuty ;-):tak:Misiek taki zadowolony spakował piżamkę ,szczoteczke obowiązkowo perfumy;-):-DMój duży synek :tak:Jutro rano go odbiorę chyba że dziś będzie chciał wrócić to R po pracy pojedzie:tak:
 
reklama
kic no !:-D To było do przewidzenia, gratki.
Czyżby Liwia nie miała leku wysokości ? :-p
Oj ale kusicie tymi przecenami.
Cóz niestety dopiero co rachunki popłaciłam więc w portfelu pustki :/
Andula
kasia co do portali nt książek to polecam tez biblionetka.pl Uwielbiam korzystac z ich opcji polecania- nie trzeba się zastanawiać co teraz można by było przeczytać :-p tylko trzeba najpierw wpisać kilka ocen już przeczytanych książek.
dorka no o ładne przełomy mieliśiście w tym szpitalu. Ząbek to z tych miłych ale @ :dry: Najlepsze w ciąży jest jej brak :-p
Andula hehe dobrze, że się przełamałaś, Młody na pewno zachwycony zmianą :biggrin2:
Mój W przed wyjazdem już 92 kg ważył, więc też niezbyt mało. Tylko on zawsze tyłek miał szczupły ^^ Ale szalejesz z zakupami.
No ale sukienek dla dziewczyn nigdy za mało ^^:-p
Madzia prawda jest taka, że mój biedak rozchorował się potężnie miesiąc po przyjeździe, i przez 2 tyg te 15 kg mu uciekły .
A strój na pewno wymyślisz, przynajmniej Macio nie męczy cie o jakiś konkretny.
renia oj takie wyjście z domu jednak daje odskocznie.
Trochę rozum wyssany z mlekiem wraca.:-p

Oj mnie chyba cos bierze bo mnie strasznie kości bolą i poszła bym najchetniej spać a tu jeszcze trzeba zrobić WSZYSTKO.
 
Andula kupiłam dziś płaszczyk z flauszu na 80, ale niestety na Liwę jest w sam raz i boję się że będzie na wiosnę za mały:-(chcesz czy mam oddać?30zł +ew koszt przesyłki (nie mam pojęcia ile, bo PP zrobiła jakieś podwyżki, ale myślę że do 10zł) Brawo dla Ciebie!:-Dzobaczysz że wróci bardzo zadowolony:tak:mój jeszcze u mojej mamy nei nocował, ale wyjeżdżał na wieś i tam spędzają wspaniałe chwile na polach oglądając pracuję traktory:-D:-D
Kasia mnie szmateksy też nie kręcą;-)ale tak jak Ty do empiku tak ja do sieciówki z odzieżą chętnie wpadam:-p:-D:-D
Haszi nie, oj nie ma lęku, chyba przed niczym:-p
Madzia muszę po kryjomu zwinąć "pajączka" bo Liwa nie chce oddać:-p:-Dmyślę, że w pon. wyślę:tak:

Dziękuję za gratki dla Kuby, na razie i tak nie wiemy czy jakieś miejsce czy wyróżnienie, ale to nie ważne i tak jestem dumna że zadzwonili, bo na tyle dzieci ile brało udział (ok 40) to dla mnie duży sukces:tak:Kuba oczywiście sobie nie zdaje sprawy, ale to dobrze, nie chcę go nakręcać:happy2:

Dla Olci najlepsze życzenia!Spełnienia marzeń, mnóstwo uśmiechu i samych wspaniałych dni!
 
Haszi zdrówka oby to nie przeziębienie :tak:

Kic dzieki za pamieć nawet wiem o jakim płaszczyku mówisz granatowy z czerwonymi guziczkami.My już mamy właśnie 80 różowy z C&A i prawie identyczny granatowy z flauszu tylko guziczki prostokątne rozmiar 86 więc narazie nie potrzebujemy:tak:

Nie uwierzycie Miś śpi w domu tzn poszedł z moją mamą na autobus czekali godzinę nic nie jechało ani abutobusy ani tramwaje na taksówkę czeka się u ponad 2h.Zima oczywiście kolejny raz zaskoczyła:wściekła/y: :wściekła/y:przecież to takie dziwne zjawisko śnieg w styczniu;-):szok:Wrócili do mnie minutę temu mama wyszła ale Miś po kąpieli więc został w domu:tak: R jeszcze w pracy nie ma jak wrócić całe miasto stoi gdyż śniegu napadało i było kilka wypadków:baffled:

Właśnie zamówiłam ten w groszki a mamy jeszcze ten różowy:)

86304_1.jpg85240_1.jpg
 
Ostatnia edycja:
Andula coś nie jest mu dane spać u babci:-p:-Dtak to ten granatowy:) ok to oddaje:) Tak mi się strasznie podoba, ale rozsądek musi wziąć górę;-)tak myślę, czy może jednak dała by radę wiosnę przechodzić w nim no ale chyba nie, jak teraz rękawki ma na styk. 86 w ogóle nie ma z tego fasonu, więc nawet nie mam co dzwonić i pytać w innych sklepach:-pno trudno zostaje płaszczyk który mamy w szafie z ReKids:-pale to jednak nie to:-p


Liwa śpi, a Kuba jeszcze gra na telefonie, ma 10 minut i idzie spać:-p

spokojnej nocki!
 
Czad, moje dzieci leżą już w łóżkach.
Tzn, Tymi mp3 słucha z Tośką i wyją "łi łil łak ju" ale i tak dla mnie to sukces.
Aż boje się bajki czytać i w ogóle ruszać żeby nie wyleźli :-p
sylcia zapomniała bym Życzenia Spełnienia Marzeń dla Olci :-D
kic akrobatkę masz. U mnie to samo :-). Chłopaki przejawiaja nawet lekki lęk wysokosci a Toska...im wyżej tym lepiej :-p
Andula no masz ci los. No u nas aż tak źle nie jest. Ważne, że pierwszy krok został zrobiony, następnym razem tym łatwiej będzie ci Misia zostawić na noc.

Ale jajo oni prawie już śpią :-)
Troche zabawiliśmy na śniegu dzisiaj, a Patryk to niemal całe popołudnie z kolegami lepił bałwany, rzucał się śnieżkami...w końcu zima a oni są tfu tfu w miarę zdrowi.
Hehe tsa tsa zdążę poprasować zanim W na skype się pojawi:p
Tylko, że tak mi się nie chce...
 
Witam wieczorkiem,Franus juz spi,Misia nie ma zamiaru:baffled: Seba ma zapalenie gardla:no:mam nadzieje ze nie pozaraza:tak:
Kic gratulacje dla Kubusia:tak: ja tez lubie wyprzedaże szczegolnie dla dzeici ale na razie nie mam kasy zeby poszalec a po drugie na razie ciuchow maja dos na wiosne bede cos kupowac pewnie:tak:
Andula moze nastepnym razem uda sie odciac troche pepowiny:-D

OLKA WSZYSTKIEO NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Haszi ja wczoraj prasowalam ponad odzine i to same ciuchy Misi i Franka:baffled:
Kasia to jestes mol ksiazkowy:tak: Seba na jakies stronie wpisuje ksiazki jakie przeczytal,nie wiem ile teraz ma ale mial ponad sto:tak: i ciagle cos czyta:tak:
Madzia bede trzymac kciuki:tak:
Renia ja nie wiem czy Franek nie odsypia nieprzespanych nocek:tak:Wieczorem troche zje kaszki(wczoraj 4 lyzeczki:baffled:,dzis cala z 90ml mleka) potem je moje mleko i tak dlugo spi,sama jestem w szoku:tak:Trzymam kciuki za Wasze lepsze nocki:tak:
Jutro ostatni dzien wolnosci i w niedziele do pracy,teraz to dopiero dluzsze wolne na swieta wielkanocne:tak:Mam nadzieje ze Misia bedzie chodzic do przedszkola:tak:
Zycze dobrej nocki
 
tylko melduję, że żyję i Oskar lepiej z tą grypą żołądkową :tak:
Olu spóźnione życzonka :-D wszystkiego najlepszego :tak:
Andula szkoda, bo napewno Misiek był rozczarowany, co?
Dorka zdrowia dla Seby...
 
reklama
Witam rankiem:)
Moje dzieci jak to na weekend przystało wstały o 6.08:wściekła/y:i to Liwa pierwsza wstała:dry:Już jesteśmy po śniadaniu, w sumie nie wiem co będziemy dziś robić, bo pogoda średnia:dry:

Andula o ten w te groszki bardzo mi się podoba:tak:jak Liwa pójdzie na drzemkę, to podlecę do kappahla oddać chociaż mega mi szkoda i ciągle na niego patrzę:-p:-D
Dorka ja właśnie zawsze kupuję na wyprzedaży ciuszki na następny sezon, nie mam zamiaru płacić regularnej ceny jeżeli mogę coś kupić praktycznie 70%taniej:-pteraz kupiłam rozmiar większe wszystko:tak:na lato kupiłam w październiku w terranovie kiecki za 3.90:-Dniech leżą a potem się fajnie wyciąga:-p
Iza dobrze, że Oski ma się lepiej:tak:
Haszi i co poprasowałaś? ja posegregowałam,może dziś się zabiorę bo następny tydzień dość napięty i jak nie mój lekarz to Liwki i tak się ciągnie:dry:

Miłego dnia!
 
Do góry