reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

reklama
Brawo Andula! Nie udało się trudno - najważniesze, że się przełamałaś. U Was aż taka zima? U nas bidnie ze śniegiem. Oczywiście nadmiaru nie chciałąbym
Sylcia, zaraz będę CIę szukała. Ja też lubię czytać
Haszi, moi też lubię tę piosenkę:-D Poprasowałaś? Moje mnie woła ale ja głucha ;-)
Dorka, przybijam piątkę Sebie!:tak:
Surv, ale tyrasz ;-)
 
Hejka,Franek wlasnie wstal z drzemki zjadl deserek,a Misia poszla z G na sanki w koncu jest zdrowa i moze poszalec na sniegu:tak:
Kic ja tez pewnie bym kupowala wieksze ale niestety brak na razie funduszy na to wiec sie wstrzymuje:tak:
Iza dobrze z Osik juz lepiej:tak:
Survi ojj to masz zapierdziel:no:
Dzis po poludniu przyjdzie tesciowa,byla chora i nawet nie byla u malego w szpitalu wiec teraz chce nas odwiedzic:tak:
Maly w nocy obudzil sie ok polnocy a potem spal z nami do 8:-)Jest niezle oby tak dalej:tak:Zobaczymy jak dzisiaj bedzie kiedy ja musze w stac jutro o 5:baffled:Wlasciwie moglby sie obudzic razem za mna to bylo by mni lzej w pracy:-D
Milego dnia zajrze jeszcze wieczorkiem
 
Hejka z zasypanego Szczecina:tak:

Kasia oj napadało ale ja się cieszę przynajmniej dzieciaki coś z tej zimy mają:tak:

Kic poszłam dzis do K. zobaczyć dla Liwci ten płaszczyk ale u mnie wisi ostatni 68:baffled:Dziś znowu troszkę kupiłam ale to na C&A np dwie pary rajstopek za 7.90 :tak:Dostawa w C&A za free więc opłaca się kupować:tak:

Izabelka super że Oski ma sie lepiej.Miś był rozczarowany fakt aż wzbudził u babci wyrzuty sumienia dzięki temu jest bogatszy o nowe auto kupione przez babcie;-)
Haszi u mnie cała suszarka zawalona ale udaje że jeszcze mokre aby nie prasować;-)

Dorka fajnie że Seba tyle czyta ,napewno książki dziecko więcej nauczą niż gry komputerowe:tak:Ja tak jak Kic kupuje tylko albo przedewszystkim na wyprzedażach.Niestety ciuszków dla dzieci mam mało i na bieżąco muszę dokupować.Na początku dla Ewci dostałam sporo ale tylko do rozmiaru 74 :baffled:

U nas nocka trochę lepsza:tak:Bałam się gdyż poszliśmy z R spać około 1 ,ale Ewcia obudziła sie o 2 dałam smoka i pierwszy raz jadła o 3:30 nastepnie po 6 i wstała po 8.Pierwszą pobudkę miała po 7h snu więc chyba sen się jej reguluje:tak:Może wyborę się z R do kina na "Sęp" tylko muszę chętnego do opieki nad dwójką znalezć;-)

Miłego weekendu:tak:
 
Ostatnia edycja:
heloł
wreszcie mam chwilkę
zjedliśmy obiad tzn rosołek a za chwilę bedę robiła drugie
ciocia zabrała Tymka więc do wieczora spokój
nawet na narty nie chciał jechać bo wiedział, że dziś ma "gości";-)
on to przeciwieństwo Miska Andulowego - pójdzie i nie tęskni (bynajmniej tak twierdzi)
już pytał ciocie czy może u niech dziś nocować - rumun na całego

Kic ale fajnie, że jednak Kubuś został zauważiny;-)
ja wczoraj nic nie kupiłam bo serio to chciałam kurtkę na narty a tu tylko w różu więc odpuściłam sobie

Dorka ale ładniutko Franko przespał nockę
oj nawet nie powiem jak bardzo zazdroszczę
ale właśnie odkryłam powód ostatniego maruderstwa i masakr nocnych
właśnie zrobila się dziurka w lewej górnej jedynce - czyli jednak wychodzą i myślę przez to taki płaczliwy i tylko mamusia i jej rączki

ja już prawie byłam na 0 z prasowaniem ale właśnie kończy się druga pralka i jedna suszarka jest gotowa na żelazko - tyle, że ja nie jestem

dobra idę robić kurczaczka
miłego popołudnia
 
Hej!
Ja dziś zamuliłam cały dzień na uczelni, ale nawet w miarę szybko zleciało, bo emocje na kolokwiach były ;-)

Andula szkoda,że nocleg się nie udał,ale może następnym razem ;-) przyznaj się, pewnie odetchęłaś z ulgą ?;-)

Moj to też taki cygan jak Reni. Właśnie go po zajęciach od mamy odebrałam, bo pojechał wczoraj na noc i jeszcze dziś chciał zostać, ale moi jadą jutro z samego rana do dziadków, więc aby rano nie kombinowac z odwożeniem to przywiozłam go do domu dziś.

Kicrym
to daj znac jak wyslesz oraz nr konta żebym mogła kasę przelać. Juz się nie moge doczekać:-)

Ale szalejecie z tymi zakupami:szok: a ten płaszczyk super, a większych nie ma??

Andula a to normalnie ze strony C&A zamawiasz? rajstopki tez bym kupiła:tak:

Dorka powodzenia jutro w pracy!

U nas napadało sporo,ale zimno jak fix. Moze uda nam się na sanki jutro pójść, drugi raz tej zimy, tzn ja na uczelni,ale chłopaki może pójdą o ile teściowa do Mai przyjedzie. A może po obiedzie zdążymy zanim się ściemni?? zobaczymy. Jutro mam zamiar o 12 zakończyc zajęcia, to jest szansa.

Idę wieszać pranie, poproszę męża drinka i odpalamy "Jestem Bogiem" ;-)
Przespanej nocki.
 
Madzia Jestem Bogiem, czy Jesteś Bogiem? ;-) Obydwa oglądałam. Po tym drugim spodziewałam się czegoś więcej (to jest polski o Paktofonice) ale i tak był spoko
Renia, moje prasowanko nadal czeka:baffled: Za nic nie chce mi się za niego zabrać.
U nas śniegu mało, więc o jakichkolwiek szaleństwach można na razie zapomnieć. Może to i dobrze, bo moi jeszcze nie gotowi. Trzyma ich to przeziębienie oj trzyma...
A my dziś z mężykiem wybraliśmy się do Ikei - kupiliśmy półeczkę i pierdółki. Poza tym patrzyliśmy na biureczka i łóżka piętrowe. Myślimy o remoncie dzieci pokoju i tak dumamy co tam i jak wstawić, bo to mała kliteczka:dry:
 
Pociesz was :-) Prasowanie jak leżało tak leży, trochę za mało :-p Nawet na serial nie starczy:-D
Niezłe wytłumaczenie hehe. No a teraz mój W już powinien być więc przeciez trzeba czekać :-p
No i tsa tsa mówiłam, że mam fajna teściową- ma kartę w kappalahu i też dostała tego sms :-D
Dzieciaki zostawiłam mamie i polazłam z tesciówką- Kupiłam 2 bluzeczki Tymciowi i 2 Tosi i sobie spodnie i torebkę :-D I to za taką kasę... ( w dodatku byłam dotowana, nie sponsorowana bo to teraz dziwnie brzmi :-p) ehh W szmateksach nie raz jest drożej. No ale juz bardzo mało ciuchów zostało, na Pyska nic, na Tymcia wzięłam 2 ostatnie ładne.
W ogóle dzisiaj dzień dobroci- dzieciaki do 9 pospały :-)
dorka nosz odczepiły by się te choróbska od was. Jeszcze chwilunia, założe się, że Franiu szybciej będzie przesypiał całe nocki niż moje bumelanty.
Gratki czytelnika, teraz wśród młodzieży to chyba nie jest takie popularne.
kic muszę chyba przejąc ten twój sposób kupowania. Chłopaki coraz starsze, na szczęście nie są za modą ale za niedługo będą zauważać że noszą coś po kuzynie czy bracie :baffled:
kasia ja stwierdzam, że tego śniegu u nas tak w sam raz- już da sie używać sanek a jeszcze nie tonie sie w zaspach :-D
U nas tez mała kliteczka 3,4 x2,4 a zmiesciło sie łózko piętrowe, duża szafa, regalik i szafeczka. A pod oknem jest zamontowany na całej szerokości taki blat jak kuchenny- strasznie to dla nas praktyczne bo nawet 4 osoby mogą razem siedzieć :p a mniej miejsca zajmuje niż 2 biurka
Andula to wymiana -ja zajmę się twoimi ty moimi ^^
Oj starasznie z m do kina chciałam iść jak był ale przez te choróbska się nie udało.
Ale ja gustuje w fantastyce- jakiś "Zmierzch" albo "Atlas Chmur"...Sęp dla mnie za poważny- jeszcze bym się zastanawiać albo zmartwić musiała :-pTakie refleksyjne filmy potem siedzą w bląd główce i drapią od środka :rofl2:
renia właśnie to jest najgorsze z prasowaniem. Juz myślisz że koniec a tu widzisz jedna bluzkę i druga i trzecią i zanim sie obejrzysz to znowu trzeba prasować. Nie mozna tak raz na zawsze...?
A mamusi rączki to najlepszy środek przeciwbólowy- mają taką właściwość, że może ząbek nie boli ale za to same rączki już tak.
Madzia drink...taaak...to było by całkiem fajne. Yhy zazdroszcze.
Mój zestaw na wieczór to co najwyżej mleko+ jasiek ( nie mylić z Jaśkiem) + serialik.
No a gdzież to ta moja dróga połówka...was zamęcze za chwilę a jego dalej nie ma :confused:
A najlepsze, że miał byc dzisiaj wczesniej...
Oj ide chyba jednak poprasować...?...neeeee:-p
 
Ostatnia edycja:
hej
przeżyłam studia, dzisiaj Wośp, za dużo nie odpocznę; ale mamy śnieg i pójdziemy na dwór :tak: myślę, że z Oskarem mogę wyjść, wczoraj było ok
jakaś nerwowa jestem :cool2:
pozdrawiam
 
reklama
Witam rankiem:)
Madzia właśnie większych w ogóle z tego fasonu nie ma.
Andula też wczoraj byłam, oddałam płaszczyk a wyszłam z dwiema parami spodni dla siebie i 2 piżamkami dla Liwki:-p:-Dale powiedziałam kasjerce że już dziś nie przyjdę:-p:-Dzaraz looknę na c&A ale miałam kilka ciuchów od nich i mi się średnio podobały (na dzieci). W sumie już nie wiem co by mi się teraz przydało:-p
Haszi ja nie dostaję ciuchów od nikogo, muszę sama wszystko kupować, bo moje siostry nie mają dzieci,moi zanajomi albo mają w podobnym wieku, albo młodsze. Ewentualnie dostanie Kuba coś "po domu" lub na wieś, ale takich do chodzenia na co dzień to raczej ja rozdaję:-pA na Liwę to już kompletnie bo wszyscy mają chłopców:dry:w pracy jedna mama mi przyniosła kombinezon i kilka bluzek z dł. rękawem i to tyle. Ja z czystym sumieniem polecam takie kupowanie:-pwiadomo, że trzeba mieć czujne oko (szczególnie na forum "zakupy":-p) no i mieć czas iść w pierwszym dniu wyprz:-p
Dorka ja to też tak trochę nadszarpuję budżet ale wychodzę z założenia że i tak to będę musiałą kiedyś kupić, więc wolę teraz spodnie za 20zł niż za 60zł w reg. cenie;-)no i staram się odkładać co m-c jakiś grosz, żeby potem było na jakieś okazje, ale wiadomo jak nie ma to trzeba czekać na kolejną okazję:tak:
Madzia dam znać, może dziś uda mi się zamówić kuriera jak młoda pójdzie na drzemkę. A pytałaś jaki kurier, zamawiam z tej strony: Tanie przesyłki kurierskie - najlepsza oferta - activepost.pl
Renia oj tak Kaxy im zeszły w tym roku niespodziewanie :dry:nawet pytałam Pani w sklepie ale ponoć już nie będzie dostawy:dry:u mnie na 3stawach też zostały różowe:sorry2:

I u mnie prasowanie czeka, ale jakoś mi się nie chce:-pmyśmy wczoraj na sankach byli, oczywiście Liwa ma już katar, ale co tam:dry:dziś może też pójdziemy, bo śniegu fajnie napadało:tak:

Miłego dnia!
 
Do góry