reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Hejka:)
Do p-la nie dzwonili, więc nic nie zajęliśmy, Kuba nawet nie pytał, więc mu nic nie mówię:-p
Madzia odpisałam;-)
Andula a ja poszalałam:zawstydzona/y:prawie 3stówki poszły jak nic:zawstydzona/y:jak będę miała jutro czas to wkleję fotki co tam nabyłam:-pale dla Liwy kupiłam już na 92:tak:dla Kuby 98/104. A co byś dla młodej chciała?to bym Ci tu u mnie kupiła:) Najtańszy kurier jest za 16zł więc przy większej ilości ciuszków i tak się opłaca:-Dmój M się już przyzwyczaił do przychodzących pudeł z wózkami i toreb z h&m i kapphala:-D:-D
Kasia dzięki za info o kucykach:-Dszkoda imprezki na dzień babci, ale zdrówko ważniejsze:tak:
Haszi pisz, pisz, ja tam wszystkie posty czytam:) czasami na raty ale czytam:-pdobrze, że Tymi ze stroju zadowolony:tak:

Kurcze, moja Liwa znowu na prapecie:wściekła/y:spadam bo zwariuję z tą małą diablicą:crazy:
 
reklama
Haszi to teraz masz męża modela rozmiar 38 niejedna kobitka mu zazdrości;-)R też 190 ale waży 101 kg:tak:Ja pamiętam w UK przytyłam około 5 kg tam jedzenie nadmuchane ,słodycze tanie jak barszcz i miałam za swoje ale fakt faktem że wiekszość facetów chudła:tak:Gratki dla Tosi:tak:

Dorka dobrze że Franek ma się lepiej ale śpi Wam cudnie ,gratuluję ząbka u nas nadal paszcza bezzębna:tak:Dorka ja na zakupy chodzę tylko jak są okazje ,żyjemy tylko z jednej pensji więc na szaleństwo zakupowe w cenach regularnych nie mogę sobie pozwolić:tak:

Kic ja wydałam połowe tego co Ty ale najważniejsze że sukienka zakamuflowana w męskie koszulki się uchowała i mam dla Ewci strój weselny za 22.50:tak:Kupiłam baletki za 6 zł ,spódniczkę tiulową ,body z aplikacj korali itd oraz tuniczkę różową w czarne groszki.Aha jeszcze spinki do włosów dla łysej Ewki;-)Sobie kupiłam fajne rurki aplikacją koronki czaiłam się na nie jak kosztowały 130 a dziś się udało za 40 zł:tak:Babka przy kasie powiedziała że dziś dostali info na przecenę kurtek więc warto podejść może jutro wszytkie oprócz Woxo:tak:Dzięki za chęć kupna ale narazie chyba wszytsko mamy ,chyba że bedziesz i coś Ci sie spodoba to wez w ciemno a ja odkupie :tak:Wogóle od kilku dni buszuje na belgijskim C&A i udało mi się kupić 5 rzeczy za 7.9 w tym dzianinkowe sukienki z leginsami oraz blzuzy z kapturem z Minnie :tak:

Idę do dzieciarni bo nawołują;-):tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny ja Was podziwiam za tę chęć buszowania po wyprzedażach. Oj ja nie przepadam za zakupami. W kapphalu jeszcze w życiu nic sobie nie kupiłam:-D Jakby mój m zobaczył, że przytargałam tyle za dużych ubrań chyba by padł. Moja mama tak kupuje, tylko w szmateksach i nie raz już było, że wygrzebywała coś bardzo fajnego - ze swoich zasobów - co było dawno za małe:baffled:
Haszi spoko ekaborat ;-) Ja tam lubię czytać co napisałaś. Z resztą wszystko czytam:-)
Gratki dla Frania za pierwszy ząbek:tak:
Ech moje bzyki dalej przeziębione, więc na bal nie pójdą. Nie ma sensu, bo tam na stówę będą szaleć i nigdy się nie wykaraskają. Ale widzę, że nie przeżywają więc spoko.
W końcu przyszły dziś pocztą ostatnie dwa tomy sagi lodu i ognia. Czekałam kilka dni i doczekać się nie mogłam. Już musiałam zacząć kilka stron;-)
 
Hej!
Oj, ja Kapphall też lubię,zwłaszcza bodziaki i takie spodenki fajne kiedys jeszcze małej upolowałam. W sumie dobrze,że teraz nie mam jak poszaleć, bo pewnie bym krocie znów wydała,a mała tak naprawdę dużo rzeczy ma i jeszcze teraz na gwiazdke podostawała.

Dorka gratulacje pierwszego ząbka! u nas w końcu też się małej czwórka przebiła,ale idą jej już od listopada. Marudnicka jest strasznie i chyba stąd też te choroby.
Ja już w pracy ok, w sumie jakbym w ogóle na url.nie była ;-)

Kasiu zdrówka dla dzieciaków, szkoda,że bal je ominie,ale skoro nie żałują, to nie ma wielkiej straty;-)
Co do balu to u nas znów gdzieś niestacjonarnie i trzeba dzieci tak przebrać,żeby mogły iść po śniadaniu juz tak ubrane jak trzeba . Czyli żadne udziwnienia ani akcesoria nie wchodzą w grę. Hmmm no więc za co tu młodego przebrać. Mi tylko batman przychodzi do głowy i to bez maski:baffled:

Kicrym a skąd ten kurier taki tani? myślałam,ze to drożej niż pocztą wychodzi,a z tego co pamiętam paczka kosztowała ok 13 zł,więc niewiele mniej.

Haszi mysmy oboje w UK jak pączki w maśle wyglądali, więc się dziwię,że twój m schudł ;-)

Oki, kończę kawę i może coś się poucze, jak nikt nie zauważy ;-)
A, mała zdrowa,niby zasmarkana i odkasłuje,ale zaświadczenie do żłoba jest, jeszcze dziś w domu,ale od pon. idzie. Ciekawe kiedy u niej bal.
 
heloł

oj ja wczoraj nie wyskoczyłam do kappa ale dziś może za godzinę nawet podjade na 3stawy;-)
Kic wie gdzie to;-)
dziadek nas ciągnie do krynicy na narty ale ja średnio
okres mi sie zbliża i pewnie to tez przyczynia sie do podłego nastroju
a dziś jeszcze kolęda - zawsze można umówić sie na inny termin ale jechać tak czy siak mnie sie nie chce

Kasiu zdrówka dla dzieciaków
szkoda, że ominie ich bal bo pewnie czekały

Dorka dobrze, że już po wszystkim i Franio wraca do formy i ładnie śpi
my mamy dalej nasz koszmar
tak ryczał wczoraj ok 22, że zwymiotował (oczywiście tatuś zamiast utulić to chciał przetrzymac w łóżeczku i skutek był)

Andula może Ewci ida zęby i dlatego tak sie popsuło?

Haszi fajnie, że do pracy wróciłaś
ja musze zaczać szukać czegoś
od lutego wraca nasza kochana ciocia Ewa do Ignasia więc tym bardziej muszę zacząć myśleć juz o sobie i

Madzia oby udało ci sie pouczyc

dobra ja z szalona dwójką więc zmykam bo sie porozchodzili a to młode zasuwa jak rajdowiec
dobrego dnia
 
Witam

Miśka zostawiłam dziś domy aby sobie pospał .Rano do p-la nie można go dobudzić:tak: I co? Obudził się przed 7 oczywiście Ewcia została przebudzona myślałam że mnie trafi:wściekła/y::wściekła/y:Nawrzeszczałam na niego za chwilę miałam wyrzuty sumienia a dwójka zaczeła ryczeć:crazy:Miałam ochotę wyjść z domu i zostawić towarzystwo same:-(Czasami chciałabym mieć pracę dla higieny psychicznej:tak:

Reniu
u nas nocki być może przez zęby sie popsuły ale ja bardziej obstawiam chorobę gdyż wtedy Ewcie w nocy dużo karmiłam i chyba sie przyzwyczaiła znowu do żarełka w nocy:baffled:Nie chcę zapeszać ale dziś już było troszkę lepiej.Wstała o 2 ale przetrzymałam ją do 3 nastepne jedzenie po 6 .Misiek przebudził ją przed 7 ale udało mi się ją uśpić i wstała o 9:tak:

Ciocia Ewa to Wasza niania?Ja też coraz częściej myślę o pracy,tym bardziej że w tym roku ceny mieszkań mają spaść o 10-15 % więc waro byłoby kupić:tak:

Kasiu miłej lektury:tak:

Dziewczyny zdrówka dla chorowitków:tak:
 
Wpadam tylko się pochwalić że dzwonili do p-la i Kubuś został laureatem w konkursie:tak::-):-):-)w poniedziałek jedziemy to zobaczymy czy wyróżnienie czy jakieś miejsce:tak::-):-)


Kasia ja uwielbiam wyprzedaże, a szczególnie w h&M i kapphalu gdzie mogę kupić mnóstwo ciuchów od 5-30zł (droższych nie kupuję:-p:-p) szczerze to w szmateksie wychodzi czasami drożej, wiem bo od mojej siostry koleżanka pracuje na sortowni i owszem czasami coś fajnego przyniesie w super cenie ale to bardzo rzadko:dry:a jak mam w szmateksie dać za tuniczkę 10zł a w kapphalu 15zł to wolę nową:-p

Potem wpadanę, bo czas mnie goni:-)
 
Witam

Kic gratulacje dla Kubusia. Ale my tu wszystkie wiedziałyśmy żu mu dobrze pójdzie :-p:-D
Dorka dobrze że z Franiem już lepiej.Dużo zdrowia dla Was.
Andula, Kic zazdroszę wyprzedaży. Ja do H&M mam 30 km, a Kappala to chyba aż w Krakowie. A chętnie bym pobuszowała ;-)
Reniu oby noski u Was w końcu się poprawiły.

A my po balu był w środę, Wiki dała radę spać w papilotach. Potem wkleję fotki.Dziś jeszcze impreza Oli i ferie.Wcięło mnie bo pomagam w przedszkolu przy fotkach na dzień Babci i Dziadka. Wstawiamy je w ramki z podpisem.Znaczy na razie mamy zrobione fotki.A obrabiać będziemy chyba we wtorek z dyrką.Co do czytania to sagęGra o tron już skończyłam. Ale zamówiłam sobie Nurowską Dom na krawędzi ( pirwsza była Drzwi do piekła) i właśnie przyszła, i będzie co robić w ferie :-D Spadam przygotować jeszcze łakocie na imprezę.
Miłego dnia.
 
Sylcia 100 lat dla Oli !! i udanej imprezy :-)
Kicrym no brawo !!! to naprawdę nie lada wyczyn!
Survivor i co??? jednak nas opuściłaś ! melduj się ;-)

Eee ta nauka mi idzie jak krew z nosa. Wprawdzie mam warunki,ale chęci zero,a zdaje sobie sprawę,że wieczorem tym bardziej mi się nie zechce.
No nic, jakby co trzymajcie jutro kciuki ;-)
 
reklama
No brawo Kubuś! Jak pisze Sylcia - wszystkie wiedziałyśmy, że będzie nagroda:tak:
Kic, ja do szmateksów tez nie chcodzę, bo nie lubię ;-) Naprawdę zakupy w ogóle mnie nie kręcą. No chyba, że wpaść do empiku, papierniczego... :-D
Sylcia a jesteś zalogowana w www.lubimyczytac.pl? Fajny portal
jejku, ale się cieszę, że za chwile fajrant!

Wszystkiego najlepszego dla Oli!!! Spełnienia marzeń!
 
Do góry