reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Witam,dzis Misia wstala przed 6:baffled:Poprosila tatusia o kakao, po czym zrobila awanture ze za gorace i trujace:szok: tata poszedl do pracy a ona mi marudzila ze chce nowe kakao, w koncu zasnela i obudzila sie przed 11:shocked2: Ja juz mam mieszkanie ogarniete,jeszcze przydaloby sie pozmywac podloge ale nie wiem czy dam rade:baffled:
Kic to fajnie swieta spedziliscie:tak: Na ferie tez sie wybierzcie:-D
Survi fajnie ze Flo tak sie garnie do pisania, Misia lubi kredkami rysowac ale do literek sie nie garnie:no: Jeszcze wlasciwie ma czas:tak:
Iza to milego koncertu zycze:tak:
Ja spadam bo o 13.45 mam wizyte ide z Misia na kontrole:tak: G brat z zona sie dzis dowiedzieli ze beda mieli dziewczynke:tak: Az troche zla jestem ze jeszcze nie wiem czy bede miala syna czy corke:sorry2: Chyba najwazniejsze ze zdrowe!!!!
Milego dnia zycze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dorka, ja Ci corkę wróżę, mozemy się o piwo załozyć po porodzie:-)

Flo paskudna dziś nie-ludzko, bawić się nie, na zakupy nie, z matką pogadać nie, w związku z czym wszystko leży i niedycha, nieposprzatane, sernik rozgrzebany, obiadu brak, chęci mordu najstarszej potomkini w zamian sporo:-p Na szczęście R kończy dziś o 14 a jutro ma wolne, wiec byle jeszcze 2 godziny wytrzymać;-)
 
Hej
Ja zmulona leze
Dobrze ze zupka z wczoraj była to bynajmniej przy garach nie stoję
Jakas mega apatia. Zwale na pogodę
Na zakupy nie pojechałam. A czas przygotowania do sylwestra zacząć bo znajomi wpadna.
Dzis bidzis musze zrobic:-)

Surv super ze mała chce pisać.
Ja sie moge pochwalić ze Tymi ślicznie liczy po polsku i angielsku do 10 ciu a po włosku do 3ch:-)
Ciekawy jest literek ale sie nie garnie do pisania
Jeszcze śpiewa alfabet po angielsku ( ciut zmodyfikowany)

No i dzis usłyszałam ze do przedszkola nie pójdzie bo jest zimno:-)
A u nas przerwa trwa prawie 2 mce
Oj cieżko bedzie ze wstawaniem
Ostatnio godz 10ta to norma

Kic super ze zadowolona z wyjazdu
Zawsze to zdrowa taka odmiana

Dorka coś tez myśle ze dziewczynka bedzie
W styczniu juz musisz sie dowiedzieć

Oki ide zaparzyc herbatke
Normalnie sie wykoncze
 
witajcie po świątecznie:-)

my wrociliśmy wieczorem w poniedziałek objedzeni i oprezentowani;-) mała podobnie jak Flo najbardziej ucieszona była z kolejki Tomka:sorry2: przez chwilę byla nawet zaoferowana barbii-fryzjerką ale tu chodzilo chyba tylko o to, że ttam byl brokat ciekawie wylatujący z suszarki:baffled: i tyle było zabawy z lalkami:-p
a ja troszku strachu się najadlam, bo w swięta troszku mnie bolała lopatka i z tej samej strony cycuś:confused: a że z pięc lat nie byłam na usg piersi wiec sobie wkręciłam, ze może cos nie teges:no: więc juz wczoraj bylam na usg i na szczęscie cyce całe i zdrowe:tak: ale dalej boli wiec o co kamaan?
Surv ja wiedziala, ze u Was nie bedzie opcji Ani, Zosi czy Ali:-D:-D:-D:-D aaaa Sara baaaardzo mi się podoba:tak: i mowisz, że dalo rade wmowic R, ze to typowo slowianskie imie?:-p:-p:-p:-p no i Flo jak nic po cioci bebowej poszla:cool2: ja podobno byłam identyczna, umiałam sie wkupic w łaski baaardzo szybko:-p wiecie, ze jak byłam nastolatką i podchodziłam do taty, zrobilam tulańca i do tego dodalam 'tatusiu alez ja ciebie kocham" to moj tatuś rozanielonym wzorkiem pytal się "kluczyki czy pieniadze?":cool2::-D:-D:-D:-D:-D
Renia a ja Ci powiem, że mi sie podoba Aureliusz :-) po tak podobne imie do mojego Korneliusza:-D ale Amadeusza tez jest piekne imie:tak: zresztą mi sie wszystkie Wasze imona podobają:tak: boo są takie "inaksze":-p i gratki dla Tymiego
Kic no to fajne mieliście święta i widac, że dobrze zrobily też Twojemu M:tak: a zobacz, gdybyscie w domu siedzieli to byście nic innego nie robili tylko jedli i pili:-p a tak zdrowo bylo:-)
Madzia moja Tosia tez z adaptacje cieżko podchodzi:sorry2: u nas tez teraz są grupy łączone i mala ma oporyy:sorry2: ale ja niestety musze panienkę prowadzać tylko że ze względu na jej nic nie jedzenie odbieramy po 14tej :sorry2: bo wizja , że dziecko przez caly dzień siedzi o suchym "pysku" przeraża:no: więc w domu mamy maraton w ciagu trezch godzin dziewczyna musi zjeść: drugie sniadanie, obiad, deser i kolacje:sorry2:
Kate i to jest nasza polska rzeczywistość, nie docenia sie tych co na to zaslugują:no: ale nie mart sie kochana jak ja bedę kiedys premierem to na pewno dostaniesz dodatkowo dwa zera;-) do tej premii:-p a ja jeszcze przyznam bez bicia nie sprawdzilam swojej skrzynki ale już tak na zaś dziękuje:-p:tak:
Iza a Ty francuskiego zaczynasz się uczyć? wow szacun:tak:
Kasia a Ty na ktorą do pracy mykasz? u nas też teraz jest nie dosc ze szarówka prze zcaly dzień to jeszcze chorobliwie wieje:szok: i zdróweczka dla Olgi:tak:
Dorka to masz fajnego sspiocha:tak: moja Tosia tez lubi sobie pospać, ale znając zycie to w sobotę przed sylwestrem gdzie rodzice powinni byc wyspani to wstanie o 6tej:sorry2:

a ja dzisiaj szukałam dla M kreacji sylwestrowej:-p bo ja mam stara ale jara sukienkę:-p dzisiaj tylko byłam na paznokciach a jutro idę uwaga na natryskowe opalanie, bo sukienka kusa a cialo bieluchne wiec cos musialam z nim zrobic, jutro dam znac jak poszlo:-p
 
Witam wieczorowa pora

Tosika super ze gdzieś idziecie na sylwestra
My domowa posiadowe z przyjaciółmi
Dawniej to co rok narty i imprezki:-)
A mała sie rozkreci w przedszkolu. Grunt ze w domu je:-)

Odkryłam wreszcie przyczynę mych perturbacji zoladkowych
Cytrusy:szok:
Notorycznie mam smaka na pomarancze a to po nich goni mnie jak przyslowiowego kota po buraczance:-)
I oprzyj sie zachciankom w ciazy

No północ wybiła czas spać bo za 2-3 godz tupot małych stop mnie obudzi i juz czuwanie a nie spanie bedzie
Jakos sobie nie wyobrażam malenstwa śpiącego z nami przekładanego z lewego cyca do prawego i Tyma miedzy nami

Dobrej nocki
 
Helooo!
Tosika, ja mykam na 7, więc egipskie ciemności za oknem :dry:Za to teraz obserwuję piękny wschód słońca. Koniecznie daj znać jak to opalanie Ci wyzło. Przypomniało mi się jak Przyjaciele korzystali z takiego natryskowego opalania i ... nie wyszło najlepiej. No ale to serial komediowy:tak:
My też w domku zostajemy. Mamy zaproszenie do znajomych, no ale mamy też małego psiaka, więc w tym roku odpada.
Miłego dnia!
 
My jednak od wczoraj w trójkę w domu.Nie mialam serca posylac tej mojej biedronki do krasnali,bo widze,ze on to bardzo przezywa,poza tym pospał do 8,więc byśmy się i tak spoźnili:-p Oczywiście obiecal,ze będzie grzeczny,ale nie bardzo mu wyszlo,zabrałam go do znajomej to dal popis aż wstyd było:szok: Chyba się za dużo krówek najadł i mu palma biła.
Dzisiaj też siedzimy w domu,póki co żadnej afery nie było;-)oprócz niezjedzonego sniadnia,ale że mam noworoczne postanowienie nie zmuszac do jedzenia,więc olewam,będzie głodny to powie:-p No i też do 8 pospaliśmy:tak:

Kate serdeczne dzieki za karteczkę:tak: odrazu musiałam pokazywać na fotkach który to Antoś:-D
Co do nagród to ja w tym roku zadnej nie dostałam:-pw sumie moze nie zasłużyłam skoro tylko pól roku prcowałam:-p,ale w tamtym roku dostałam aż 200zł,gdzie w urzędzie marszłakowskim,pod który podlegamy,wszyscy dostali po 1500 zł:dry:
Tak się jeszcze zastanawiam jak to jest z 13-tką na macierzyńskim:confused:
A jeśli już o kasie mowa to w końcu mi przelali z ubezpieczenia za poród,ale już za pobyt w szpitalu nie,a byłam w sumie 4 dni,to się nie liczy? nie wiecie?
Renia to teraz dieta bezcytrusowa ;-)
Maciek podobnie jak Tymek liczy do 10,jak się zapędzi to do 15 i alfabet śpiewa po angielsku,a wszystko przez literkowe chochliki na minimini:-D poza tym wyrywkowo zna kilka literek np kej,ej,si,bi,oł,ejcz:-D
no i mój też wycieczki nocne uskutecznia,ale przeważnie go odsylam do swojego łózka,bo jeszcze jak Majkę biorę na karmienie to się nie miescimy,za to rano jak K wychodzi to MAciek przychodzi i nie wiem co ostatnio ma,ale zdejmuje gacie z piżamy w nocy i przyłazi z gołym tyłkiem.
Tosika najlepiej to pokaż jak to opalanie wyszło:tak:ja chciałam iśc przed weselem w kwietniu ,ale w koncu mnie koleżanki nastarszyły,ze brzydko i nie poszłam.Maciek też najbardziej zadowolony z Tomka i z Franczesko,a reszta policji i karetek w odstawce,a babcie się wykosztowały:-pNo ,ale w sumie już dawno mówił,ze chce Franczesko i Tomka bo mu się zgubił,więz z tego się najbardziej ucieszył,no jeszcze z Marianem trafiliśmy:tak:
Kicrym super,ze wyjazd udany,no i że M się spisal:tak:

A ja dostałam hula hop z kulkami masującymi i wszystko mnie naookoło boli,a do tego mam siniaki:-p Mam nadzieję,ze chociaż skuteczne będzie dziadostwo.

U nas dzisiaj barowo i coś popaduje.Siedzimy więc w domu,tylko nie wiem jak to ze spaniem będzie dzisiaj u Majki,bo ta zołaza to tylko ostatnio na wyjazdach w wózku lub foteliku sypia,a w domu cięzko ją uspać.
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Madzia no niezle Macius z tymi majtkami wyrabia:-D Misia przychodzi do nas rano chyba ze ja cos obudzi w nocy:tak:
Renia ty masz po cytusach przeboje a ja mam po witaminach dla kobiet w ciazy:baffled: jak biore codziennie wit to mam rozwolnienie:no::shocked2:
Tosika rzuc fotke jak juz bedziesz opalona:tak: Misia pewnie by sie cieszyla tez z Tomka,ale lalka i pies na gwizdki to tez jest cos dla niej:tak:
Kasia no niestety majac malucha w domu juz na impreze sie nie pojdzie:tak:

My tez w domu zostajemy:tak:Przyjdzie moja siostra z chlopakiem i synem, G brat z zona i moze G kuzyn z zona i z corka w wieku Misi:tak:
U Misi dzis rano zauwazylam krostki-prawdopodobnie ospa:dry:Wszystko bylo by ok ale ja nie przechodzilam jeszcze ospy:no: Zaraz zdzwonie do lekarki, ze soba ide na 16 do lekarza oglonego:tak: Czytalam ze po 20tyg ciazy nie ma zagrozenia dla dziecka:tak: Musze jednak to sprawdzic:tak:
 
Hej

Madziu to w domu przedszkole:-)
A ta nauka angielskiego to tez z tej bajki:-)

U nas padał śnieg ale temp na plusie i zaraz roztopy
Chłopa wysłałam po zakupy ja biorę sie za porządki
Jedni znajomi sie wysypali przez chorobe wiec tylko jedna parka ciążowa nas nawiedzi

Dorka oby nic sie tobie nie działo
Napisz co mówi pani dr

Normalnie juz na 90% Tymi siedzi w styczniu ze mną w domu
Tak nie chce tych chorób

Dobra biorę sie za prasowanie
Ostatnie w tym roku:-)
 
reklama
Jestem po konsultacji:tak: mamy smarowac pudrem w kremie, na sluzowkach gencjana na wodzie i jeszcze jakis specyfik:tak: jeszcze witC i wapno po 7 dniach mamy sie pokazac:tak:
 
Do góry