reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

no hej wam
ale zmeczona jestem, ale to norma :-p
Dorka dziwny lekarz, tętno powinno byc slychac, moze zobacz u innego...fajnie,ze macie gre, ja tez czasami gram w Buzza :tak:
Kasia koniecznie zasyp nas fotkami jak juz bedziecie miec pieseczka, uwielbiam szczeniaczki :tak:
Surv przy goraczce dziecko ma prawo sie zmoczyc chyba..mojej tez sie zdarza czasami; wyrosnie, nie martw sie
Kate ma juz fasolke czy planuje? dajcie cynk, bo nie doczytalam :sorry::zawstydzona/y:

mnie wiatrzysko w nocy obudzilo i nie moglam zasnac
zaraz dzieci spac i poczytam sobie :-D
 
reklama
hej wieczorkiem:)
no postraszyć Was osobistym blogiem i od razu ruch się robi;-):-p
Dorka ja bym zmieniła lekarza, ja w 9tygodniu usłyszałam serduszko Liwci:tak:tak jak pisze Post w tym tygodniu to już na dobrym sprzęcie, dobry lekarz przy dobrej pozycji dziecka określi jego płeć:happy:no my mamy PS3,też na ruch:tak:fajna zabawa:)
Izabelka KATE jest nakręcona na fasolkę i się starają z całych sił:tak::-)a co u Was?jak sytuacja w domku?
Kasia u mnie była mama to mi poprasowała bo też już sterta była prawie pod sufit:confused2:teraz już kosz znowu przebiera więc znowu ze 4 pralki wrzucę, moje dzieci mają stanowczo za dużo ciuchów:confused2::-D
Post bleee nie na widzę myć lodówki, zresztą co ja lubię myć:cool2::-Dwidzę wojaże się szykują:-)
Sylcia a jak prawko? jak Ola w szkole?przeszedł ranny płacz?to juz prawie koniec semestru:szok:
Liwia śpi, kurcze znowu jej oczy ropieją, chyba nadal ma przytkane te kanały:-(idę jutro do okulisty się zapisać... Kuba je i zaraz luli bo jestem zmęczona:eek:
spokojnej nocki!
 
Izabelka uroczyście obiecuję wrzucać zdjęcia:tak:ja teraz za chwilkę zabieram się za książkę. Jeszcze tylko jakiś lakier rzucę na paznokcie. A i tak pewnie odciśnie mi się poduszka na nich. Aplikuje jakieś wysuszacze a i tak zawsze coś :-/
Kic sama sobie kuku robisz tą ilością ubranek. Ale mi kuku robią babcie, bo to one szaleją po lumpeksach i szmat w domu od groma:szok::-) No a potem prasować trzeba
Fajne muszą być te gry o których piszecie:tak:
 
dziewczyny przeżyłam:szok: ja pierwsza panikara wyszlam z gabinetu i powiedzialam do pielegniarek, ze rewelacja:-p oczywiście panie byly w szoku, bo najpierw powiedzialam, że na trzeźwo tego nie przejdę a póxniej chcialam przepuszczać po kolei pacjentow co byli za mną w kolejce:cool2: następnie jak przede mną babka wyszła i na moje pytanie "i jak?" to ona na to " a to pierwszy raz pani? a to może i dobrze bo nie świadoma pani tego co panią czeka:szok::szok::szok: normalnie chcialam uciekać gdzie pieprz rośnie:szok: no i w gabinecie jeszcze 15 min ględziłam i mialam pytania typu " czy jak mam katar i nos zapchany czy dam rade z ta rurka oddychać?" albo "ja mam astmę i czy to nie będzie kolidowało?" i normalnie staralam sie odwlekać ten moment w nieskończonosć;-) a na koncu jak zobaczyłam tą niby cienką rurkę to nie wytrzymalam i powiedzialam i "to niby ma być k** cienkaa rurka????:szok:" ale personel był super, i w sumie spoko dalalam radę, malo tego możecie być ze mnie dumne bo dostalam naklejke "dzielny pacjent":rofl2: i pochwalona zostalam, że bylam dzisiaj najlepszą pacjentką:-p a wystarczylo się wsluchać co lekarz mowi i się podporządkowac temu w kwestii nastawienia psychicznego:tak:
Pabla ja też mam tą bakterię (podobno 90% populacji ją ma ale nie u wszystkich sie ujawnia) a mnie dlatego ten zołądek bolal:tak: i mam w środę iść po receptę na jakieś mocne antybiotyki a twój M co dostal na to?
Kic a ja nie pisalam o tym? (pewnie przez te moje szalenswto bieganiowe bylam pewna że Wam pisalam:zawstydzona/y:) a no niby na zdjęciu nie bylo ani pękniecia ani złamania ale lekarz zalecił szyne na tydzień ale co ciekawe, mala dzisiaj raczkując w pewnym momencie zaplakala, ze ją bardzo boli nózka:-( niewiem może to ścięgna nadwyrężone?
Post a może teee szkolenie na Mazurach ino bedzie?:-p no i tez koleżanka pobolawała:-D:-D:-D
Dorka chyba lepiej bedzie jak zmienisz lekarza, bo coś chyba z nim nie halo? przecież serduszko juz można uslyszeć w 8 tygodniu, po prostu gość ma jakis stary sprzęt:no:
Kasia oj ja też nienawidzę sprzatać lodówki i malo tego nawet oficjalnie się do tego przyznaje i w związku z tym u nas sprząta lodowę mój M, bo inaczej zarosła by brodem:-p a imię dla psiaka boskie:-D:-D:-D
Sylcia rozumiem Ciebie doskonale, ja do 12 roku życiaa naszego Kornela siedzieliśmy non stop przy nim z lekcjami (nie mylić z odrabianiem za niego:-p) i wiesz jak my czekaliśmy wakacji a Ty biedulko jesteś do tego sama:no: a M jak dlugo planuje wojażować?
i coś jeszcze miałam napisać ale M mi zrobil grzańca (no w koncu mam co świetować, no nie?:-p) tylko niewiem czy mogę?

aaa Kic u nas Tosia miala przepychane kanaliki, to naprawde nic nie strasznego , nie mart się kochana:tak:
no i my tez mamy tego Xboxa czy jak to się zwie i ten kinekt jest super!!1 Kornel dokupil sobie jeszcze gitare i perkusję i do tego mamy mikrofon i cieszę się bardzo, że mamy dom, bo szkoda by bylo sąsiadow jak by usłyszeli rodzinnych ryków:rofl2:
 
Ostatnia edycja:
Kic a masujesz oczko?
Tosika jestem z Ciebie dumna :-D:-) naklejke koniecznie na lodowke hehe
Kic u nas dobrze ;-) jak bede miala wene to na zamknietym napisze ;-)
skonczylam "Alefa" i mam chętkę na Grocholę, zmykam
kolorowych ;-)
 
aaaaa umyłam lodówkę...jeszcze tylko wszystkie okna i będę happynie mogę za długo pisać bo w około śpią...Tosika....no brawo brawo...dostałaś naklejkę czy tatuaż??? :)aaa i pudło. zupełnie nie w tą stronę, ale to może bardziej na zamkniętym,oj wybalowałam sie aż miło i to na obcasach...ale to dlatego że to clarksy :)Kic...ano lodówka i prasowanie brrrrr, Kasia...ooo pięknie, jak mi pralkę naprawią to będę mieć sporo prania...ale ja....p.... prasowanie :)nie mam czasujejku nawet zakupów mi się nie chce robić...normalnie reset, jutro kolejny sajgon sie zapowiadaaaa zaliczyłam sklepy ..zakupiłam gadającego Mańka i parę gadżetów...no nic zmykam do spania bo baterie już ledwo zipiąpaaa
 
Tosika, jestem z Ciebie dumna! A może to pachnąca naklejka?
;-):-D
Post o tej porze, tzn. pisania posta przez Ciebie, to już się od dawna spi ;-) A jakieś zdjęcia z baletów masz?
Wczoraj tak nastawiałam budzik na dziś, że go ... nie nastawiłam. Dobrze, że m sie obudził o 6, to w ciągu 25 zdążyłam się wyszykować.
 
Kicrym rzeczywiscie twoje grozby dzialaja cuda:-D jeju juz dawno takiego ruchu tu nie bylo:-D:-D:-D te kanaliki to podobno nic strasznego,ale i tak trzymam kciuki zeby sie obeszlo bez przetykania.
Tosika gratulejszyn dzielna pacjentko;-)
Post co ty jesz/pijesz/bierzesz ze tyle energii masz???
u mnie okna wolaja o pomste do nieba:szok::szok::szok: jeszcze jakby byly firanki to by nie bylo widac,ale ze nie ma to ladnie nie jest.No,ale w zaawansowanej ciazy to juz nie mylam,a teraz ni ma jak..aaa tam,na zime sie nie oplaca:-p
Prasowanie ograniczam do ciuchów dzieci,K sobie sam prasuje i ja tez w miare potrzeby czyli zadko:-p

Survivor jak Flo? czytalas inne artykuly bachora? kurcze mi sie Majka zaksztusila jak czytalam o karmieniu publicznym i wybuchnelam smiechem:-D stronka rzeczywiscie nie zla.
Kicrym a mama sie nie oburzyla?;-)


aaa nie mam jak pisac,bo jak zwykle cycujemy.U nas dzsiaj mrozno:szok:
 
ohohoho ile tu popisane:szok: jak za starych dobrych czasów, gdy wszystkie nie miałyśmy nic do roboty tylko brzuchy hodować i na forum narzekać:-)

Dorka, no ja bym chyba jednak zmieniła lekarza oszczedzając sobie stresów takich jak wczoraj. Nawet jak lekarz dobry, to skoro ma usg jakości starego skanera, to jak Ci zamierza w ogóle na nim dziecko dokładnie ogladac...cud, ze w ogóle zauważył, że tam jest:-p Co do połówkowego usg to nie musi byc idealnie w 20 tygodniu, ja mam 11 stycznia, czyli w 22-m bodaj.

Tosika, no dzielna dziewczynka z Ciebie:-D U nas za specjalne zasługi dają naklejki trojwymiarowe...taką Ci dali?:-) No i dobrze, że w sumie nic powaznego się nie okazało, teraz tylko helicobacter wyleczyć i będzie super:tak: A Tosię chyba nóżka może jeszcze po prostu pobolewać trochę stąd ta awersja do chodzenia.

Sylcia wyhamuj trochę, bo z wizgiem w nowy rok wlecisz i nawet świąt nie zauważysz:-)

Post, może mi też lodówkę machniesz, bo woła wielkim głosem o pomoc?:sorry: Choc ja w sumie mogę myć nie przeszkadza mi aż tak, a na pewno wolę od prasowania czy mycia okien:tak:

Iza, fajnie że jesteś i wszystko ok - z tego co podczytuję na FB, to masz sporo roboty, co?:tak:

i nie wiem co jeszcze...zaraz mama przychodzi, niby do Flo a pewno jak zwykle skończy się na narzekaniu na tematy wlasne:-p No ale skoro raz na 2 lata oferuje się z pomocą, to pedagogicznie jest z niej skorzystać:-p R coś już demonstracyjnie pokasłuje, ale ja demonstracyjnie nie zauważam - niech sobie do pracy chodzi, skoro i mnie posyła, łatwiej palety przestawiać niż pisać z zakatarzoną głową:-p
 
reklama
Witam rankiem:)
Tosika no brawo!aczkolwiek rozumiem Twój stres:tak:wiesz jak mi gips ściągnęli (a miałam tylko mocne skręcenie) to też mnie ta noga trochę pobolewała, może troszkę rozmasuj Tośce tą nóżkę:tak:no te gry są fajne, też musimy sobie mikrofon sprawić i obowiązkowo grę fitness:-p:-D
Madzia moja mama jest przyzwyczajona, że u mnie częściej jest syf niż posprzątane, po prostu nie na widzę tego robić i ograniczam do minium:-pa co do prasowania to moje dzieci mają tyle ciuchów (wczoraj znowu kupiłam małej tunikę i spodenki w H&M:confused2:)że mogłabym miesiąc nie prasować a i tak było by co założyć:-pwczoraj właśnie przetrzebiłam szafę Kuby i oddałam część rzeczy znajomej bo już wiem że nie ma dla kogo zostawiać:happy:
Kasia no niestety przyznaję się bez bicia że kupuję dzieciakom stanowczo za dużo, a jeszcze jakbym miała takie fajne lumpeksy, ooooo to by się działo:-puwielbiam to i wiem, że jestem zakupoholiczką:zawstydzona/y:
Izabelka masuję, już miała 3 antybiotyki i nic:-(jedynie było lepiej jak brała zastrzyki ale to pewnie antybiotyk robił swoje:-(
Post ło matko!Ty masz jakiś motor czy co?? i jeszcze ta godzina na BB:szok:no szacun kobieto!
Oli śpi, ja w tym czasie mam zamiar zrobić mielone, bo później na spacerek pójdziemy :) zimno ale słonko zaczyna wychodzić to może się ładnie zrobi jak wczoraj:) aż nie mogę uwierzyć że za kilka dni będzie grudzień:szok:no i mam nadzieję że do 24 spadnie cholerny śnieg, bo góry bez śniegu....:confused2:
miłego dnia!
 
Do góry