reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Czesc dziewczyny!
Ja wstalam o 7 Misie wyprawilam do przedszkola, mialam sie polozyc ale jakosc nie wyszlo:eek:Teraz mam juz prawie obiad zrobiony:tak: jeszcze musze wyprostowac wlosy bo bez tego nie moge miec rozpuszczonych:baffled: Potem ide na zakupy i chyba popoludniu sie poloze bo wieczorem o 19 juz padam na twarz:baffled:
Survi dobrze ze R sie ugial i jedzie z Wami do Drezna:tak: My mam nadzieje ze slodycze bedziemy mieli u kolegi,ktory pracuje w Angli w firmie ze slodyczami i jak opakowania maja jakies wady wtedy on kupuje po nizszej cenie i przywozi do Polski:-)
Tosika ale poszaleliscie:-D Misia by chyba teraz padla na siedzaco o 23:tak: Powodzenia w przedszkolu:tak:
Madzia my mamy tylko G mame zeby jej cos kupic ale juz nam mowila ze chcialaby kosz wiklinowy na brudna bielizne:tak: Mojemu i G rodzenstwu nic nie kupujemy bo tak sie umowilismy(kryzys):tak: Prezenty dostana tylko dzieci, Misi kupilismy tablice do kredy i piskow(w Ikea) to od mojej siostry i tesciowej:tak: Seba chce szlafrok(G mowi ze dziwne jak na chlopaka,ale ja uwazam ze praktyczny prezent), moja sistra mu kupuje pizame, a od drugiej dostanie ksiazki:tak: Reszta bedzie chyba niespodzianka:-D Misi chcemy kupic lalke bobasa calego plastkiowego zeby mogla go kapac,mowi ze chce wiec kupimy:tak:
Pabla my kupilismy Misi taka fajna pilotke, swietnie w niej wyglada, wrzuce zdjecia na zamknietym:tak: Wczoraj jej kupilismy rekawiczki takie cieplejsze z Hello Kitty:tak:
Post sernik z brzoskwiniami to byl popisowy sernik mojej siostry pysznnnyyy:tak:Ostayni zrobila z Michalkami ciemnymi i bialymi, nie kapnelam sie dopoki mi nie powiedziala:-D
Dobra ide konczyc zupe , a potem musze sie ubrac bo jeszcze w pizamie, a potem na zakupy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam:)
Madzia jeju coś Ty za dziecko urodziła;-)anioła czy co?zazdroszczę takiego spania:tak:
Pabla u nas też nocki średnie ale też już się zdążyłam przyzwyczaić:sorry:średnio 3 pobudki, a jeszcze Kuba czasami coś marudzi więc nawet nie liczę ile razy wstaję:confused2:
Dorka widzę że prezenty już zaplanowane:) mniam, uwielbiam michałki, masz może przepis na to ciasto??
Post mmmm serniczek z brzoskwiniami moja mama pyszny piecze,ale też nie chcę całej blachy piec bo znowu ją sama zjem:-pfajne teksty ma Cinek, Kuba kiedyś powiedział "o! przestał gadać, idziemy do domu":-p
Tosika no balujecie koleżanko:-D
Surv oj zamienimy się na chwilkę??mój M Ci dom poremontuje a Twój mi kuchnię wysprząta:-p
uff, Oliwia śpi, ciekawe jak długo:confused2:dziś idziemy na usg bioder i trzymajcie kciuki żeby wszystko było ok, bo jak pieluchowanie nie pomogło to chyba się powieszę:confused2:
miłego dnia!
 
Madzia jeju coś Ty za dziecko urodziła;-)anioła czy co?zazdroszczę takiego spania:tak:
Póki co to na to wygląda,ale nie zapeszajmy ;-)
Ona tak 4-5 godzin śpi,budzi się ,nawet nie płacze tylko cicho stęka,zje i śpi dalej.Cóż za miła odmiana po Maćku :-D oby jak najdłużej.
Trzymam kciuki za bioderka!!!
Mnie martwi pępek,bo juz 2 tyg,a on nie wygląda jakby zechciał odpaść:no: dodatkowo czyściłam ostatnio Leko i teraz się krew sączy,nie mocno,ale każdy bodziak brudny:baffled:
 
Madzia u nas odpadł po jakimś m-cu, nawet pytałam dr że tak długo, ale dr twierdziła że jednym odpada szybciej a innym wolniej. Ja psikałam tribactic na patyczek do ucha i tym Oliwii przemywałam,teraz ponoć są zalecenia że niczym nie psikać ale mi się wydaje że lepiej żeby to obsuszać, zresztą moja dr też jest takiego zdania:tak:
no mała Ci śpi super, odpukać w niemalowane żeby tak zostało:tak::-)u nas rekord to 7 godzin,ach kiedy to było:-p
właśnie gotuję rosołek, muszę coś zjeść bo zaraz po młodego idę:tak:
 
ale cisza!
moje panny już wykąpane, zaraz Sonia dostaje cycka i do spania. Teraz przed kąpielą dałam jej jaglankę, może dłużej pośpi:sorry:
Madziu- mi przy Lenie pępek trzymał się 6 tygodni:szok::no: a przy Soni 10 dni:-) przemywałam tylko octaniseptem.

dobra, zmykam karmić młodą bo już marudzi.
 
witam kofane

ja zdrobię wiatr tylko:-)
bylam dzis na badaniach
maleństwo całe i zdrowe
wszystko prawidłowo się rozwija
serducho pięknie bije (aż sie popłakałam jak posłuchałam)
do tego ruchliwe moje małe szczęście i zawadiackie
machało nam na powitanie:-)

jestem spokojna i zadowolona z wizyty

surv mam niestety to samo - bezsenność już mnie dobija:baffled:
niemalże równiutko 2.30 budzę się, kręce, chodzę siku, pić i nawet coś zjeść i czekam na sen
a rano ledwo powieki podnoszę

ok idę kłaść małe
jutro ostatni dzień antybiotyku
zajrzę później

post już mam ochotę na ten serniczek:-)
 
witam wieczorkiem:)
moje dzieci już śpią:) ja zasiadam przed tv, a sobie obiecałam że od dziś będę brzuchy robić, tiaaa:-p
No, po kontroli ok, bardzo się cieszę, bo wizja rozwórki była dla mnie koszmarem...ale bioderka kształtują się ładnie, teraz jeszcze przez 3 tygodnie pieluchować 16/24h a potem 8/24h i w styczniu na kontrolę:tak:
no i dziś też był ostatni zastrzyk, więc znowu proszę o kciuki na jutrzejszej kontroli, żeby nic już tam Oliwcii "nie grało" na oskrzelach:baffled:
oh jak się obżarłam:-p
spokojnej nocki!(szczególnie co niektórym karmiącym;-):-p:-D)
 
Madzia u nas tak samo, raczej bez znaczenia jest o któej dzieciaki idą spać i tak wcześnie wstają. Dlatego też Tosika - wściekle Ci zazdroszczę:tak:
Renia, super wieści, że maleństwo zdrowe
Kic u Ciebie też widzę ok:tak:
Ani przy Mikim ani Oldze nie cierpiałam na bezsenność, więc nie wiem co to znaczy, ale na pewno jest to mega wkurzające. Surv, współczuję
Madzia, no pięknie Ci Majka śpi. Olga nawet częściej niż Miki się budziła, za to szybciutko jadła i w kimę. I pięknie sama zasypiała. Na pewno z nią było lepiej:tak:
Nad prezentami pod choinke jeszcze w ogóle nie myślałam, ale zawsze kupujemy sobie drobnostki. Dzieciaki oczywiście najbardziej obłowione
 
cześć kochane

ależ sobie wieczór fajowy zrobilam, normalnie wieki tak sobie dobrze nie robilam:-potóz tatus zajal się usypianiem bombalińskiej a ja pozapalałam sobie świeczki w lazience, wlączylam spokojny jazz, książka w ręke i "se" dlugą kąpiel sprawiłam:-) tylko w trakcie zabrakło mi lampki z winem:-p
Surv ja tak mialam z Tosia normalnie bezsennośc ciągla:sorry: ale za to w dzien nadrabialam:-p no i tymi slodkościami z Niemiec przypomnialas mi moje dzieciństwo:-D pamiętam jak nic w sklepach "pożądnego" nie było (czyt. slodycze) a moi rodzice mieli w Niemczech troche znajomych (szczegóolnie tata miał kolegow po lini myśliwskiej, chlopcy robili sobie takie wymiany studenckie, raz na sarenki do na granice krzyzacką) i zawsze jak przyjeżdżali to z worem slodyczy:-) do tej pory czuje ich smak;-)
Madzia oj wiem o co biega z tymi kabinami a ja ich mam cholera trzy:baffled: ale wiesz co ostatnio otkrylam jest taki spray do kabin i raz prysniesz i do tego szmatka i łazienka jak ta lala;-)
Post juz sobie wyobrazam Cinka jako nastolatka - wszystkie dziełchy jego:-D:-D:-D a ja telew. nie za bardzo, bardziej wole książki aczkolwiek zauważylam ostatnio, że bardzo sie "poświecam" dla męża swego jedynego, bo on uwielbia tv ale czesto sam nie chce siedziec w salonie i bierze mnie tak dla towarzystwa:-p a ja wtedy uziowy laptopik na koanka i wtedy klikam sobie z Wami:rofl2: a książki bym tonami lykala a wiecie co mój szanowny M, przeczytał moze w zyciu 10 książek (za mojej kadencji) i zawsze tlumaczy ze czasu brak (bo on tylko czasopisma spacjalistyczne albo kodeksy prawne) a jak wspomnę ze tesciowa ma ksiegarnie cto pewną anomalią pójde co?:-p
Dorka czekam na zdjatko, bo ja uwielbiam takie uszatki ale mojej jakiejs takiej malej nie znalazlam u nas:-p a powiedz mi kochana jaki Twoj Seba ma styl ubierania, bo mój mlody zazyczyll sobie plaszcz, i kategorycznie odmowił noszenia kurtek:baffled: znalazlam mu taki nawet ocieplany w h&m i to na dziale meskim:baffled: no ale była gadka, ze z kapturem (taka sportowa elegancja) ale takie dyplomatki to nie ocieplane więc na zimę bezsens no nie? no a teraz sobie zażyczyl takich pantofli ja ma tata:eek: kurde normalnie klon M sie robi :baffled:
Renia superrrr:-) jesze czekamy na wieści, że tam cipuszka rosnie:-);-)
Madziu Tosi to chyba dwa miesiace odpadal pępuszek:tak:też pamięatm że szukalam wszędzie czy to możliwe?
Kic trzymam kciuki mocno!!! ale i tak bedzie dobrze:tak:

no a my dzisiaj po pierwszym dniu w przedszkolu, dziewczyna troszku na poczatku plakala, poźniej bylo oki ale nic nie jadla:no: zobaczymy jak jutro. oj chyba wyjatkowo kimnę sie tak wczesnie do lożeczka, bo coś mnie oczka się kleją:baffled:
 
reklama
dzień dobry

wyspani mimo, że obudził mnie kaszel młodego i poleciałam do pokoju sprawdzić czy się nie zakrztusi (surv była 2.36:confused2:)
jednak spanie bez kręcioły jest luksusem

zaraz dzwonie do pani dr bo dziś ostatni dzień antybiotyku a zdałoby sie sprawdzić co tam jeszcze świszczy

Kic super, że koniec z zastrzykami i bioderka zdrowe:-)
Tosika oj syn ci mężnieje;-)
a co to za magiczny środek do kabin?

kurcze zjadłam śniadanie i mnie zamuliło
miłego dzionka
chyba zima idzie?:szok:
 
Do góry