reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

witam
u nas spanie do 8:-) więc nie mogę narzekać na śpiocha
Tymi chyba lepiej choć katar i świsty okropne:baffled: grunt że antybiotyk łyka (marsjanek w nagrodę być musi)
mnie gardło pobolewa więc od rana tantum verde i czosnek:-p
dziś mama z bratem przyjada w odwiedziny to bynajmniej mój syn bedzie szczęśliwy bo strasznie się nudzi i ciągnie do towarzystwa:-)

Kic inhaluj jak najcześciej i na śpiocha jak najbardziej bo wtedy się nie będzie mała wierciła:tak:

Madziu świetnie sobie radzisz. A jak pokarm? Mleczko w obfitości?

Surv super fotki:-) Brzusio śliczny. W środę pani w poczekalni u gina pyta który miesiąc, ja mówię, że 12 tydz a ona wielkie oczy:-) i pyta bliźniaki?:-D:-D:-D:-D

oki zmykam dać antybiotyk
miłego dzionka
 
reklama
I ja się witam! Poleżałam do ... 8.30! Ale hajlajf! Dzieciaki oczywiście wcześniej wstały, ale w końcu m zwlekł się z łóżka, to dał im śniadanie a ja mogłam poleniuchować. Czad! I przez to miałam od razu więcej energii - kuchnia i łazienka posprzątane. Dzieciaki własnie grają z m w wojnę - teraz to u nas hit:sorry:A za chwile mają obiecane czytanie książek:-) Za oknem piękna pogoda, ale ziiiimno! Po południu idziemy do kuzynki - dzieciaki mega happy.
Renia, super, że antybiotyk działa.
Miłego dnia dziewczynki!
Aha, widziałam, że na stronie dadum.pl jest darmowa wysyłka (dla dziewczyn z Krakowa i okolic, to nie zachęta ;-)) - kupiłam 2 rzeczy. Lubię ich produkty. Zakupy pod kątem Mikołaja:tak:A dziś wybieram się z kuzynką do Carrefoura, Tesco, bo tam chyba już "rzucili" zabawki
 
WItam rankiem:)
My dziś też dłużej pospaliśmy:) wstałam przed 8,ale młody wcześniej się zerwał tylko zajął się kolorowaniem i było cicho:-p
Madzia oj to jak autem to obowiązkowy jakiś zapp do auta:-p;-)wiesz mała będzie coraz cięższa więc fotelik myk na stelaż i wio:-p;-):-Dsuper że pokarm płynie:tak:chwila minie za nim się ustabilizuje, u mnie "cycusie" co rusz szaleją i mam wrażenie że na zmianę mam nawał z brakiem pokarmu albo ja mam już schizy i się nakręcam:-p
Renia mi powiedziała lekarka że nie mogę tantum w ciąży tylko propolki:sorry:za to w aptece pan jak najbardziej polecał tantum i być tu mądrym:baffled:zdrówka dla Tyma:tak:
Kasia no luz na całego widzę:-pna selgrosie były fajne promocje na gry:tak:nawet upatrzyłam takiego słonia dla Kuby ale był wybrakowany i go nie wzięłam, mają mieć dostawę więc wtedy kupię:tak:
Oliwia śpi, a Kuba poszedł z babcią karmić kaczki, M oczywiście nadal ciągnie fuchę więc znowu cały dzień będziemy sami:confused2:u nas zimno okropnie(rano było -2):confused2: ale pięknie słońce świeci:tak:
miłego dnia!
 
Myśmy ze spaceru niedawno wrócili,bo faktycznie słoneczko piękne i nawet ciepło w tym słońcu i wiatr nie wieje:tak: Chłopaki u fryzjera byli,ja na małych zakupach,bo goście się zapowiedzieli po południu,K juz absyntha chłodzi,więc mam obawy:szok:. Dzieciaki śpią,choc Maciek jakies szopki zaczyna odstawiać ,chyba się skończą te drzemki,a szkoda:sorry: k poszedł dokończyć zakupy,a ja się biorę za sprzątanie.

Nocka u nas całkiem fajna.Tylko jedna pobudka o 1 i rano po 6 ,to akurat jak Maciek wstał.Małą jeszcze położyłam a jemu bajki odpaliłam i pospaliśmy z K do 8 :-)

Kicrym Buzz mi wytarczy ;-) rozkłada się jednym ruchem ręki,a ze złozeniem tez nie kłopot,więc do niego sobie fotelik wpinam i jedziemy;-)
Renia zdrówka.Ja tantuum stosowałam i *spam*:tak:

Co do prezentów to się jeszcze nie zastanawiałam.Teściowa już wypytuje co kupić,więc dla MAcka chyba sanki zechcemy,bo nam w tamtym roku sprzed drzwi gwizdnęli,a dla małej moze jakiś leżaczek,bo nie mamy.Jeszcze się zobaczy.Ja moze Maciusiow farby albo kolejne kredki do malowania po wannnie kupię,bo ma z tego radochę.
Zmykam,bo K wraca,więc coś będziemy ogarniać i jakieś zakąski szykować.
 
heja,
u nas też spanie do 08:00 dziś :-)Lena trochę kasłała, ale bez paniki. Mała budziła się ze 2 razy w nocy, od 05:00 już jakieś kręcenie było więc wylądowała u mnie w łóżku i spałyśmy do 08:00.
a dziś cały dzień same bo M pojechał najpierw na mecz a teraz mamę po chemii odwieźć do domu, więc wróci dopiero wieczorem. Sonia dziś spała 2 razy po 40 min i taka maruda trochę ale dajemy radę.
ja już od września większość prezentów dla rodzinnych dzieci mam, muszę tylko siostrzenicy dokupić jakąś grę fajną i dla siostrzeńca parking dla samochodów. Lena od nas będzie miała tą kuchenkę a dla Sonii mam jakąś drobnostkę, bo zabawek mam mnóstwo generalnie.
a co chcecie dla siebie od Mikołajów??? ja właśnie się zastanawiam nad jakąś biżuterią, może Lilou czy coś podobnego....hmmm.... nie wiem, kolejnego zegarka mi już M nie kupi :rofl2:
 
Oj Madzia Ty to nie potrafisz wykorzystać pretekstu do kolejnego wózka:-p;-):-Dzapp o wiele lżejszy:-p;-)super Ci Maja śpi, oj zazdroszczę:tak:Kuba za to ma jakiś nawrót spania w dzień i potrafi spać 3 godziny:szok:tylko potem wieczorem jest problem więc go budzę tak po 2 godzinach:tak:
Pabla ja już sobie kupiłam, mufkę na rączkę no i na wiosnę zmiana floty więc "mikołaj"dołoży parę groszy:-ptakie spanie to u nas standard:sorry:
Poinhalowałam dziś młodą ale maska na buzi u nas nie przejdzie:sorry:Oliwia nauczyła się skrzeczeć/piszczeć nie wiem do czego to zaliczyć ale słodko to robi:-Dno i lada dzień a przewróci się na brzuch:tak::-)
idę jakieś lody wsunąć:-p
 
Ja robię wiatr niczym Post, ale dziecko do dziadków wyprawiłam, drugie wisi od rana do wieczora na Vivie a ja robolę, choć nie chce mi się straszliwie:baffled: Ale przynajmniej mam gwarancję, że mnie jutro nikt o 6.30 nie poderwie z łóżka:-)

Renia
, zdrówka, mnie też już coś gardło drapie i wzięłam tantum, bo nic innego w domu nie mam...mnie z kolei pani w aptece powiedziała, że nie wolno, ani tantum ani propolków więc chyba trzeba się zdać na własny zdrowy rozsądek;-)

Pabla, no ja chce od mikołaja ksiązki jak zwykle...no może od mikolaja osobistego jakieś perfumy, ale muszę dyskretnie wyczaić, czy ma ku temu odpowiednie środki;-) Jutro jadę z siostrzenicą na zakupy, to się rozejrzę za prezentami, w sumie brakuje mi tak z jedną trzecią, ale najdroższe już mam dzięki Bogu:tak:

Kic, smacznego...ja zjadłam osobiscie polowę upieczonej szarlotki i zamierzam się na ptasie mleczko własnoręcznie robione...a potem pani w laboratorium pyta, patrząc na moj brzuch, czy ja robię oznaczenie RH na 28 tydzień ciąży:wściekła/y:


Dobra, wracam do roboty, bo dziecko przebiera nogami, żeby się do kompa dorwać, a mnie się marzy kakao i myk pod kołderkę;-)
 
Surv...he he...no tak jestem ostatnio expertem w wietrze :)mniam mniam, ja wlasnie szukam przepisu na sernik bo dostalismy wczoraj domowy ser i trza wykorzystać, no i Surv, czy dokopałaś się już do maszyny, bo ja dzisiaj po kolejnych próbach szycia polaru otrzymałam od babi kaskę na nową maszynę aaaaaaa....i moge przystąpić do zakupu huuuurrra, w ramach szczęścia uszyłam młodek spódniczkę z cienkiej bawełny w kwiatki (bo to maszyna szyje, no a jak już rozłożyłam to coś musiałam machnąć)Dorka, Renia...surv pokazała brzuchol ostatnio a Wy???? zwłaszcza Renia... ja oczekuję niecierpliwie na foty :)sorki za układ ale widze że moja przeglądarka ma gdzieś entery i ładuje wszystko jak leci cóż...Kasia...boskie zabawki, i chyba zrobię tam już świąteczne zakupy, ale jak popatrzyłam to mnie gratisowa wysyłka i tak załapie jak obskoczę mikołaja i aniołka :)Kic..to super wieści, warto po inchalacji oklepać składając rękę w łódeczkę i generalnie ponosić więcej w pionie (to też pamiętem zalecali w szpitalu)m a no i podobno jest też mucosolvan w wersji do nebulizacji ale na receptę, to już raczej dla 3 latków pewnie :)Madzia...męczę sie czytając co robisz...normalnie motorek masz dodatkowy czy jak???:)Pabla, Wam też zdrówka życzęgeneralnie chciałabym napisać więcej ale już nie pamiętam co komu chcialammoje dwa aniołki bawią się razem i narazie bójki nie ma...cud jakiś czy co??u nas dzisiaj leniwie normalnie odsypiamy, polegujemy i świętujemy wolnew pon może wkońcu nowy outlet odwiedzę to może coś nabędę :)no nic może oglądnę jakieś maszyny w necieto do późniejpaaa :)
 
Post, no właśnie wczoraj jak R w szale sprzatania (naprawdę mył fugi w kuchni szczoteczką do zebów:szok:) chciał maszynę umieścić na półce pod sufitem to sobie przypomniałam, że mialam Ci numer spisać, a zatem oto ona:

Szyj.pl: Janome 415 ;-)

u mnie nadal odlogiem leży z braku czasu, ale trzeba bedzie ruszyć przed porodem wyposażenie łóżeczkowe kinder-niespodziance uszyć
 
reklama
Kuzynkę odwiedziliśmy. Dzieciaki wybawione. Skoczyłyśmy na zakupy. Moim kuzynka kupiła gry, ja jej synowi też, tylko mojej chrześnicy nic nie kupiłam. No ale jeszcze chwilkę czasu mam. Ludzi w galerii tyle, że głowa boli:szok:
Surv, z tego sklepu bardzo fajne są puzzle. Mamy księżniczkę i piratów i są świetne. Takie fajne grubaśne no i przede wszystkim ładne:tak:ja tam kupiłam też puzzle, tylko z innej firmy, niż te wymienione i domino, ale jeszcze mi nie przyszły
Nie robimy sobie z m Mikołajek, więc luzik. Pabla z lilou mam bransoletkę - bardzo fajna:tak:(Renia mnie zainspirowała swoją ;-))
Madzia, pięknie Ci Majka śpi!
 
Do góry