reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

hej hej
ja znowu z doskoku.
młody wczoraj od 12-tej w połudne do 12-tej wieczór na zmianę darł się lub przy cycu siedział więc czasu jak by mniej:szok::szok::szok::szok::szok:
pabla..oklepywanie pulmexem super, ale inhalacje to podstawa przy zapaleniu płuc:tak::tak::tak::tak::tak:
może Lenka ze wsględu na wczesne stadium tego nie potrzebuje.
My inhalowaliśmy w szpitalu 2 razy dziennie.

surv...nie damy komornikowi wprowadzić sie do Ciebie:no::no::no:
także działaj działaj
 
reklama
Kicrym, dzięki za pocieszenie i robię tak jak mówisz:tak: Ale teoria teorią, a praktyka:-(
Surv, Post dobrze pisze - komornika juz przepędzamy;-) Stąd ta nazwa, ahaaaa. Super!
Post, to masz w domku "wesoło", ale sama doskonale wiesz, że wszystko to minie:tak:

Beaa, duuużo miłości i radości każdego dnia! Sto lat!
 
Witajcie, standardowo na nic nie mam czasu, wczoraj tylko szybko pzeczytałam, ale nawet nie miałam czasu odpisać.
Lenka biedactwo, dobrze, że poszłaś Pabla z nią na to rtg ,mnie by to do głowy nie przyszło.
Post to daje ci troszkę cinek popolaić.
Madzia i jak wam idzie oduczanie smoka?
Kicrym, dobrze że Kubuś już do szkoły poszedł.
Dorka, mnie też się jakoś Maks tak wcześniej budzi ostatnio
Surv nazwa sklepu super, ja też się wstrzymuje z prezentami gwiazdkowymi.
Musisz się uzbroić w cierpliwość znam przypadek , że firma przez pierwszy rok przynosiła marniutkie dochody , a w ciągu sześciu lat tak się rozkręciła że drugi dom mają zamiar kupić.
 
Ja się tylko odmeldowuję: byłam u lekarza, dostałam antybiotyk choć to niby tylko przeziębienie - pani doktor twierdzi, że do soboty mi przejdzie, mnie na razie trudno w to uwierzyć, bo całe popołudnie przeleżałam bez życia ze skaczącym po sobie dzidziusiem:-p Mała coraz bardziej kicha, ale daję krople i oby jej przeszło... idę paść dalej, może jutro się obudzę jak młody bóg?;-)

Miłego wieczrou!
 
Beaa wszystkiego dobego,niech się spełnią Ci marzenia!!!
Izabelka najlepszego dla m!

Survior oczywiście wspomożemy,więc o spotkaniu z komornikiem nawet nie myśl.Zdrówka życzę!
Kasia z tego co pamiętam na forum regionalnym są ze dwie przedszkolanki i to samo pisały co Kicrym,żebyś zawsze mówiła dzecku kiedy i kto po nie przyjdzie,ale bez ściemy,jak po obiedzie to po obiedzie i jak ty to ty.Powodzenia!
Post jesteśmy z Wami i dużo cierpliwości życzymy.Pomyśl,że z każdym dniem będzie coraz lepiej:tak:

U nas ciąg dalszy batalii ze smokiem.Maciuś już go nie widział dwa dni:-)Ale noc była fatalna:crazy: 3 godziny wiercenia się i jęczenia,jednak się nie dałam:no: ,ale pospać też nie pospałam,bo od 23 do 2 i od 5-8 z przerwami ,rano z bólem głowy wstałam i nerwy mi puściły aż się poryczałam:-:)sad:Teraz zasypianie poszło gładko,bo młody w ciągu dnia spał tylko godzinkę,ale już się nocy boję:hmm:
 
Ale cicho....
właśnie sobie teraz leżałam z mlodą i myślałam że jak wrócę do pracy ( to już w ten poniedziałek:szok::baffled: kiedy ten czas minął:confused: ) to już nie będę pewnie tak na bieżąco. w pracy netu niet:-:)-(
u nas ciągle szpital, ale dziś już parę razy, na momencik zjawiała się dawna Lenka, zaraz potem padała zmęczona na poduchy, które jej rozłożyłam na podłodze, żeby mogła odpoczywać kiedy tylko poczuje potrzebę. Generalnie młoda jest bardzo słaba, szybko się męczy, ale dzis już troche się pobawila, nawet chwilę potańczyła przy muzyce:-) oj, oby szybko przeszło bo tęskni mi się za spacerkami z nią...
Surv - leż Kochana i się kuruj i oby do soboty zniknęła zaraza i do Florki się nie przyczepiła!
 
Jejku, jaka cisza tu ostatnio!
dziewczyny, wracajcie!!!
u nas nocka w miarę, chociaż pobudka już o 06:30, poleżałyśmy jeszcze z godzinkę i już na nogach. Młoda je chrupki ( ostatnio w czasie choroby jedyne co chętnie je:baffled: ) i ogląda mini mini.
jutro idziemy na kontrol, ciekawe co lekarz powie.
oj,jak mi się chce na spacerek z młodą wyjść:-p:sorry2:
miłego dnia!
 
Dziewczyny gdzie jesteście, ale cisza.
My też dziś wstaliśmy o 6.30 i była Masakra, bo Maks od wczoraj ma poszczepienną gorączkę, normalnie 40 minut cały czas na rękach i płacz, jeszcze tak nie było. Teraz już jest ok, wrócił mój Maksiu, bawi się autkami i tylko 37 stopni, ale ledwie mu zmierzyłam temperaturę.
Pabla to dobrze ,że Lenka dochodzi już do siebie, wyobrażam sobie jak może wam brakowac spacerków, tym bardziej że jeszcze jest ładna pogoda, nam pediatra pozwoliła jak najbardziej wychodzić przy gorączce.
Surv zdrówka życzę
Bea spóźnione życzenia urodzinowe
 
No ja widzę, że jak wszystkie wracacie do pracy, to nie ma z kim pogadać:-( Kurczę niedługo sama tu zostanę i będę prowadzić lipcowy blog:-p
U nas nocka taka se, mała ma coraz większy katar i ciagle się budziła...wyjazd staje pod dużym znakiem zapytania, bo ani ja sił nie mam, ani niepewnego dziecka nei zostawię, ale R ma wybadać szefa o możliwości urlopowe w przyszłym tygodniu, więc może uda się przełożyć...

Pabla, super, że z Lenką lepiej! Pewnie jeszcze parę dni będzie słabiutka, bo co choroba odpuści, to antybiotyk wysłabi, ale spytaj jutro na kontroli czy w weekend możecie już gdzieś wyjść? Ja za spacerami nie przepadam, a mimo to też szajby dostaję, jak siedzimy zamknięte choć kilka dni:tak:

Kamu, to oby gorączka była jednorazowa! Szukając wykonawcy dla siebie, znalazłam też kilka miejsc, gdzie sklep internetowy możesz sobie sama założyć, za znacznie mniejsze pieniądze - wyślę Ci potem namiary na priv.

Madzia, jak nocka? Dzielna jesteś, ze ze smokiem czynnie walczysz i myślę, ze już wkrótce będzie lepiej - to jak ze wszystkim, nauką zasypiania, nocnikowania etc. - najgorsze są początki:tak:

Miłego dnia!
 
reklama
Witam!

Madzia podziwiam wytrwałość w walce ze smokiem,po takiej nocce ja bym pewnie się poddała.

Surv zdróweczka dla Ciebie i Florki,eeech szkoda tego wypadu

Post rzeczywiście nie czasowa jesteś,oby powolutku brzuszek się uspokoił

Kamu mam nadzieję,że gorączka już nie wróci

Pabla super,że Lence troszkę lepiej,co do inhalacji to inhalowałam solą fizjologiczną i Pulmikortem (piszę tak jak to mówię) i mukosolwanem na zmianę oczywiście;Trzymajcie się Dziewczyny

Ja już biegiem przed ósmą odwiozłam przedszkolankę,na 10,30 mam u niej zebranie
ciekawe jak mnie to po kieszeni trzaśnie?,a na 12,10 mam ją odebrać,normalnie nic nie będę robić tylko jeździć w tę i z powrotem

Miłego dzionka Wam życzę!
 
Do góry