reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

Gabrysiu, sto lat i dla Ciebie! Nie ma Cię na liście, stąd niedopatrzenie:baffled:

Myśmy dziś nieświadome, że ma być 25 stopni odbębniły gigantyczny spacer za Rynek i z powrotem, bo musiałam dla swojej siostry skompletować zamówienie - za tydzień druga siostra leci do niej i trzeba dziecko w produkty pierwszej potrzeby zaopatrzyć;-) Przy opkazji nabyłam conieco do kartek urodzinowych dla naszych dzieciaków, bo jak widzę, jak lista rośnie, to czas się zbierać za robotę:-p Kupiłam też w końcu dla siebie bluzkę w Camaieu - mąż nakazał mi wydać ile chcę na ciuchy dla siebie....jakbym wydała ile chcę, to byśmy do września nie jedli, ale trochę mu pensję uszczuplę, a co - niech się poczuje prawdziwym żywicielem i ubieraczem rodziny:-D:-D

No a teraz najchętniej bym się walnęła, ale Florka uparcie trenuje z pilotem i wagą elektroniczną na wabia.....nie wiem, jak ona to robi, nie mogę dojść, ale nie przesuwając się na tyłku ani nie raczkując pokonuje cały pokój:szok: Jakoś tak na zmianę klęka i siada, że jej wychodzi.....chyba, żeby nie, stąd kolejny guz nabity o panele:baffled: No nic zaraz tatuś przejmuje wartę nad młodą:tak:
 
reklama
Wszystkim dzieciaczkom swietujacym kolejne miesiace wszytskiego najlepszego!!!
Witamy sie slonecznie aczkolwiek mrozno
u nas dzisiejsza noc byla super, wyspalam sie ze hej...pewno znow to tylko przypadek ale ciesze sie niezmiernie...
bylismy wczoraj na zakupach, dziewczyny jakaz jestem szczesliwa...w koncu sobie cos nowego kupilam...i co smieszne wczoraj obsmialam na tym watku spodnie rurki a co kupilam...spodnie rurki...no ale najwazniejsze ze jak baleron nie wygladam, wrecz przeciwnie:tak:ni i jeczez spodenki takie do kolan na lato i koszule biala, i piekna marynarke ktora w sumie moze za elegancka robic ale do jeansow tez dosc pasuje. no i koszulke polo i skarpetki...dla M tez zakupy zrobilismy i Malemu kilka koszulek kupilam...fortune wydalismy ale trzeba bylo ten kupon do Tommy H. uzyc:tak:a mowia ze pieniadze szczescia nie daja...a wlsnie ze daja, moze chwilowe ale jednak;-)
post po Twoim opisie zaczelam sie gleboko zastanawiac nad kolejnym dzidziusiem...zatesknilam za brakiem tlenu, nadwaga i ogolnym toczeniem sie:tak:takie to bylo wszytsko fajne i slodkie nosic ludka w brzuszku:tak:

 
Melduję że zaczęlam chodzić na fitness:tak:dzisiaj pierwsza godzina za mną, uff straciłam kondycję:zawstydzona/y:ale dobrze że na rolkach przed tem jeździłam bo by był obciach na całego. W środę powtórka z rozrywki:-)no i diety a raczej ograniczenia pakowania w siebie co tylko oczy widzą czas zacząć:-D
Trzymam kciuki za systematyczność!:tak: I za szybkie spalanie zbędnego tłuszczyku;-) Też bym z chęcią poszła, ale M. pracuje w systemie i często bym nie mogła:baffled:

wczoraj zaliczyłam pierwszą stłuczke- oczywiście z mojej winy:zawstydzona/y:- jak to się mówi pierwsze koty za płoty.
No to nieźle:szok: Ale dobrze, że z własnej winy, mniejsza zlość:-D

Surv...no leci leci. Teoretycznie 6 miesicc powinien się zacząć w czwartek ale suwaczek już go wychaczył:tak::tak:
Kurcze, zazdroszczę! Też bym chciała brzuszek(ale tylko ciążowy:-D).
Dziewczynki, co mam zrobić, żeby móc też wysyłac kartki do dzieci? Bardzo bym chciała:tak:
No i zazdroszczę spotkania:tak: Szkoda, że wszystkie dyskusje na zamkniętym:-( Ale następnym razem pojadę:tak:
 
Kicrym - fajnie masz z tym fitnessem, te musze o czyms pomyslec bo wstyd, zeby w takim wieku miec taka licha kondycje.
Anieszka- ta stluczka to chyba nic groznego?
Pearl, Surv- gratuluje udanych zakupow, a co za tym idzie, poprawy humoru.

Dzisiaj wzielam Zainab na randke, ale chyba kawaler jej bardzo nie przypadl do gustu bo bardziej byla zainteresowana jego majatkiem, tj. zabawkami, niz nim samym.

Przed chwilka wszamala ponad 300 ml gestej zupki i pewnie zaraz pojdzie spac.
 
Ale dzisiaj solenizantów:szok:
My hurtowo ,ale oczywiście szczerze skaładamy najlepsze życzenia dla wszystkich dzieciaczków.Bądźcie zdrowe i grzeczne!

Pearl,Survivor gratuluję zakupów.Nie ma jak poprawić sobie humor nowym nabytkiem.Pochwalcie się.

Ja dzisiaj też buty sobie kupiłam,bo pojechaliśmy garnitury oglądać dla starego i dla małego,a skończyło się na tym,że ja mam buty ,a oni nic hehe:-D
 
Jejku, zazdroszczę zakupów dla dla siebie i dla dzieciaczków:szok::-)
Pochwalcie się koniecznie zakupami!!!
u nas też dzis gorąco, ale ja nie korzystałam, M poszedł z młodą na spcaer a ja ogarnęłam kuchnię, umyłam lodówkę i jest ok:-)
jutro dalszy ciąg sprzątania....
Surv - moja też lubi takie wabiki, jak chcę żeby przeszła się wzdłuż kanapy to też jej kładę telefon lub pilot do telewizora.
 
Olga,Olenka,Natalka,Gabi,Misiu wszystkiego najlepszego z okazji kolejnych miesiecy
Ja juz dzis po pracy,jeszcze jutro i weekend. Padnieta jestem, rano mialam migrene na szczescie lekka i moglam isc do pracy. Bol po tablaetkach przeszedl ok 15.
Survi,Pearl,Madzia fajnie spobie cos kupic nowego, no nie:-)
Agnieszka co sie stalo? Pierwsza stloczka niezapomiana;-)Ja jeszcze na szczescie nie mialam zadnej stluczki:tak:
Kircym ja po ciazy bylam z 3 razy i zawsze mowilam ze bede czesto chodizc:sorry:Trzymam kciuki zaby Tobie sie udalo regularnie chodzic:tak:
 
Pearl,Survivor też zazdroszczę zakupów :tak:
co do stłuczki to mężulek się dopatrzył na protokole9tzn na tym rysuneczku-ktory na predce nabazgral poszkodowany), że to wygląda, jakby to tamten ściął zakręt a nie ja, poza tym gostek nie wpisał swoich danych do formularza, tylko podpis i co mu sie stalo z samochodem, wiec moze wyjdzie wspolwina

wszystkiego naj naj dla świętujących dziś dzieciaczków:-)
 
reklama
Ja to chyba nigdy za Wami nie nadążę , jeszcze czytać to i owszem, ale z odpisaniem to tragedia :sorry:

Najważniejsze wszystkim solenizantom tym dzisiejszym i wcześniejszym samych pogodnych dni z okazji kolejnych miesięcy :tak:
 
Do góry