reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

pabla oby tak sie stało jak piszesz i Twoje było grzeczne jak kiedyś siostra:-)
która z nas by nie chciala takiego słodziaka co nie krzyczy tylko kwili :-)
ale do kazdej wersji sie przyzwyczaimy;-)
 
reklama
Ja przez to że nie miałam netu wczoraj siedziałam i czytałam "Język niemowląt" Ciekawa ta książka,są tam opisane różne typy dzieciaczków,najgorsze są poprzeczniaczki.Mam wersje elektroniczną także jak by ktoś chciał to nie ma sprawy.
Bea nie stresuj się na zapas już jesteś na końcówce dzidziuś będzie rósł po za twoim brzuszkiem.
Nocny koszmar witaj na lipcówkach.
Do lekarza idę ok 18 także wieczorem dam znać co i jak.
 
kamu czekamy na wieści
ja byłam na wizycie w zeszły piątek i juz chętnie bym szła:-)
jakoś teraz to mogłabym kontrolować mojego synala co drugi dzień;-)
 
Widze, że w naszym życiu teraz najważniejszymi zdarzeniami na świecie są kontrole.
Ja też chce już do ginekologa ( hehehe i pomyśleć, że kiedyś nie lubiłam tam chodzić)
A to dopiero 7.07. Ale będzie usg :)

Co do dzieciaczków to one wszystkie na pewno będą aniołkami.
Ciesze się, że teraz lato więc mniejsza szansa na przeziębienie maluszka i katarek :). Mój starszy złapał paskudztwo jak miał kilka dni i to był koszmar.

Ciekawe jak tam Julia, pewnie rodzi skoro nic nie pisze ^^

Dzięki za antygościowe wsparcie, naprawdę.
Niestety na tych gości nic nie podziała bo z daleka są, rozmowa też nic nie daje bo wychodzi, że jestem wstrętną córką która matce przyjemności ostatnich dni zabiera.
Nie wiem skąd takie niezrozumienie rodzicielki,
teściowa się duuuużo więcej martwi niż ona.
W ogóle teściów mam super. Urlop przełożyli bo muszą mnie "pilnować" i chcą syncia zabra ćna wyjazd jak się maleństwo urodzi.
Nie wiem czy to dobry pomysł bo fakt, że mnie odciążą ale chce też Pysia "wdrożyć" do bycia starszym bratem.
 
Heksa - twoje dzieci to złotka, moj Tomuś dzisiaj dał mi się trochę wyspać, jadł co 3 godziny w nocy, więc jestem wypoczęta i rześka.

Dziewczyny, wkrótce lipiec to się posypiecie raz dwa.

Nocnykoszmar- witamy !
Agnieszka - moj Jasiek też był aniołkiem i mam nadzieję że Tomuś też taki będzie. Ja wiem że statystycznie to wręcz niemożliwe, ale łudzę się :-)
Haszi - wywal tych gości na zbity tak zwany łeb, niech ci d##y nie trują !
 
oj ja bym chciała takiego aniołka!he he!jestem straszny spioch i boje sie ze nie dam rady, jeszcze wszyscy dookoła truja du#e jak to cieżko z takim maluchem, normalnie masakra!
 
Pabla poczytaj sobie uważam że jest dużo cennych wskazówek,wiadomo życie pokaże,ale niektóre rady tej babko podobają mi się.
Julia napisała:Hej! czop odszedł,mam lekkie rozwarcie ale wody jeszcze nie odeszły.Spuchnięta jestem już cała i nie mam siły się ruszać.Już mnie zostawili na oddziale"
 
reklama
Kamu Dzięki za info o Julii. Napisz że trzymamy kciuki za szybki poród. Niech Zuzka wyskakuje jej z brzuszka szybciutko:-):-):-):-)
 
Do góry