reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Roni , a gdzie jezdzisz na wizyty i na ktora ? ja mieszkam w Gdansku Glownym, jak chcesz to pojade z Toba, albo przejde sie gdzies z Jaskiem...
 
reklama
andziu kochana jestes, ale tu wlasnie jest problem, Jasiek jeszcze nie moze po tym zapaleniu oskrzeli za bardzo wychodzic z domu :-(, nie moge go zabrac ze soba, bo jeszcze nie wydobrzal :baffled:
 
Roni a jakaś koleżanka, sąsiadka...chociaż wiem, że ja k potrzeba to nagle nikogo nie ma.........:-(

a fotel już zamówiłam:-)
 
Witam PAnie byłam u lekarza iokazało się że druga dziewuszka rośnie w brzuszku mąż niepocieszony ale żartował z lekarzem że może 3 strzał będzie celniejszy, choć jeszce wczoraj zapierał się że dwójka zupełnie wystarczy. efekt wizyty świetny dzidzia zdrowa i wszystko ma na swoim miejscu teraz tylko czekać do lipca.
 
Mery super, że wszystko ok!:) Skoro druga to też dziewczynka, to nie robiłabym mężowi nadziei, że za trzecim razem będzie inaczej :) Mój też nie bardzo może się pogodzić ze wstępnym rozpoznaniem naszej Florki - tzn. generalnie wolałby dziewczynkę, ale ponieważ od 6 mcy rozpowiada wszystkjim, że czuje, że mamy chłopca, to ambicja nie pozwala mu z tej nadziei zrezygnować :p Na kolejne próby na razie nie daję się namówić, sądzę, że będę potrzebować co najmniej z dekadę, żeby dojść do siebie po pierwszej ciaży :))
 
Mery gratuluje córeczki:-)
Sprawiłabym sobie taki fotel ale niestety mieszkanie mamy dosyć małe i nie miałabym go za bardzo gdzie wstawić
W sobote moja koleżanka urodziła synka pierwsze dziecko i tylko 2,5 godz. Mały jednak urodził się w 8 miesiącu,2700 ale dostał 9pkt.Wszystko jest ok.
d4de37b931.png
 
Roni strasznie mi przykro :-( mam nadzieje ze uda Ci sie cos wykombinowac, daj koniecznie znac co w koncu z tego wyszlo... a jakbym jednak sie przydala, to wal smialo, z checia pomoge, tym bardziej ze teraz w ciazy to dzieci dzialaja na mnie strasznie przyciagajaco, zawsze je kochalam z calego serca i uwielbialam z nimi spedzac czas, ale teraz to juz w ogole ogromny magnez :-)
AHaa jak juz dostaniesz przesylke z fotelem, koniecznie pochwal sie jak sie na nim siedzi:-D
Mery gratuluje dziewuszki :-) nie odbieraj nadzeji tatusiowi, niech mysli ze 3 strzal bedzie w synka :-) zreszta wszystko mozliwe. mam wielu znajomych , moich znajomych w takiej konfiguracji tzn., np. chlopak, chlopak, i juz brak nadzieji na babeczke, a trzecia rodzila sie wlasnie dziewczynka :-) najwazniejsze ze malenstwo jest zdrowe:-) jak bedziesz miala ochote podzielic sie z nami wynikami z usg zapraszam na sstworzony przeze mnie watek o wynikach usg :-) ojej ale autoreklame sobie zrobilam :-)
survivor nie ma to jak meska duma, Twoja mala juz dziala na przekor- nie da sobie w kasze dmuchac faceteom, hehe niech uczy sie juz w lonie mamusi :-)
kamu pogratuluj kolezance synka ;-) szkoda ze wczesniaczek, ale najwazniejsze ze zdrowiutki i wszystko dobrze :-) u Ciebie tez synek, o ile dobrze pamietam ?? :-)
 
MERY - witaj !!! i gartuluję córeczki.
Co do foteli, to ja mam XXL- rzeczywiście nie jest ogromny ale wygodny. Mam tylko problem ze wstawaniem z niego, bo niski bardzo i się muszę rozbujać zeby wstać. Fotel jest u Jaska w pokoju i służy gównie dla mnie jak go usypiam ( a musze go trzymac za rączkę aż nie zaśnie), to jak się wstaje to fotel " słychać" bo się przesypuje ten styropian czy co to tam jest w środku.
odlwiedziłam dzisiaj koleżankę która niedawno urodziła. To jej drugie dziecko tym razem synek. Maciuś do porodu ważył 4,500 kg, a ona taka mała i chuda. Ale dała radę sama urodzić i nawet nie popękała tak bardzo, tylko hemoroidy się ujawniły. Więc skoro ona dała radę to ja też dam !!! ;-)
 
reklama
Witam wieczorkiem, u mnie też już po badaniu.Maluch rośnie zdrowo, wszystko jest ok.Bedę mieć prawdopodobnie drugie cc :tak:.No i rośnie mały chłopczyk (chyba że jest pomyłka).
 
Do góry