reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Dzieki Kic, nie wiedzialam ze trzeba jeszcze raz zapisywac:no: U nas chyba nie trzeba,ale pewna nie jestem,dzis zapytam.
co do zmywania,to juz nie raz bylo gadane,ze kazdy po sobie,ale jakos u nas to nie dziala:no: Za to ja mu jeszcze dzisiaj dorzuce swoje i bedzie mial do mycia wiecej.Zmywaraka tez mi sie nie miesci,wiec trzeba sie meczyc:eek:
Musze sie pochwalic,ze zamowilam sobie kolko terenowe do Buzza,juz nie moge sie doczekac jak przyjdzie,bo tym normalnym to masakra,zwlaszcza jak Majka sie coraz ciezsza robi.
Kic a widzialas ten nowy Quinny Moodd?

Ja juz z rundki wrocilam,jeszcze u mamy po pita bylam i przynajmniej obiad na dzisiaj dostalam to nie musze robic:-p
Majka sie obudzila jak ja tylko z auta wyjelam,a wczoraj tak pieknie jeszcze 2,5 godziny spala:sorry: Nic,najwyzej jak bedzie spiaca to ja na balkon wystawie,bo znow nie mam czasu na spacer,za to ona na swiezym powietrzu to i 3 godziny pospi.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madzia ponoć to terenowe o wiele lepsze:tak:moda na żywo nie widziałam, ale z netu mi się podoba:tak:ponoć ma mniejsze siedzisko niż buzz, ale z designu mi się podoba:tak:Zapytaj o te zapisy albo zobacz sobie na stronie p-la:tak:u nas odkąd weszła ta internetowa rejestracja to trzeba zapisywać co rok.

Ja właśnie położyłam Liwę, wyciągam żelazko i włączam zaległe seriale:-ppóźniej się na spacer wybierzemy, słonko świeci ale na razie jest baaaardzo zimno:confused2:
 
Madzia, u nas we Wrocku, też trzeba było w marcu albo podpisać przedłużenie albo rezygnację, właśnie po to, że jak ktoś, jak my, rezygnował, to się zwalnialo miejsce dla jakiegoś nowego 4-latka. Tutaj właśnie zakończyla się rekrutacja, ale są jeszcze jakieś dogrywki regionalne, więc wyniki będą za jakiś tydzień...nadziei nie mam, ale emocje jednak pewne są:-p
No i w sumie moglabym się u Ciebie nająć do porannego bawienia dzieci, bo i tak o 5 rano wstaję:-D

Jeśli chodzi o drugą ciąże, to R też jakby mneij się przejmuje, ale u nas to bardziej kwestia pozostałych zmian życiowych: tak go emocje remontowe pochlaniają, ze czasem zapomina, że niedługo Sara bedzie na świecie:-p Ale generalnie pomaga, tylko do siedzenia z Flo czy dokładnego sprzątania zagonić go ciężko, bo na strychu i w stodole ciekawsze wyzwania czekają:-)

A u nas w końcu słońce na całego! Zimno jeszcze, ale już na nastrój zdecydowanie lepiej...dziś co prawda robota na cały dzień, ale może potem wyjdziemy, bo R we Wrocku a Flo umrze z nudow w domu...no i dostałam od sąsiadki czosnek i maliny do posadzenia, to może się zbiorę, zwłaszcza, że do porodu już wszystko gotowe, jakby co:-p

aaaa i rozwaliła mnie wczoraj koleżanka..dzwonila, opowiadałam jak tu jest, że warunki na razie niesprzyjające wizytom, że ja się ledwo turlam, po czym ona pyta, na kiedy mam termin i mowi: A to może wpadniemy na majowy weekend ? w końcu wtedy bedę mieć jeszcze dobre 2 tygodnie do terminu, więc żebym się nie nudzila czasem:no: Co prawda na weekend przyjezdza siostra, ale ona do roboty, pogotuje mi na zapas i posprząta, ale to zupełnie co innego niż goście spragnieni agroturystyki...bez pomyslunku niektórzy są, ot co:-p
 
Jezuuuu dziewczyny nie straszcie mnie z tym przedszkolem:szok:
Mysle,ze jak trzeba by bylo zapisywac to cos powiedzieli,albo podali jakies info na tablicy,ale nic o tym nie slyszalam,totez sie zdziwilam postem Post:szok: Chyba tam zaraz zadzwonie,bo nie wytrzymam do 14.30:cool:

Kic ooooo to jesli siedzisko jeszcze mniejsze to juz chyba calkiem lipa! W buzzie to ono wcale duze nie jest,tzn sa dwa -mniejsze piankowe do 18m-cy (chyba ) i drugie niby wieksze,ale jak kupilam ten wozek to Maciek mial 7 lub 8 m-cy i sie juz do tego piankowego nie miescil,wiec szybko zamawialam to wieksze. W wieku 2 lat to juz siedzial w nim jak sledz,dlatego teraz trzymam speedi,bo jednak w tym to siedzisko o wieeeele wieksze.
Generalnie ten moodd to nowsza wersja buzza ,siedzisko troche inne tylko,a tak to to samo.I to badziewne kolko jeszcze:confused2: Poki dziecko male to jeszcze jako tako jedzie,ale potem:eek:Powinni w standardzie dawac to niby terenowe.Za to gondola mi sie podoba.

Survivor a tak,niektorzy to maja pomysly:sorry: a gdzie ty tam z Flo chodzisz? macie jakis plac zabaw czy cos? Trzmam kciuki zeby sie panna jednak dostala do p-la.

A wlasnie musze dzis dzwonic do zlobka,odhaczyc sie na liscie jak co miesiac.

Majka wyeksmitowana na balkon.Pranie powieszone,podlogi poodkurzane,wiecej nie robie.Zabieram sie za suwnice... bleee,ale mus to mus.
 
Dzien dobry!!!
Survi to Flo ma rozrywke:tak:
Madzia wspolczuje balaganu zrobionego przez m:no:My mamy zmywarke ale czasami trudno ja zaladowac lub rozladowac:eek:My zrezygnowalismy z jednej szafki zeby zmywarke wstawic:tak:
Post super ze dzieciaki dostaly sie do przedszkola:tak:
Kic gratuluje udanego tortu:tak:
Tosika podziwiam samozaparcie z silownia i bieganiem:tak:
Renia ja wczoraj mialam to samo caly dzien mi tchu braklo:eek: G dopiero "zauwazyl" ze jestem w ciazy jak lekarz powiedzial ze mam szyjke skrocona:laugh2:Pomaga duzo, teraz byl 4 dni w domu to mialam luz bo on wszystko robil:tak:
Ja dzis ide na wizyte ale dopiero na 18,20 a to tak daleko;-) Juz nie moge sie doczekac:tak:
Ostatnio czesto mysle o mojej siostrze co tez jest w ciazy, przykro mi ze jej nie ma w Polsce:-(Fajnie by bylo przejsc ciaze razem:tak:Justyna jest ode mnie starsza o rok i jeden dzien,znajomi nas myloili, mysleli ze jestesmy blizniaczkami:-DJutro Justyna ma ostatnie USG,ciekawe czy sie dowie kogo nosi w brzuchu:tak:
Milego dnia
 
witam w południe

Madziu no lepiej i mi się czyta o naszych pamiątkach ślubnych, bo bynajmniej wiem, że nie jestem sama
normalnie wypisz wymaluj taki sam model

Kic super, że torcik udany - mniam

Kasiu z Tymim to full przejęci było, teraz zdecydowanie mniej zachwytu. Jak dla mnie i moich nastrojów przykre bo chciałabym większego zaangazowania i troski.
Ale skoro lekarz powiedziłał, że wszystko w najlepszym porządku to czym tu sie przejmować? Brzuch jak brzuch dla mężczyzn

Dorka moja znajoma właśnie tak ma, że szyjka sie skraca. Już raz wylądowała w szpitalu i wywołałao to powszechne zaniepokojenie. Mąż i syn zdani na siebie zaczęli doceniać mamusię w domu. Teraz znowu chciał ja lekarz posadzić w szpitalu ale obiecała, że będzie leżała w domu. No i jak medyk powie, że żona musi leżeć, nie może się przeciążać to chłop rozumie.
Im chyba trzeba straszaka żeby zrozumieli, że ciężko nosić taki brzuch
Z niecierpliwością czekamy na wyniki wizyty:-)

a ja dzis humor super
przyszły kozaczki a co lepiej poprawia kobiecie humor niż kolejna para bucików;-)
do tego miłam lekcję włoskiego i jakos słoneczniej mi się zrobiło

zaraz idę odgrzać pierogi na obiad i za prasowanie się biorę
siły mam a i tak na siedząco to robię

miłego dzionka
 
Madzia..u nas zapisy są na rok i umowę się na rok zapisuję, Są dzieciaki które chodziły do p-la ale sie np nie dostały na kolejny rok.
Kic..a zrobiłaś fotki, gratulacje.. nie trudnie nie??
Renia...męczę się jak czytam co ty jeszcze robisz :)
u mnie nadal kicha, czuje się jak kupa nieszczęścia, dzieciaki prychają, młody zaczął kaszleć, zobaczymy jak to będzie.
i nie wiem co jeszcze ale będe wieczorkiwem bo teraz popracować trzeba.
paa
 
My po krótkim spacerku:) zaraz zbieram się po Kubę i może jeszcze skoczymy na plac zabaw:tak:
Post no szczerze, to rzeczywiście nic trudnego:tak:na roczek na pewno zrobię sama torcik, tylko muszę wymyślić co na górę zrobić- w sensie jaką ozdobę:tak:będę miała więcej czasu więc planuję kupić jakieś jadalne cekinki czy coś w tym stylu;-):-)u nas raczej te dzieci, które chodziły to się dostają:tak:zdrówka dla Was!
Surv i taki "wybieg" jest najlepszy:-Dmój Jakub uwielbia na wsi kopać w ziemi, podlewać X razy wszystkie grządki, patrzeć które kwiatki jaki pączek mają itd:-Da co do koleżanki to hmmm dzieciata jest??ludzie chyba pojęcia o ostatnich tygodniach ciąży nie mają:sorry:
Renia a no jak kozaczki przyszły to wszystkie smutki precz:-Dja z niecierpliwością czekam na jutrzejszy dzień:-p;-)
Dorka koniecznie daj znać jak po wizycie:tak:zamówiłam na jutro kuriera, po jutrze paczka powinna być u Ciebie:tak:wpakowałam wszystko co mi się już nie przyda. Jakby Ci się coś nie podobało to proszę wrzuć do pojemnika na ubrania dla potrzebujących:happy:wpakowałam też większe kurteczki ale zapakowałam w worek próżniowy żeby Ci miejsca nie zajmowały:-p
Madzia gdzieś na forum czytałam o mood'zie i były linki do zdjęć porównawczych z buzz'em. Laska pisała, ze siedzisko jest jeszcze mniejsze:sorry:tak ten nowszy buzz ma dwa siedziska, ale nawet to niby 18m-cy+ jest dość małe. Speedi ma duże siedzisko:tak:ale dość krótkie oparcie:-p
 
reklama
Hej, znów wpadam jak po ogień. Ale jak jest małż to czasu mniej :confused2:
Co do przedszkola u nas też zapisy co roku (dzieci co chodziły zawsze się dostają), w tym roku miejsc było mało, i dostało się Tylko kilkoro nowych 5 i 4 latków, dla 3 latków brakło miejsc :szok: Dobrze że Wiki już chodzi, to miejsce ma :tak:
Ciężarówki widzę już pakowanie i pranie dal nowych maluszków (troszkę zazdroszczę :rofl2:) ale więcej dzieci nie zamierzam mieć ;-)
Zdrówka dla wszystkich chorowitków, małych i dużych. Szczególnie dla Misi, bo ostatnio często chora.
A u nas jeszcze jedna sprawa nie rozpatrzona,(złożyłam cv do pracy) i czekam na efekty szanse jakieś tam są, ale podobno jest 6 podań na to 1 miejsce :cool: Szczegółów na razie nie zdradzam
Co do autka to dzięki za gratki. A jest to Seat Ibiza ( z 2009 roku, benzyniak 1,2 mocy)kolor biały.Jeździ się fajnie, choć na razie średnio mi cofanie wychodzi ( itam gdzie nie muszę to się ustawiam do jazdy na wprost ):-D
Nie wiem co więcej pisać, dużo słonka i ciepełka dla wszystkich, u nas zimno ok 4 stopni i pochmurno :confused2:
 
Do góry