reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

No to poczytałam w końcu dokładnie co u Was, ale widzę, że tu się forum wózkowe zrobiło:-D Renia, fajnie, że M spełnia zachcianki, no i wózek rzeczywiście wypasiony, ale u nas na wsi by się nie sprawdził, bo chodnikow nie ma:-p No i super, że imię dla Ignasia ostatecznie zaakceptowane!

Co do rowerów, to Flo strasznie zapóźniona, bo we Wrocku nie miala gdzie jeździc, ale mam nadzieję, że na wsi nadrobimy trochę. Pabla, a dla Lenki wielkie gratki...ja mam problemy z jazdą na dwóch kółkach, a taki maluch sobie tak świetnie radzi:tak:

eeee...Tosika, co się bedziesz odchudzać...poczekaj na mnie, startuję za jakieś pół roku:-D Aczkolwiek na diecie cukrzycowej już mi teraz waga stanęła, więc chyba odchudzająco też działa:tak:

co do cukrzycy, to kłuję się sama - to nie boli, bardziej boli pobieranie sobie krwi do pomiaru cukru:tak: A insulina ewidentnie działa, bo już dziś mi cukier w końcu spadł jak należy...no i mam cichą nadzieję, że może z tego powodu skroją mnie wcześniej, bo generalnie to na D. Śląsku teraz wszedzie każą czekać równo do 40 tygodnia z cięciem:-(

A Kasiu, napatrzylam się na Twoje labradorki i coraz bardziej mnie kusi, żeby też nam wziać, zwłaszcza, ze akurat wczoraj znalazlam kilka w okolicy naszej wsi do oddania za darmo:tak: Tylko zastanawam się, czy nie poczekać do urodzin Sary, zeby pies był najnowszym dzieckiem i jako stan zastany uznał dwoje dzieciakow, a nie zaraz po przyjeźdze do nas oswajał się jeszcze z dzidziusiem? no i nie wiem, czy lepiej szczeniaczka, czy podrośniętego? bo do wyboru są i takie, i takie?

Dobra, zmykam do roboty, R dziś jedzie z elektrykiem na wieś, ale wieczorem wraca, bo jutro auto do odbioru u mechanika:tak:
 
reklama
o widze,dziewczynki nasze najmlodsze niedlugo na jezdzikach beda szalay,kurcze a dopiero co to sie urodzilo:szok:

Renia,Kic super ten stokke ,ja to sie tu czasem na zywo przygladam,bo cyganie w poblizu maja i nim smigaja ;-) a co do fioletu to chba nie przeszkadza chlopczykowi,listopadowa forumka tez ma fiolet dla chlopczyka ale iCandy.
Tosika szacun dla M! i dla Tosi tez ,za pierwszy dzien w p-lu ;-)

Kic kiedy zaczynasz dukana?
Oj Majka mi tu kwiczy,wiec musze sie zmywac.Chyba od dzisiaj rozszerzamy diete,bo jakas nienazarta panna,z reszta mamy pozwolenie od pediatry;-) Kurcze na noc wypija 210ml + dwa cyce i jeszcze niepocieszona ,a obudzila sie dzisiaj juz o 2,gdzie zwykle to o 4 jest pobudka pierwsza.Mam sloiczek marchewki to jej dam sprobowac,a na noc chyba kleiku dorzuce do mleka.

Dobra to jeszcze na odchodne torta wklejam i uciekam,bo juz ostre spiewy slysze.

8zg3g7.jpg
 
wow jaki piękny tort!!!!
Madziu to ty szaleńczo uzdolniona jesteś
zamawiam jakby co następnym razem u Ciebie

Surv widzę, że nowe miejsce totalnie ekscytuje - bosko!
no ta przestrzeń dla dzieciarni fantastyczna
a breslał z tymi porodówkami i szpitalami to jakaś katastrofa
co by nie mówić na śląsku chyba jedna z lepszych w polsce dosępność
a piesek to super pomysł
też gdybym miała dom z ogrodem to chciałabym psiaka
naoglądałam się Kasi Baby z dzieciakami i się zakochałam - sama słodycz

Kic dzięki za podesłanie fotek
jest na serio śliczny w tym kolorze
miałam opory, że ten kolor był dla Klary a tu chłop i nie koniecznie
ale teraz to mam w d
wózek kupuje głownie sobie (a co mnie się od życia i wózka tez cos należy)

oki zmykam wyprawiać malca do pla
miłego dzionka
 
Madzia szok :szok: ja was dziewczyny podziwiam, że takie cuda robicie :tak:

Surv ja bym wzięła teraz, żeby mieć czas podszkolić szczeniaczka- uwierz mi to jak kolejne dziecko-trzeba mieć siły; potem może być ciężko-masz jeszcze czas to zdążysz troszkę wychować :tak:
Tosika gratki dla córci :-D moje już tęsknią za przedszkolem

wózki super
a ja zostałam na cały dzień z dziećmi-rysują właśnie; pies czuje się niedopieszczony i łazi za mną; dzisiaj skończę kuchnię i będę miała spokój ;-) słonko jest to i żyć się chce
 
ale cisza
widac wyszystkie w pracy
ja leże, odpoczywam tzn juz skończyłam
teraz biorę się za obiadek, pranie i sprzatanie
a później papierkowe sprawy poodkładane do oporu - ale dziś juz muszę

Izabelka bynajmniej masz wszystkich pod skrzydłami dzisiaj
a jak piesek? on też u Was od niedawna

Surv teraz czy później piesek to tylko od Was zależy
na pewno obowiązek jest i z tym trzeba się liczyć
koty to jednak cos zupełnie innego w sensie wychowawczym i towarzyskim

moja Anodina chodzi za mna bo chce smakołyka
dałaby się za nie pokroić:-)

dobra zmykam do kuchni - oj nie chcem ale muszem
 
Czesc
Kic juz go kupilismy:baffled: mam nadzieje ze nie bedzie tak zle:-( Na nastepne wakacje kupimy jakas spacerowke:-DJa bede go zostawiac w piwnicy
Madzia:szok::szok::szok: jestem pod wrazeniem,super torcik:tak:
Tosika to super ze mala na nowo chodzi do przedszkola:tak:
Survi u Was tyle szczeniakow do oddania,a u mojej kuzynki zadnego:no: W ostatnim czasie zdechly im dwa:-( Fajnie miec domek ach tez bym chciala:tak:
Renia no teraz wlasciwie i mezczyzni chodza w rozowych koszulach:tak:ja nie w pracy ale juz posprzatalam troche,obiad mam od wczoraj:-)
Iza zdrowka dla dzieci,wodze ze Ci sie nie nudzi w domu:-D
My dzis idziemy do lekarza z Misia do kontroli,dzis skonczyla antybiotyk,moglaby juz isc do tego przedszkola:tak:Niestety jeszcze troche kaszle wiec pewnie do konca tyg posiedzi w domu:-(
Milego dnia u nas dzis slonce,ale wiatr wieje
 
ale cisza
widac wyszystkie w pracy
ja leże, odpoczywam tzn juz skończyłam
teraz biorę się za obiadek, pranie i sprzatanie
a później papierkowe sprawy poodkładane do oporu - ale dziś juz muszę

Izabelka bynajmniej masz wszystkich pod skrzydłami dzisiaj
a jak piesek? on też u Was od niedawna

Surv teraz czy później piesek to tylko od Was zależy
na pewno obowiązek jest i z tym trzeba się liczyć
koty to jednak cos zupełnie innego w sensie wychowawczym i towarzyskim

moja Anodina chodzi za mna bo chce smakołyka
dałaby się za nie pokroić:-)

dobra zmykam do kuchni - oj nie chcem ale muszem

post pisałam godzinę temu i co ja widzę, nie poszedł w światłowód
cos sie dzieje z naszym bb
 
Witam:)
Ja też nie w pracy, ale testowałam nową zabawkę;-):-p:-p:-p:-):-):-)
Renia a mi wyskoczył Twój post:tak:mi ten purple się szalenie podoba:tak:uważam że własnie ten odcień jest taki uniwersalny:tak:teraz wyszedł nowy kolor ale mi się nie podoba,zaraz Ci linka podrzucę:-p http://allegro.pl/najnowszy-stokke-xplory-blue-melange-okazja-i2201330757.html
Dorka nie będzie źle, a targowałaś się chociaż:-pKubę też woziłam od razu tyłem do siebie a teraz przy Liwce jakoś sobie nie wyobrażam takiego 5-6 m-cznego dziecka tyłem, ale wiesz ja znajduję byle pretekst żeby zmienić wózek:-p
Madzia wow, piękny ten tort!Dukana zacznę jak będzie lepiej z kasą bo co jak co ale jednak dość obciążająca finansowo jest ta dieta:baffled:od wczoraj znowu liczę kalorie ale coś mi nie wychodzi-musieliby zaprzestać produkcję słodyczy:-p:crazy:
Izabelka nie masz ochoty na moją kuchnię???oj jakby się przydało porządnie doszorować, szczególnie w szafkach i lodówka:-p
Surv no szczeniak to jak kolejny dzidziuś, ja bym chyba odczekała aż dziewczyny trochę podrosną, jakoś przerażałaby mnie wizja ciągłego sprzątania przy psie i opiekowania się noworodkiem:baffled:ale ja po uśpieniu naszego maksia już więcej psa nie chcę:no:za bardzo się przywiązuję a potem trach i się okazuje że zwierzę chore i trzeba uśpić:-(


Liwka "gra" na organkach od Kuby i już dostaję szału, bo regulacja głośności jest popsuta:baffled::-p
nie wiem czy pisałam bo wczoraj posta pisałam 3 razy:sorry2:Kuba jedzie 30.03 na konkurs piosenki o wiośnie:tak::-)ciekawa jestem czy w ogóle zaśpiewa przed jury:baffled:
idę jakiś obiad na szybko zrobić, bo po południu idę na warsztaty do p-la:tak:
 
dziekowac za uznanie:tak:

Kicrym
przyznaj sie co to za zabawka:-D
Kurcze konkurs piosenki...powazna sprawa:szok:
Super ten stokke,ale kolor mi sie tez nie podoba:no:
Co do diety to mam ten sam problem ze slodyczami niestety.Juz czekolady nie jadlam i to ze wzgledu na Majke,bo ma szorstkei policzki,podobno uczuleniowe,ale MAciek znow nazbieral na chrzcinach i jak tu sie powstrzymac???:confused:

Dorka gratuluje zakupu!:tak:i jak u lekarza?
Renia a co pysznego pichcisz? co do zakupow to widze,ze cie szal juz dopadl:tak:fajne sa takie maluszkowe sprawunki,a jeszcze jak bez finansowych limitow to bomba normalnie:-D
Survivor ja bym albo juz pieska brala,albo odczekala jak Sara troche podrosnie.

Moja gwiazda spi juz 3 godziny.Na spacer nie poszlysmy,za to byla na balkonie:-D,a teraz dogorywa przy otwartym oknie jeszcze.
Dzisiaj testujemy marchewke,juz wszystko gotowe,miska wyjeta,sloiczek tez,a ta spi w najlepsze.Ide sliniaka jeszcze poszukac;-)
a wlasnie jesli o jedzenie chodzi
Kic ile ci Liwka na raz wypija mm? moja chyba troche duzo jak tak patrze na inne listopadowe dzieci.Jak ja K w dzien czasem karmi to 180 ml machnie,a wieczorem 210ml malo,wiec jeszcze obydwa cycki oproznia.
 
reklama
Madzia wkleję zdjęcie zabawki wieczorkiem na zamkniętym:-p;-)no wg mnie dużo Ci zjada:happy:moja Liwka w dzień 150ml (zazwyczaj na dnie zostawia, przypuszczam że jakieś 30ml )a na noc 180ml+2 miarki (takie jak do mleka) kaszki ryżowej, wychodzi tego jakieś 190ml (w porywach do 200ml) ale zawsze coś zostawi. Zawsze jej robiłam właśnie 210ml ale zostawiała prawie pół flachy i stwierdziłam że szkoda tego mleka:-p

zjadłam spagetti i zbieram się do p-la:happy:
 
Do góry