reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

Fredka ja też mam nadzieję że jak zęby będą już wszystkie to koszmary nocne się skończą raz na zawsze :tak:
właśnie zastanawiałam się nad tym filmem, ale jak piszesz że Cię nie powalił to poczekam aż ktoś ściągnie to z internetu;-) a ciekawe jaki będzie ten nowy film "Kołysanka":sorry:

Mondzi mój P.pracuje na dole w transporcie taśmowym... pilnuje żeby węgiel wydostał się z dołu, żeby nic się nie blokowało i nie przegrzewało... boję się o niego ale co zrobić jak nie ma wyjścia:baffled: przynajmniej mamy czym w piecu palić bo dostaje węgiel i karty na żywność 250zł miesięcznie (choć przy teraźniejszych canach szybko znikają)... JUż raz przyszedł z dziurą w nodze, a innym razem kolega go odpchnął i uratował go przed rurą która leciała na jego głowę, ale cuż :-( mam nadzieję że nic złego go nie spotka i spokojnie przerobi jeszcze 23 lata!
co do ciuchów, ja też wolę firmówki z taniej odzieży bo przynajmniej wiem jak po praniu wyglądają ;) a ceny Polskich ciuszków...szkoda gadać!:wściekła/y:

dorka gratuluję postępów nocnikowych, ja jeszcze kupki nie upolowałam :rofl2:

Madzia, survi GRATULUJĘ nocki!!! i zazdroszczę ;-) Niki dziś dobrze nawet spała ale za to ja miałam jakąś bezsenność,a od rana jestem taka słaba i wszystko mnie boli... :baffled: byle do wiosny!

Dziś mamy SUPER sukces nocnikowy!!! Niki od rana jest bez pieluchy i ciągle woła sisi, nagadałam jej że nie ma pieluszki i jak zrobi sisi do majtek to będzie jej mokro1 i zimno:laugh2: i wiecie jak woła o sisi... "sisi nocnik, nie ma papejsia" :szok::szok::szok: nie wiedziałam że tak to szybko pójdzie... szok totalny... no chyba że to dzień dobroci dla mamy :laugh2:;-)
 
reklama
Madzia - super, oby tak dalej z nockami:tak::tak::tak: Kurczę, to ty mało jesz:szok: Ja do 17 to mam z 4 posiłki za sobą:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Surv- jakie siwe włosy;-) Ale po twoim poście na temat wyglądu zmobilizowałam się i zrobiłam sobie maseczki i pilingi:tak: Znalazłam taki specjalny krem do mikrodermabrazji, z avonu, który kupiłam strasznie dawno i od razu lat mi ubyło:-D Tylko nie wiem, czy po 30 już go można używać, ale jest super:tak:
U nas z ciuszkami trochę już marnie... Jeszcze trochę mamy w torbach, ale niewiele... Na wiosnę trzeba będzie się obkupić... Co jakiś czas kupuję używane paczki przez allegro i jestem zadowolona... Po domu też mała chodzi w używanych, bo szkoda innych, skoro ciągle coś brudzi... I nie wiem, czy wy też tak ciągle pierzecie? Po prostu szok, ciągle kupa prania:wściekła/y:
My oddaliśmy małą niani i pojechaliśmy do Czech na zakupy, bo M. chodzi jak dziad i sam sobie nigdy nic nie kupił:wściekła/y: Za wyjątkiem 2 wiatrówek do biegania:-) I co jakis czas jeździmy i szukamy czegoś w dużym rozmiarze i dokonujemy zakupu hurtowego - na przykład 3 pary butów(dla świętego spokoju;-)) albo tak jak dziś 3 pary jeansów:zawstydzona/y: A potem poszliśmy na pyszną kawkę z masą bitej śmietany i na wielki kawał ciacha:-) Ale po @ zaczynam ograniczać jedzonko...
Idę do garów:-)
 
Hej
Kaja no to zakupki udane:tak: Ja jestem przed@ ale jakos mnie nie ciagnie do slodyczy:eek:
aga&niki brawo dla corki:tak:Musze mala tez pampra puscic w domu, ostatnio przez pol godzi dwa razy sie zlala w gacie ale to bylo jakis miesiac temu wiec moze sie nauczyla?
Madzia brawo dla Macka, trzymam kciuki za kolejna przespana nocke:tak:Ja jak ide na pierwsza zmiane to w domu pije herbate i jem mala kanapke. Potem w pracy pije kawusie okolo 10 sniadanie(od niedawna sam jogurt) potem o 14 obiad(mamy w pracy),i pozniej po 18 w domu ale np.jablko lub inny owoc:tak:
Survi gratulacje dla Flo oby tak dalej:tak: Zastanawialam sie ile Ci kg ubylo i wychodzi na to ze tyle co mi:tak: Od poczatku to juz 5kg ale teraz intensywniejsza dieta:tak:Ale piersi mi nie zmalaly:-(Chociaz troche mogly, G nie chce ale mi ciezko:tak:
Za szybko sie pochwalilam mala zrobila kupke do nocnika, bylam u tej kolezanki i zrobila dwa razy w pampersa:baffled: Cos tam mowila ale nie uslyszalam ze mowi kupa:-(Mam nadzieje ze w domu bedzie wolac:tak:
 
Hej!
Ja dziś sie urlopowałam, bo nie miał kto z Olgą zostać - babcie i dziadki na imprezie u wnusia w przedszkolu;-)i załatwiłyśmy zaległe szczepienie. Olga była zuch - uroniła 3 aktorskie łzy ale dopiero wtedy jak pani przyłożyła gazik do rączki ;-) Dziś stwierdziłam, że rosnie mi kolejny fan Zygzaka - juz się dopomina:-D
Pisałyście o odpieluszkowaniu. Ściągnęłam dziś pampa, Olga zrobiła siku na nocnik (szok!), zostawiłam w majtkach, to za jakiś czas wylądowała w nich ... kupa. No i to by było na tyle postępów:sorry:Aha, a wieczorem, po kapieli, jak nie chciała zalożyc pieluchy, to zrobiła kupę ot tak sobie na podłogę, a nocnik stał koło niej dosłownie 10cm. Może nie trafiła?:eek::-D

Olga non stop w używanych śmiga. Nowych ubranek mamy malutko;-)
Dorka, Surv, gratulacje za spadek wagi:tak:
Madzia, fajnie, że Maciuś przespał nockę:tak:

i nie wiem co miałam jeszcze pisać:zawstydzona/y:
 
dziewczynki przyszlam sie pożalić, iż ledwo zipie:-:)-(
wczoraj dopadła mnie jakaś jelitówka i caly dzień w toalecie spędziłam, a dzisiaj kicham, prycham, z nosa leci i telepie:no: i do tego glowa pęka:-(
Kic ja mam na wyprzedaży zimowe rzeczy, czyli dlugie spodnie, sweterki, kurteczki i takie tam;-) Mondzi jak będę to sprawdzę jakie mam sukieneczki (86? dobrze pamiętam?);-)
no i tyle miałam siły naskrobać:zawstydzona/y:
aaa byli dzisiaj ludzia oglądać mieszkanko:tak: nawet nie przestraszyl ich widok sflaczałej gospodyni:-p i baaaardzo podoba im się mieszkanko:-) zobaczymy co dalej, nie chce zapeszać;-)
 
Witam,pierwsza?!
Kasia niezly numer Olga zrobila:-D
Tosika zdrowka zycze oby szybko przeszlo:tak:
Bylam wczoraj u fryzjera i mam grzywke:tak:Jak zrobie zdjecie to wkleje na zamknietym:tak:
 
Olga ale dajesz zmiany :)
ja się szybckiutko witam bo znowu ciekawe programy w nocy puszczali no i musieliśmy z Cinkiem sobie oglądnąć:tak:
no i dzisiaj ja dętka a młody jak młody bóg...jak on to robi?:szok::szok::szok::szok:
Tosika...to kciukasy trzymam i zdrowia kobieto zdrowia życzę
dorka
..właśnie mi przypomniałaś że do fryzjerki zadzwonić muszę...oczywiście że wklejaj:tak::tak::tak::tak:
aga&niki..to nieźle że woła...gratulacje..u nas jak przykukam że się dziecko zamyśli to zdążymy z kupą do nocnika a siku to czysty przypadek..ale jak pytam gdzie się kupkę robi to nocnik pokazuje oczywiście:-D:-D:-D:-D:-D ściemniara jedna
surv...wszyscy naokoło się dukanują..to nowość jakaś nie?? ale chyba nie dla mnie bo mięsa trza jesć.gratuluję i życzę utrzymania trendu:tak::tak::tak::tak:

u nas bez zmian..dzieci szaleją ja biegam ale jakoś na wadze tego nie widać:no:
no nic idę się pozbierać w całość
miłego dnia
 
Witam!
Dorka, mam nadzieję, że zdjęcie już jest:tak:
Post, straszna imprezowiczka z Ciebie;-)
Surv, kiedyś pisałaś, że wszyscy w koło w ciąży. Ja normalnie nie wiem co o tym myśleć, bo naprawdę co kogo zapytam, to rodzina się powiększa. Chyba przestanę;-)
 
reklama
Kasia tu nie ma co myśleć, tylko działać...albo przeciwdziałać, zależnie od preferencji:-D

Post, gdzieś w sieci znalazłam też wariant dukana dla wegetarian, mogę podesłać w wolnej chwili:tak: Ja nadal kilogramowo nie bardzo chudnę, ale brzuch wchodzi w najciaśniejsze dżinsy, więc czuję się zmotywowana do dalszej walki....motywację dodatkowo pogłębiłam kupując za ostatnie pieniądze cudny welurowy płaszcz wiosenny na szmatach...płaszcz chwilowo mocno opięty, ale do wiosny ma być w sam raz:-)

A tak w ogóle to ja na moment, bo zaraz idę kwitnąć na kiermaszu:-( Nie chce mi się straszliwie, nie bardzo wierzę, że coś z tego wyjdzie, ale tonący...kiermaszu się chwyta:-p Miłego dnia! postaram sie zajrzeć wieczorkiem:tak:
 
Do góry