reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2008

dobra...nie bardzo wiem co o tym myśleć, test kupiony zrobiony, po przepisowych 3 minutach gruba krecha w polu kontrolnym i nic więcej...ale po kolejnych dwóch - blada w polu ciążowym...nie wiem, czy omamy mam czy ona rzeczywiście jest, przy Florce były 2 grube.... na wszelki wypadek idę zapalić i trzasnąć kielicha, bo być może to już ostatnie:-:)-(
 
reklama
SURV - :szok::szok::szok::szok::rofl2::-):-D:tak:
SZOK! na pocieszenie powiem Ci że ja tak miałam z Leną....gruba krecha jedna po 2-3 min, a potem powolutku wypełzała druga bladziocha w polu że jestem w ciąży:-D:-D:-D:-D
ale jaja:-D:-D:-D
dla pewności zrób sobie za 3-4 dni kolejny, no ale jak się pojawiła 2 kreska to raczej nie masz co liczyć na pomyłkę:happy2:
 
No ona coraz wyraźniejsza jest.....o żesz **** byłam pewna, że znowu fałszywy alarm:szok::szok::szok: Tak bardziej dla sportu ten test zrobiłam, a tu masz babo placek:crazy: Ech powtórzę jutro, wiem dokładnie kiedy w ciażę mogłam zajść, i w sumie jeśli jestem to raptem od 6 sierpnia, ale myślałam, że znowu się uda...no to chyba jednak idę się zachlastać:-:)-:)-(
 
Surv biegusiem po teścik leć bo ciekawość mnie tu zżera , a tak swoją droga to nei ma się co dziwić Florce że marudna, trzonowe zęby podobno są najbardziej bolesne w wyrzynaniu. Maks też był trochę marudny a zreguły jest spokojny.
PAbla już niedługo będziemy "wirtualnie opijać" pierwszego zębola Lenki
Dorka nie grzesz 8.30 ci dziecko wstało , ja uważam to za luksus.
Tosika to faktycznie ta projektantka do dupy, jak tylko myśli o kasie a nie o wykonaniu pracy. Mój tata też wykonuje usługi i zawsze całą kasę bierze po wykonaniu pracy.
Kicrym trzymam kciuki abyś się dostała, ale napewno się dostaniesz.
Pearl fajnie , że tak dobrze ci się jeździ chociaz mnie by 3 godziny tak po mieście chyba umęczyły, jesienią chyba znowu muszę zacząć jazdy ale nie z D, a ze znajomym naszym który pracój z D, swoją drogą bardzo przystojnym znajomym:-)
Renia to udanego spotkania z elektrykiem
 
No ona coraz wyraźniejsza jest.....o żesz **** byłam pewna, że znowu fałszywy alarm:szok::szok::szok: Tak bardziej dla sportu ten test zrobiłam, a tu masz babo placek:crazy: Ech powtórzę jutro, wiem dokładnie kiedy w ciażę mogłam zajść, i w sumie jeśli jestem to raptem od 6 sierpnia, ale myślałam, że znowu się uda...no to chyba jednak idę się zachlastać:-:)-:)-(
Ale jaja Surv, no to ja ci równż dodam na pocieszenie, że mnie pierwsze 2 testy wyszły negatywne , a trzeci wyszedł taki właśnie z drugą bladą kreską ledwie widoczną. Zrób jutro rano kolejny. Aż mi ciarki przechodzą
 
no to w przyszłym roku około kwietnia/maja będziemy witać kolejnego dzidziusia:-)
Surv - będzie dobrze wszystko, pewnie jesteś trochę w szoku....i przerażona też....ja bym była na pewno.
Ciekawe co Twój R na to:confused::-p
 
Kamu - jeśli do zapłodnienia doszło na początku sierpnia to według mojego kalkuratora wychodzi na 26 kwietnia....
oj Surv- my tu już Ci poród planujemy:-):-)
 
reklama
szok, to mało powiedziane:-p R wysłałam oględnego smsa, ale się nie odzywa, może padł trupem za kierownicą:-p A termin to konkretnie 29 kwietnia...dobra nie nakręcam się na razie, może test był przeterminowany, może to ciaża urojona:sorry2: Pierworodna w każdym bądź razie odpuścić nie zamierza i strasznym głosem żąda drugiego śniadania, więc idę się nią zająć i nie myśleć o głupotach:tak:
 
Do góry