reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
witam się wreszcie i ja:-):-):-)
bardzo dziękujemy za życzonka od cioteczek-kloteczek:-):-):-)
my dzisiaj caly dzień na obijaniu spędziliśmy i najpierw byliśmy na starowce na ciachu,później wielkaśny spacer, wróciliśmy do domku, szybki obiad i znowu w trasę:-D:-D:-D:-D a teraz nogi w t*** mi wchodzą:-:)zawstydzona/y:

Iza no niefajne miałaś ciocie:crazy: ale co własne rodzice, to własne-zawsze pożałuje dziecka i mu pomoże:-p

fajnie że tak wszyscy przyjemnie łikenda spędzają :)
Ja jestem po pifkach i mi fajnie. Kurcze ale ten mój m przystojny :-D hmmm muszę zmykać.
tekściara ciotka z ciebie:-D:-D:-D:-D Ja też po piffku uważam, ze mój M naładniejszy na świecie:rofl2:
Beaa a nie mozesz przypilnować finansów M?Wjechać na ambicje, że koledzy mają swoje chałupki a my jeszcze nie i tak wogole po co nam następny super grający sprzęt i takie tam ględzenie:-p
Surv ale fajny wypad mieliście:tak: a te zamczysko- rewelacja, szkoda, że tak daleko ode mnie:-(
Andula wspólczuje migreny:-( też slyszałam, że kawa z cytryną najleppsze:tak: Trzymaj się kochana:tak:
Pearl no to wesolo wczoraj u Was bylo:-) i dobrze że brzucholek przeszedł, bo do bani impreza jak coś boli i do tego jeszcze gospodyni:eek:
Pabla miłego tuli-tuli życzę:-D:-D:-D mnie dzisiaj M też na ambicje wchodził:-p:-D;-):rofl2:
Kurcze dzisiaj grillowanko pelną parą szło:-D:-D:-D:-D:-D i nikt mi kiełbaski nie podrzucił:-:)-p
 
Ale sielanka u wszystkich - super!
Pabla, no ciekawe co to będzie po dzisiejszej nocy:-D(czyli mąż wyskoczył z hasłem "pij, pij, będziesz łatwiejsza"?:-D)
Kaja, moja koleżanka była w Sandrze i bardzo sobie chwaliła:tak:

My dziś znów grillowo. Było super. Pogoda słoneczka, ale okropnie porywisty wiatr - na szczęście grilla nie zwiał, choć rzeczy leżące na stole nie raz lądowały na trawce;-)

No a jutro do pracy. Ale na szczęście krótszy weekend. Poza tym biorę sobie wolne na czwartek, to już w ogóle super :-)
 
Widze ze u kazdej weekend udany:tak::-)

Pearl to poszaleliscie,Misia chrzestny jest hiszpanem ale on akurat nic nie pije :tak:
Madzia to pewnie potupalas nozia ja na bale tez sie wybieram juz w maju:tak:

U nas super dzionek juz zapomnialam ze z M moge s ietak bawic bylo jak za starych dobrych czasow:-).Dzieki Izabelce glowa przestala bolec(dziekuje kochana):tak::-)
Pojechalismy pozegnac Londyn ,Mis kibicowal uczestnikom maratonu hehe napawde chlopak sie przejal;-):-)

Pozniej obiadek w restauracji wszyscy kelnerzy zamiast oblugiwac gosci zabawiali Miska:-D:-DFajnie spokojnie sie zjadlo:tak:
Nastepnie na deser i relaksik pojechalismy do hyde parku a tam jak zwykle cudnie ,Zjedlismy lody ,pyszne buly z czekolada zyc nie umierac,Fisielek caly czas byl grzeczny w metrze rozsylal umiechy na prawo i lewo zadowolony bo w centrum uwagi:tak::tak:Teraz w domu padam :tak: ale zaraz siakis film i spanko:tak:Milego wieczoru
 
Widzę, że weekend miną Wam miło:-):-):-) wycieczki, przytulaski, grille, imprezki:-D:-D:-D
Andula i Pearl
współczuje bóli;-) dobrze, że przeszły;-)
a ja sprzedałam Syna Siostrze i pojechaliśmy z M i znajomymi do kina:-D:-D:-D:-D:-D ale się ucieszyłam nie byłam w kinie z 5 lat:zawstydzona/y: pojechaliśmy na "Kochaj i tańcz" :-):-):-):-):-) ja wróciłam zachwycona a mój M stwierdził - film jak to film:-p dla mnie największy szał zrobił Mateusz Damięcki - zawsze o takim facecie marzyłam:zawstydzona/y: wysoki, dobrze zbudowany brunet i ten uśmiech:-):-):-):-) Jezu M by mu pod pachę wszedł:baffled::-p film sam w sobie nie jest jakiś kultowy, ale dla mnie wiecznie czekającej na księcia z bajki to istny miód na serducho;-) kumpela od połowy filmu chlipała jak szalona - jakby to jakiś melodramat był:tak::tak::tak::tak: humor mi się poprawił, więc nie jest źle:-p chłopaki śpią a ja sobie po buszuje na necie;-) miłego wieczoru:laugh2:
 
Az mi się micha cieszy jak was czytam. Kina, kolacje, wypady. Poprawieni m, tuli-tuli normalnie serce roście :-D
U nas leniwie > chwilkę siedzieliśmy na kawko- drinku z moimi rodzicami i teściami no i łaziliśmy po polku i puszczaliśmy latawca. Mały po tym wietrze wiejącym i wczoraj i dzisiaj sporo spi więc też sporo sie powylegiwałam :-D

dziewczyny przykro słuchać, że ktoś ma takie bóle :no: współczuje.
 
a my wczoraj byliśmy na grillowanku nad jeziorem nad Dadajem :-)
Dziecko było grzeczne i pierwszy raz bawiło się w piasku - był zachwycony.
Dzisiaj nataoamist byliśmy u teściów .
Dziecko śpi , M w pracy , a ja siedze rze kompem i popijam drinka z sokiem bananowym :happy:
 
Sądząc po wpisach weekend można zaliczyc do udanych! Oby więcej takich:tak:
Andula - moja koleżanka też ma takie migreny i wtedy jedzie na pogotowie po zastrzyki... Ale to w kraju. I jest półprzytomna, czasem wymiotuje. Jej synek też miewa migreny:szok: I stwierdzili, że po niektórych produktach spożywczych (np. żółty ser w dużych ilościach).
Kolorowych snów!
 
reklama
Andula- wlasnie sobie przypomnialam, ze jakis czas temu moja mama tez miala bole podobne do migrenowych, a ze w naszej rodzinie migrena wystepuje czesto tak wiec diagnoza zostala postawiona. Pozniej jedank sie okazalo, ze to nie migrena tylko stwardnienie rozsiane:-(.


Moze to cos pomoze:


Sposobem na migrenę są m.in. tryptany (lek na receptę), które hamują zapalenie i które można stosować w dowolnym momencie ataku. Dobrze jest również stosować ziołowe preparaty uspokajające, np. ekstrakt z krwawnika pospolitego, a także przyjmować magnez (600mg na dobę) i witaminę B2, które powodują m.in. wzrost sprawności przemiany energetycznej. Jeśli na pojawianie się migreny mają wpływ czynniki psychologiczne, należy zmienić styl życia (uregulować tryb życia) i unikać sytuacji wywołujących stres. Niestety migreny nie da się w całości wyleczyć - można jedynie zmniejszyć liczbę napadów oraz złagodzić jej dolegliwości.
 
Do góry