reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

reklama
witamy po świętach
u nas się ciut świętowanie przedłużyło, ale już u siebie
bynajmniej załatwiliśmy wczoraj paszport dla Tymka i teraz tylko czekać odbioru:-)
zdjęcie co prawda nie za cudo ale co tam - i tak będzie się zmieniał z miesiąca na miesiąc
a dla wszystkich obchodzących 9 miesiący od narodzin czyli Maciusia, Radzia, Adrianki, Florci, Zuzu, Adasia, Iki, Michasi i Maksia - WSZYSTKIEGO NAJPIĘKNIEJSZEGO:-)
 
Witam Dziewczynki

Surv wracamy 27 maja, co prawda ostatio moj M wymyslil ze troche przesuniemy wyjazd bo ja mam to usg brzucha 7 maja dopiero a on sie boi ze to cos powaznego...:-(
Tesci ado pionu ustawic sie nie da bo to takie smierdzace g..wiec zaraz by sie obrazil smiertelnie i wogole wiec jakos trzeba to zcierpiec...mam nadzije ze juz nie dlugo. zreszta dzis planuje go wykorzystac jako szofera wiec mzoe nie bedzie tak zle.

Haszi wspolczuje Ci bardzo przypadlosci M, trzymaj sie kochana i mam nadzije ze znajdziecie rozwiazanie problemow i M wroci szybko do zdrowia.

Bea i Pabla zdrowia dla waszych pociech

moje dziecko dzisiaj mialo noc pelna szalenstwa, budzil sie co chwile z takim strasznym placzem...nie wiem co mu bylo, dalam wczoraj sliwke i moze po tej sliwce go brzuszek bolal:-(
 
Haszi wspolczuje mezowi sama wiem co to bol kregoslupa ale Twojego M boli napewno 100 razy mocniej mam nadzieje ze nastapi szybko poprawa:tak:
Gratki dla Tymusia zanowe umiejetnosci:tak:

Pearl ja na 99% wracam przed 9 maja wiec wszystkie 3 wracamy na polskie lato:tak:Mam nadzieieje ze bol brzucha to nic powaznego:tak:

Beaa oby wirus poszedl precz od ksiezniczki:tak:
Surv licze na to ze Flora polubi mleczko aha super ze wycieczka Wam sie udala:tak:
Tosika nie miej absolutnie zadnych obiekcji "wykorzystaj" ciocie Tosi ona napewno Cie uspokoi .Ja bardzo martwialam sie tym ze Mis glowki nie podnosi a wszystkie lipcowe brzdace to robily chcialam isc nawet do neurologa ale ktoregos dnia tak mnie zakoczyl i wszystkie umiejetnosci zaczal szybko robic.Teraz zapiepsza po mieszkaniu jak stary probuje robic kroczki tylko biedna glowka gdyz sporo razy dziennie poobijana;-):tak:

M znowu oblal 320 f wyrzycone na prawko wydalismy juz ponad 15 tysiecy i nie mamy z tego nic .Znowu na 15 bledow nie zrobil zadnego ale nie zdal bo podobno za wolno jechal w jakiejs uliczce ,zglosil nawet reklamacje w szkole jazdy gdyz instuktor uczyl inaczej a wedlug innych zasad byl egzaminowany .Szczerze mowiac watpie ze cos to da ale przynjmniej jemu ulzylo;-)
Dzis idzie opijac porazke z kumplami bo zona nigodna aby z nia posiedziec i ponazekac :baffled:

Przepraszam ze na jednym watku ale balam sie ze pozapominam
 
Andula no to przykro ale moze w koncu sie uda...glowa do gory. no tak my nie jesetsmy godne zeby sie z nami napic w chwilach zwatpienia, moj M ma to samo, woli meskie towarzystwo.
chociaz dzisiaj musze sie pochwalic bo zaprosil mnie na randke:tak:z okzaji tego ze jest tesc to zosatanie zMalym a my do jakiegos klubu jezzowego na drinolka:tak:bezalkoholowy jak dla mnie ale co tam :tak:

Brzuch boli cos wokolicach jajnikow, dr nie wiedziala co to moze byc, moze dlatego ze wcale mnie nie zbadala:baffled::eek: dala tylko skierowanie na usg.
 
Andula no to przykro ale moze w koncu sie uda...glowa do gory. no tak my nie jesetsmy godne zeby sie z nami napic w chwilach zwatpienia, moj M ma to samo, woli meskie towarzystwo.
chociaz dzisiaj musze sie pochwalic bo zaprosil mnie na randke:tak:z okzaji tego ze jest tesc to zosatanie zMalym a my do jakiegos klubu jezzowego na drinolka:tak:bezalkoholowy jak dla mnie ale co tam :tak:


Brzuch boli cos wokolicach jajnikow, dr nie wiedziala co to moze byc, moze dlatego ze wcale mnie nie zbadala:baffled::eek: dala tylko skierowanie na usg.
Kolejny raz podejdzie w Pl tu sam egzamin 1600 zl w w Pl ok 200 zl roznica spora:tak:
Super ze sobie wyjdziecie na drina nie wazne ze bezalkoholowy najwazniejsze ze czlowiek sie ladnie ubierze pomaluje i do ludzi wyjdzie:tak:od razu humorek sie poprawi:tak:
Tesc moze i byle
jaki ale wazne ze zSzymkiem zostanie:tak: wiec do czegos sie przydal:tak:

Jezeli to jajniki to moze przeziebilas?Mnie np bola w okolicy jajeczkowania...
 
ja już posprzątałam, naszykowałam obiad (reszta jak M wróci), Mały śpi a ja szklaneczka Coli, micha chipsów i sobie siedzę na necie:-D:-D:-D:-D:-D żyć nie umierać;-) miłego dnia:-)
Kate ile ja bym dała za szklaneczkę coli!!!!!!;-) no ale obiecałam sobie, że jak przestanę karmić to pierwsze co kupię sobie dwa litry coli i wypiję jednym ciurkiem, później zrobię sobie tatara a na koniec przyjdzie moja kumpela i litra obalimy i tym sposobem zatrucie będę miala gwarantowane:-D:-D:-D:-D:rofl2::-p

U mnie Mis spal juz od 8 do 10 i teraz spi kolejny raz ponad 35 min.Ja nic nie robie jak M wroci z egaminu powiem ze mialam tyle roboty ze nawet obiadu nie mialam jak zrobic wyjdzie z malym na spacer to ja cos ugotuje:tak: a co mi sie tez chwila relaksu nalezy;-):-)
No i bardzo dobrze:tak::tak::tak: też bym tak zrobiła:-p
Kochana 15tys wydaliście na to?????:szok:matko jedyna to kupa forsy i praktycznie na darmo, bo i tak wyjeżdżacie??? Biedulki:-( i nie przejmuj się kochana, ze Twojego M do chłopów ciągnie:tak: oni mają po prostu mocniejsze glowy:-p

oczko cały czas łzawi i ropieje, a pani dr nie zapisała żadnych kropelek, tylko przemywanie solą fizjologiczną albo przegotowaną wodą.
Powiem Tobie Ewelinka, ze jakaś dziwna sprawa:no: bo jak mojej Tosi ropiały oczka i byłyśmy już zapisane na wizytę, to dr przepisała kropelki:tak: no ale co lekarz to obyczaj:tak:

hej
wlasnie wpadlam do domu, szybk obiad, biore mala i znowu do pracy-musze przygotowac dzieci do konkursu-oby Wercia grzeczna byla ;-)
u nas slonko i planuje potem do rodzicow na dzialke isc

Wercia jak i ładna, tak i grzeczna jest, napewno mama będziesz z niej dumna:-):-)

My juz po wizycie lekarza, wizyta byla na 11 a przeciagnelo sie do 11.40, juz mialam dosc czekania. Infekcja wirusowa wiec lekow nie dostalysmy. Jesli do poniedzialku sie nie polepszy to mamy wrocic. Brak apetytu to podobno nie problem, mam tylko upewnic sie, ze mala jest nalezycie pojona.

Beaa zdrówka dla naszej małej księżniczki:tak:

Surv podpowiedz mi kochana, co za krem kupilaś?? Bo my uzywamy Bubchena na każdą pogodę, ale tak myslę, że on na słoneczne dni będzie za słaby

Dorka to trochę kochana wypoczniesz :tak:

Haszi to nie halo u Twojego M:-( wiesz co, mój też ma chory kręgosłup, ale nie aż tak:-( ma zalecane na razie masaże na ktore nome omen nie chodzi, a w ramach tego katuje się też ketonalem, co uważam jest nie dobre:-( ale Twój to musi bardzo na siebie uważać, szczególnie, że ma siedzący tryb pracy, a to dla kręgoslupa nie jest dobre:no:

Renia ile czekaliscie na paszport?? Bo my też musimy wyrobić, ale mój M mowi, zeby jeszcze z m-c poczekać, bo paszport dla malucha tylko rok jest ważny i M chce się załapać się na dwie wycieczki w jednym paszporcie:-D:-D

a ja dzisiaj miałam zebranie z moimi pracownikami, i po zebraniu moja kierownik podeszła i spytała, czy mogę z nią kawkę wypić a przy tym miala minę taką jakbym co najmniej jej całą premię ucięła:-p No i w trakcie rozmowy wyszlo, że dziewczyna jest w ciąży i denerwowała się jak ja zareaguję:tak: a ja przecie pierwsza do uprawiania polityki prorodzinnej:-p tylko dałam jej wytyczne, że ma wyznaczyć sobie zastępce i po czwartym m-cu mam jej nie widzieć w pracy, a co by mi się dziewczyna nie zapracowała i nie stała 8h na nogach:tak:bedzie jedynie robić dekadówki i miesięczne raporty :tak: Fajnie, następna dzidzia w drodze:tak:
 
reklama
Do góry