reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2008

wiecie co? mialam sie ograniczac z jedzeniem,zeby w koncu brzuch zgubic- jak wasze brzuchy? moj masakra na kolkach :wściekła/y: ale to moja wina
i teraz sie objadlam-pochlonelam kolejny talerz salatki-pyyycha mi wyszla :happy: i twixa i jak mam schudnac :eek:
 
reklama
Izabelka no ja też miałam z brzuchem i nie tylko walczyć,bo się w sukienkę swoją ślubną nie zmieszczę,jak ją mierzyłam to trochę chudsza byłam.Narazie dwa dni sie trzymam i nie podjadam,ale zobaczymy co z tego wyjdzie:-p
 
Izabelka przeciez ty jestes chudzinka :tak::tak:
Moj brzuch chyba taki jak przed ciaza moze skora nieco luzniejsza ale ja przy Tobie to beka jestem:tak:
 
Witam, ale mam zaległości:zawstydzona/y: ostatnio czytałam tylko zamknięty i teraz zanim cos napiszę muszę tonę przeczytać:-p no nic jak mus to mus:-p
u nas było ciepło, ale wiaterek był chłodny, więc musiałam Małego nieco cieplej ubrać:baffled: zamykam czytać;-)
 
Misia, Ika, Adaś wszystkiego najlepszego!!!!
Maksiu dziękuje wszystkim ciocią za życzenia.
Przeczytałam was tak szybko bo standardowo nie mam czasu i chciałabym po odpisywać ale już wszytko zapomniałam a u mnie nie da się cytować po kolei jak mogę to każdego z osobna i na osobny post nie wiem czemu.
Madzia mnie to się wydaje że jednak ząbki Maciusiowi idą
Surv co to są dwie pobudki do 7 ?:-)
JA mam brzuch okropny nie wiem jak latem wyjdę na plażę,smaruje,masuje ale i tak nie widze poprawy.
A na zamknięty to już z dwa tygodnie nie zaglądałam.Nadrobię jak już będę miała net w pracy.Napisze wam czemu nie mma teraz czasu ale to na zamkniętym jak będę miała chwilkę.
Miłej nocki i przespanej do rana ciągiem
 
Ostatnia edycja:
Kamu jak bedziesz miala czas zagladaj czesciej:tak:
Jak nas Kasia nauczyla gdy chcesz kopiowac kilka pod rzad naciskaj te plusiki:tak:
 
No wreszcie do Was dotarłam:-) kurcze rozbija mnie M swoją chorobą:angry: ma anginę a czuje się tak jakby konał na gruźlicę:crazy: Jutro od rana znowu mam maraton, najpierw małego do szkoły wiozę (wg umowy- to jego obowiązek- no ale teraz wiadomo-, bo ja w nocy do małej wstaje) później w ramach pólgodzinnego relaksu lecę na fitnes (bo mój brzuchol już się za mną ciągnie:crazy:czyli Izabelka u ciebie to jeszcze spoczko:-p) wracam pędem, a co by malutką zapakować do wózka i na spacer, jak wrócę to szybki obiad (nawet nie mam pomysłu co zrobić??) i po poludniu robię zebranie z pracownikami, super, co? Pewnie do końca tygodnia będę na trzy etety pracować, bo przecież głowa rodziny bidna dycha i tak między kichnięciami i głośnym przełykaniem śliny, z wyraźnym akcentowaniem bólu, myka po necie i ogląda sobie telewizję (aaa zapomniałam dodać, ze rozłożyl sobie łóżko w salonie a co by małej nie zarazić- a nasz "salon' po rozłożeniu łóżka robi się przyjemną potykalnią o wszystko co stoi:crazy: ) No i coś mnie jakby gardło zaczęlo boleć, ale to pewnie jakaś autosugestia:eek: No się troszkę pożaliłam:-(

Tosika myślę że u was to może być też z zębów:tak:przy ząbkowaniu też są rzadkie kupy,
ja włąsnie usiadłam żeby pracę pisać:-pwłaśnie widać jak:-Dmłody śpi ale mi się nic nie chce:no:bylismy już na spacerku u nas piękna pogoda!

Mam nadzieję, aczkolwek ta kupcia to w sumie gęstawa była, ale jakby na niej byl ten śluz (niewiem jak to opisać)
I jak tam pisanie Kicrym Tobie idzie??;-)
Dorka zdrowka i jeszcze raz zdrówka dla Misi:tak:
Młoda wstała po 2 godz drzemce i znów wyje....zjadła cały 200 gr słoiczek obiadku i jeszcze musiałam dać jej trochę banana bo był płacz.....zmieniłam jej trochę karmienie w dzień i rezultat jest taki że sniadanie, obiad i kolacje je jak trzeba. Z dodatkowymi jedzonkami w międzyczasie jest różnie, ale najbardziej chciałam żeby te wartościowe pokarmy jadła w miarę..
Pabla wszystko oddam, jak mi sprzedasz patent na niejadków:-p

Madzia ślę słoneczko:-) ale pomyśl sobie, że u Pearl jest śnieg:szok: no i super, że gorączka poszla w cholerę:tak:
Pearl współczuje teścia:tak: i to takiego:no: Ja to bym "delikatnie" mu odparowała jakby wlazł tak bez pukania :crazy: Nie na tym wątku chyba czytalam ale normalnie z tą kiełbasą mnie rozbrajacie :-D:-D:-D:-D:-D coś często u Was jest ona na fali:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Beaa zdrówka dla Zainab:tak: no i spacer dzisiaj mialyście wyśmienity:szok::-) zazdroszczę Wam bardzo;-) a chlopem się kochana nie przejmuj, zresztą Andula, Izabelka też sobie olejcie ich nieokrzesane, wręcz absurdalne podejście do życia:tak:;-) chlopy to rzecz nabyta :-p Pomyślcie, ze dzięki nim mamy wspaniałe dzieciaczki, ktore nas kochają bezgranicznie i bezinteresownie:tak:


a co do męża...chorego oczywiscie- to ja juz wole miec dzieci chore :eek:

Izabelka fakt, mniej rozkapryszone są:-p
 
U mnie brzuch plaski, ale nic w tym kierunku po porodzie nie robilam. Jak bylam nastolatka to katowalam sie cwiczeniami na plaski brzuch i wydaje mi sie, ze te cwiczenia daly jakies rezultaty bo miesnie zostaly i wszystko trzymaja na swoim miejscu.
 
reklama
mialam tone testow do sprawdzenia :-p przebrnelam, ogarnelam troszke salon i chyba spac pojde; ale zrobie brzuszki ;-) tylko ile mi wyjdzie hmm
ja szczupla jestem,ale wszystko mi idzie w brzuchol :wściekła/y:
dobra zamiast gadac ide cwiczyc
dobranoc ;-)
 
Do góry