reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Tylko 500 zł? Ale to nowy czy używany? Bo wygląda na nowy, jeszcze folia widzę na rączce, ale za taka cenę?:) a jaki to wózek? Piękny jest, z tymi kołami typu retro, uwielbiam! ❤
 
reklama
Tylko 500 zł? Ale to nowy czy używany? Bo wygląda na nowy, jeszcze folia widzę na rączce, ale za taka cenę?:) a jaki to wózek? Piękny jest, z tymi kołami typu retro, uwielbiam! ❤
hej nie wiem czy to do mnie jest pytanie - jesli chodzi o wózek ze zdjęcia to jest nowy Tako Dalga Lift - uwielbiam wózki w stylu retro , a po za tym preferuje spacery bardziej po drogach polnych i leśnych więc takie koła są do tego odpowiednie. a cena 3w1 - 2099 zł
 
paula_dabro ach piękny wózek! Uwielbiam to połączenie kolorów szarego ze skórzanymi elementami beżowymi/brązowymi. Ten producent ogólnie ma ładne wózki. My dziś kupiliśmy wózek juhuu, szukaliśmy czegoś trochę tańszego i wybraliśmy Bebetto Holland, taki kolorek:

product_84_7_image.jpg


Do tego zamówiliśmy fotelik Maxi Cosi Citi w kolorze szarym, ale to musimy poczekać na dostawę do sklepu więc jeszcze nie mamy go w domu.


też się nad tym zastanawialiśmy, ale wybralismy Luca s-line, a fotelik ten sam i rowniez czekamy na dostawe :) Bebetto od samego początku mi sie podobają ! :p
 
To ja usłyszałam od sprzedawczyni dokładnie tą samą historię o tym facecie ;)
Ale potem poszłam do innego sklepu i zaczęłam rozmowę ze sprzedawczynią o materacykach to powiedziała, że wszystko byle nie gryka-kokos bo alergiczne i się robale robią :p Więc wtedy byłam zdezorientowana kompletnie i zła.

Ja zapłaciłam coś ok 70 zł za materac w rozmiarze 40x90.

Właśnie będę zamawiać kołyskę i zastanawiałam się jaki kupić materac bo w komplecie mają taki zwykły piankowy cienki i wlasnie na Allegro patrzylam to ceny są różne tych gryka kokos 40x90 to od 50 zł w zwyz i nie wiem czym sie kierować przy wyborze. Ale myślę że właśnie za 70zl będzie odpowiedni bo to i tak tylko na jakieś pół roku będzie służyć
 
hej nie wiem czy to do mnie jest pytanie - jesli chodzi o wózek ze zdjęcia to jest nowy Tako Dalga Lift - uwielbiam wózki w stylu retro , a po za tym preferuje spacery bardziej po drogach polnych i leśnych więc takie koła są do tego odpowiednie. a cena 3w1 - 2099 zł

Aaa hehe Olcia pomieszałam bo myślałam że to Ty napisałaś że dałaś 500 zł za wózek i się zdziwiłam ;) Zakręcona jestem.

Dżudka - ja bym wybrała inny niż ten z kompletu piankowy, bo jednak w tych pierwszych miesiącach życia ważne co tam leży pod kręgosłupkiem, a pianka to ponoć najgorsza z opcji (choć chyba zależy też jaka, są też zdaje się lepsze, ale myślę że taka dodawana do kompletu to będzie raczej z tych cieniutkich).
 
Aaa hehe Olcia pomieszałam bo myślałam że to Ty napisałaś że dałaś 500 zł za wózek i się zdziwiłam ;) Zakręcona jestem.

Dżudka - ja bym wybrała inny niż ten z kompletu piankowy, bo jednak w tych pierwszych miesiącach życia ważne co tam leży pod kręgosłupkiem, a pianka to ponoć najgorsza z opcji (choć chyba zależy też jaka, są też zdaje się lepsze, ale myślę że taka dodawana do kompletu to będzie raczej z tych cieniutkich).

A ja znowu słyszałam, że pianka jest najlepsza, oczywiście taka, która jest odpowiednio twarda i się nie ugina
 
reklama
Do góry