reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

reklama
Dzięki dziewczyny!
Ja najpierw przyfastrygiwalam ręcznie, a potem zwykłym prostym sciegiem. w internecie widziałam jakieś bardziej skomplikowane sposoby, ale uznałam, że tak wystarczy :-)
 
Ja się chyba nie doczekam na fotelik Kiddy i postanowiliśmy kupić Maxi Cosi. Też fajny, tańszy i w sumie lżejszy. Pod katem bezpieczeństwa nawet lepiej oceniany. W piatek kupimy.
 
A co z tym Kiddy? Jakis problem u producenta czy jak?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
No tak, od dwóch miesięcy nie może dojechać do sklepu, więc juz odpuszczę, bo nie będę potem na wariata szukać.
Ten maxi cosi też fajny.
Jedyne co mi się w kiddy podobało to, że mozna go było rozłożyć na wózku.
 
Tez oglądałam te Kiddy. Pewnie ze tak nie ma co czekać bo w końcu Dzidzia sie urodzi i pozniej szukaj kupuj na wariata. My kupiliśmy Recaro i tez miałam zamienić na Maxi Cosi ze względu na to ze niby dzieci sie w nim bardzo pocą ale moj M nie chciał bo te Recaro niby bardzo bezpieczne i bla bla bla no i nie wymieniliśmy. Mam nadzieje ze nie bedzie tak zle i mały mi sie nie zapoci w nim...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Olcia, śliczny wózek! Uwielbiam retro, też się nad nim zastanawialiśmy, w końcu mamy navingtona caravela :) Też piękny :)
Gutka, ale z Ciebie zdolniacha!! Super kocyki!!!
 
Do góry