reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Piczkowa śliczne rzeczy. A ten seledynowy kocyk to z jakiej firmy? Ja kocyki kupuje tylko właśnie takie robione, dzianinowe, najbardziej mi się podobają, a ten Twój ma fajny kolor.

Ten kocyk to dzianina bambusowa z colorstories, na żywo jeszcze ładniejszy ;)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Piczkiwa , ja u nich na stronie mam upatrzony rożek, tylko tak się zastanawiam czy on mi sie przyda. A na kocyk nie zwróciłam wczesniej uwagi, dopiero u Ciebie zobaczyłam jaki jest ładny .
 
Piczkiwa , ja u nich na stronie mam upatrzony rożek, tylko tak się zastanawiam czy on mi sie przyda. A na kocyk nie zwróciłam wczesniej uwagi, dopiero u Ciebie zobaczyłam jaki jest ładny .

Rożki są śliczne, to fakt, ale ja nawet dla urodzonego w październiku Buby nie używałam, więc myślę, że latem to na pewno nie będę używać [emoji4]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Ja dla starszych zawsze używałam rożka ( póżniej był do przykrywania), ale one rodziły się jak było zimno.
Piczkowa czym różni się kocyk bambusowy, on jest bardziej miękki ?
 
Dziewczyny podpowiedzcie bo juz sama nie wiem.

Czy lepiej od razu kupic kołderkę i poduszkę i pościel np 3 szt zeby zmieniać czy kupic płaska podusie i nieocieplany kocyk do łóżeczka z minky zamiast pościeli na początek? Nie moge sie zdecydować co bedzie lepsze....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Paula, ja mam pościel po starszej córce ale na początek nawet nie będę jej używać. Te kołderki są spore, myśle, że na początek lepszy będzie kocyk tym bardziej, że będzie to lato.
 
reklama
Dziewczyny podpowiedzcie bo juz sama nie wiem.

Czy lepiej od razu kupic kołderkę i poduszkę i pościel np 3 szt zeby zmieniać czy kupic płaska podusie i nieocieplany kocyk do łóżeczka z minky zamiast pościeli na początek? Nie moge sie zdecydować co bedzie lepsze....


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
Ja kupuje cały zestaw pościel z kołderka a i kocyk będzie co akurat się przyda a materac ostatecznie już wybrałam
Link do: HILDING MATERAC DZIECIĘCY BABY DOBRANOCKA 60X120
 
Do góry