reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Ja mam przygotowany dres na wyjście i body ale może się zmienic zobaczymy jaka będzie pogoda choć wydaje mi się ze taki nowordek to trochę cieplej można ubrać najwyżej jak już będzie ciepło to bez koca tylko pieluszka tetrowa buzie zakryje
 
reklama
dla siebie to wiadomo wezme koszule nocne do karmienia szlafrok jakis cienki,klapki do kapania w razie czego i kapcie po szpitalu wiadomo bielizna,podklad, kosmetyki i juz...dla malenstwa hmm bodziaszki i pajacyki wezme kaftaniki nie kaftaniki nie biore chyba...bo najlepiej bedzie mi ja ubrac w bodziaszki w lipcu nie majac doswiadczenia wogole. Biore body z krotkim rekawem i z pajacyki jakby bylo chlodniej skarpeteczki czapeczki,drapki i juz...no i wezme pieluszke bambusowa do przykrycie ,tetrowe ze 3 i rozek koniec.
 
Dziewczyny a na jaki rozmiar trzeba kupowac czapeczki bo one najcześciej mają inną rozmiarówkę niż ta 56 czy 62 a ja juz nie pamietam jak kupowałam dla starszych dzieci.
 
Nieufna, dzięki!!!! :)

Fazerkam, nie pamiętam jakie wkładki miałam przy chłopcach. Coś tam znalazłam na apteka gemini.
Iwona, czekaj, czekaj, a nie 38 to najmniejszy rozmiar czapeczki?? Musiałabym pogrzebać w reklamówka z ciuchami :)

Ja ubranek czy rożków dla dziecka brać nie muszę, bo mają swoje, nawet po porodzie Nikośka dawałam tam karton malutkich ubranek, jak mi już wyrósł, tylko na wyjście potrzebuję.
 
Każdy ubiera dziecko jak uważa, ale ja jestem przeciwniczką przegrzewania... Do szpitala weźmiemy dresik, bo a nuż w dzień wyjścia będzie 18 stopni, ale teoretycznie mam zamiar ubierać w pajace, albo bodziaki i półśpiochy. Upał 30 stopni i rożek? Nie ma opcji...


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Moja koleżanka ma, mówi, że dobry na chwilę, a potem już nie działa na dziecko tak, jaki jest jego cel. U mnie przy drugim była suszarka, która dodatkowo rozgrzewała brzuszek, bo były kolki :)
 
reklama
Ja też się zastanawiam nad szumisiem ale czytałam że nie na wszystkie dzieci działa, tak jak pisze Lila.

Ja wymyśliłam że na wyjście ze szpitala wezmę po jednej części z każdego rodzaju. Ale jak będzie ciepło to body na krótki rękaw a na to troszkę grubszy pajac, czapeczka, niedrapki jako rekawiczki i ewentualnie kocyk jak nie pielucha.
 
Do góry