reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Ja mam parę ubranek,ale jeszcze muszę dokupić jakieś,pozatym mam takie drobiazgi jak kocyk z kapturkiem,szczotka do włosów,pieluszki tetrowe,termometr czy obcinacz do paznokci;) z większych rzeczy nie mam nic....będę po weekendzie majowym zamawiać jak już skończę pracę żebym była w domu jak kurier bedzie przyjeżdzał;-) no i już myslałam że wybrałam wózek,ale dalej się waham-może w piątek już kupie;)
dla siebie do szpitala mam już chyba wszystko,jeszcze jakieś chłonne podpaski muszę dokupić;)
ale wydaje się mi że mam jeszcze dużo czasu-na początek lipca chce być gotowa;-)
 
reklama
No właśnie a ile potrzebujemy my artykułów higienicznych do szpitala i co dokładnie? Podkłady, majtki, podpaski? Doświadczone mamusie, jakieś rady?
 
w internecie można znaleźć takie gotowe listy z wyprawką dla mamy i maluszka do szpitala,ja z nich skorzystałam dużo,pozatym w szkołach rodzenia też się takie dostaje
kupiłam takie jednorazowe majtki,one są bardzo przewiewne;-)
 
Ja juz mam prawie wszystko dla maluszka, brakuje wózka, fotelika i wanienki, a i kosmetyków ale to krótka lista: krem do pupy, cos na odparzenia, olej kokosowych i wsio- położne teraz zalecają aby przez pierwszy miesiąc kąpać tylko samej wodzie i niczym nie smarować chyba ze skóra jest bardzo sucha to wtedy polecają olej kokosowych. W czerwcu zrobie zakupy dla siebie, spakuje torbę i bede czekać :-)
 
No właśnie a ile potrzebujemy my artykułów higienicznych do szpitala i co dokładnie? Podkłady, majtki, podpaski? Doświadczone mamusie, jakieś rady?

Podkładów w szpitalu jest bardzo dużo i nie ma z tym problemu (przynajmniej u nas) ale ja zaraz na drugi dzień przeszłam na duże podpaski, bo te podkłady niewygodne. Majtki też na drugi dzień ubrałam swoje ale miałam te siateczkowe poporodowe też.

A ja dziś byłam zapłacić za wózek w Smyku i jutro mi przywiozą do domu :-)
Ale się cieszę, a w przyszłym tygodniu jadę po fotelik Maxi Cosi Citi i adaptery żeby go zamontować do wózka
 
U mnie gemini już dawno przyjechało, brakuje mi pampersów... Z ubranek niby nie mam dużo, ale myślę, że styknie, jeszcze na wyprzedażach coś dokupie, na wózek dalej czekamy [emoji53] butelek jeszcze nie mam, ale ja będę kp, więc potrzebuje 2 na moje wyjścia noni dokupić uszczelki do medeli swing... ostatnio zamówiłam mgiełke i angel wingsa z la millou no kocham bambus! I śpiworek tez z lm bo mocno przecenione były. A z ubranek mamy takie cuda [emoji4]
1461656774-ar3zyw.jpeg
1461656786-dkygxe.jpeg
1461656797-pt3wea.jpeg
1461656815-lpfauz.jpeg



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Piczkowa śliczne rzeczy. A ten seledynowy kocyk to z jakiej firmy? Ja kocyki kupuje tylko właśnie takie robione, dzianinowe, najbardziej mi się podobają, a ten Twój ma fajny kolor.
 
reklama
Do góry