reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcówki polecają - wszystko dla dziecka i mamy.

Skończyłam dzisiaj kocyk w rowery. Pierwszy mój kocyk, pierwsza wszywana lamówka. :-)
1465986992-1d1mld.jpeg
piękny, dobór kolorków pode mnie, idealny , zdolniacha:)

gutka, super. Zawsze zazdrościłam takich zdolności, ja mam lewe ręce do takich robót.
ehhh ja też i jeszcze mało cierpliwości..mój mąz dotąd się nabija z obrazka który zaczęłam wyszywać jak byłam w pierwszej ciązy..minęło 16 lat a kot nadal ma głowę i jedno ucho:D
 
reklama
piękny, dobór kolorków pode mnie, idealny , zdolniacha:)

ehhh ja też i jeszcze mało cierpliwości..mój mąz dotąd się nabija z obrazka który zaczęłam wyszywać jak byłam w pierwszej ciązy..minęło 16 lat a kot nadal ma głowę i jedno ucho:D
Dokończ kota ;) szkoda go! ;)
 
Dziewczyny, jakie mleko planujecie kupić? Ja oczywiście zamierzam karmić piersią ale po ostatniej cesarce pokarm pojawił mi się dopiero po 4 dobach. Miałam wtedy w domu mleko Bebilon ale nie pamiętam jakie a teraz widze, że są różne, na kolki, ulewania, antyalergiczne, bez laktozy itd. Nie wiem co wybrać, a nie chcę takiej sytuacji,żeby w ostatniej chwili latać po sklepach i aptekach.
w razie czego wyślę męża do apteki:) póki co nie wiadomo z czym dziecko będzie się zmagać a ja jestem przeciwniczką celowanego jedzenia, skoro dziecko nie ma oznak alergii po co mu antyalergiczne, jak nie ulewa po co na ulewanie etc.. a prawda jest taka, że nie mając mleka pod ręką może nie poddasz się za szybko i nie będziesz dokarmiać- takie moje zdanie:)
 
Ja dostalam nawet maszynę [emoji23]
Ja właśnie też, niecały miesiąc temu ;) I nakupiłam już masę materiałów itp. Zrobiłam już 2 prześcieradła do łóżeczka i 2 do wózka. No i ten kocyk (póki co szczyt moich możliwości ;))
Ale już mam pomysły na kolejne rzeczy! Zajawiłam się bardzo, a w internecie jest mnóstwo blogów z fajnymi rzeczeami dla dzieci.
 
Iwona ja wiem, ja bardzo chcę kp ale wiem jak to jest po cc. Może być pokarm ale nie musi od razu. Chciałabym takie mleko zwykłe, początkowe bez jakiś dodatków na zatwardzenia czy kolki czy ulewania.
 
Iwona ja wiem, ja bardzo chcę kp ale wiem jak to jest po cc. Może być pokarm ale nie musi od razu. Chciałabym takie mleko zwykłe, początkowe bez jakiś dodatków na zatwardzenia czy kolki czy ulewania.
no ja nie mam doświadczeń z cc więc się wymądrzam :( ale chyba ja bym się zdecydowała jak już na najzwyklejsze bo po co dziecko przyzwyczajać do celowanego a później może mu inne nie smakować
 
Ja Co prawda nie mialam cc,Ale Po zzo,ktore bylo dane w celu zrobienia cesarki u mnie,pokarm pojawił sie po tygodniu,czyli dopiero po 7 dniach i ja nic mu nie dawałam,po pierwsze on tylko spał i miał silna żółtaczkę,po drugie położna mi tak doradziła,ze na te pierwsze dni to dziecko nawet pare kropli siary nasyci,a po trzecie jak zaczną dokarmiać w szpitalu to mozna Sie praktycznie z wylacznym karmieniem piersią od początku pożegnać tak było w przypadku mojej koleżanki a ja zastrzegłam zeby podawać mu jakiekolwiek mleko w szpitalu i w domu tez nic nie miałam oprócz obolałych i pokrwawionych sutków ale daliśmy rade s Maly nie umarł z głodu;)...jak mu mleko chcieli dać chociaż ha zabroniłem bo płakał bardzo to possał dwa razy i zwymiotował zaraz;)Mądre Dziecko:)możecie mnie zlinczować ale to moje zdanie i tego sie bede teraz tez trzymać,jesli Mała nie da rady ssać to bede pompować ale sie nie poddam:)bo wiem,ze sie opłaca:)
 
reklama
Dzieci bardzo szybko wyczuja ze przez smoczek samo leci i nie trzeba sie wysilać a jesli kobieta od początku zakłada ze nue bedzie miała mleka to tez jest sprawa psychiki która niestety w procesie laktacji ma baaardzooo duże znaczenie i spływ na to jak do tego podchodzimy:)
 
Do góry